PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار و بازی آندروید

ensan
06-11-13, 19:33
سلام

گوشی من اندروید 4.1 داره میخوام چند تا نرم افزار و بازی سرگرم کننده توش نصب کنم هر کسی که چیز خوبی سراغ داره بیاد معرفی کنه من خودم لینک دانلودشو پیدا میکنم فقط اسمشو بگه

با تشکر

mahdi1995
06-11-13, 21:45
سلام

گوشی من اندروید 4.1 داره میخوام چند تا نرم افزار و بازی سرگرم کننده توش نصب کنم هر کسی که چیز خوبی سراغ داره بیاد معرفی کنه من خودم لینک دانلودشو پیدا میکنم فقط اسمشو بگه

با تشکر
بازی N.O.V.A 3 رو حتما امتحان کنید برای گوشی های موبایل یه پا کرایسیه! ته گرافیکه.فقط شما مدل گوشی تون چیه؟ چون این بازی این قدر سنگینه که خیلی گوشی ها نمی کشن نرم اجراش کنن!
Modern Combat 4 هم عالیه.
توی بازی های اتوموبیل رانی هم سری Asphalt و سری Real Racing محشر هستن Need For Speed Most Wanted هم خیلی خوبه.

ensan
06-11-13, 21:56
بازی N.O.V.A 3 رو حتما امتحان کنید برای گوشی های موبایل یه پا کرایسیه! ته گرافیکه.فقط شما مدل گوشی تون چیه؟ چون این بازی این قدر سنگینه که خیلی گوشی ها نمی کشن نرم اجراش کنن!
Modern Combat 4 هم عالیه.
توی بازی های اتوموبیل رانی هم سری Asphalt و سری Real Racing محشر هستن Need For Speed Most Wanted هم خیلی خوبه.

سلام بر مهدی گرامی ممنون از معرفی کردن

گوشی من Huawei G525 هست مشخصاتش رو زیر نوشتم فک کنم بتونه بکشه.

اندروید 4.1
رم 1 گیگ
سی پی یو 4 هسته ای
و...

mahdi1995
07-11-13, 12:20
سلام بر مهدی گرامی ممنون از معرفی کردن

گوشی من Huawei G525 هست مشخصاتش رو زیر نوشتم فک کنم بتونه بکشه.

اندروید 4.1
رم 1 گیگ
سی پی یو 4 هسته ای
و...

GPUی گوشی شما Adreno 203 هست که برای رزولوشن 960*540 کمی ضعیفه. برای بازی های معمولی مشکلی نخواهید داشت ولی برای N.O.V.A. 3 بعید می دونم نرم اجراش کنه.
شما اول Modern Combat 4 و Asphalt 8 و Need For Speed Most Wanted رو امتحان کن اگه همشون نرم اجرا شدن بعد برو سراغ N.O.V.A. 3
من گیم پلی N.O.V.A 3 رو تو یوتیوب روی sony ericsson xperia neo v دیدم زیاد نرم نبود(Adreno 205 و رزولوشن 854*480) به خاطر همین بعید می دونم روی گوشی شما هم خوب اجرا بشه.