PDA

مشاهده نسخه کامل : ازکار افتادن کارت گرافیک:(

h[a]med
01-11-13, 14:44
سلام گرافیک من nvidia gt 220 هستش چند وقت پیش ازش صدای زیادی میومد گفتن خاک گیری کنش منم همه چیو باز کردمو خاک گیری کردم که اشتباهی خمیر سیلیکونشو پاک کردم بعد گذاشتم دیدم هم صدا میده هم کار نمیکنه بردمش تعمیر یارو خمیر ریخت بعد من گذاشتمش سر جاش دیدم اومد بالا اما صدا میده ( زیاد واینستادم در حدی که مشخصات مادربورد میاد صبر کردم بعد خاموش کردم) بعد بردمش واسه اینکه صداشو درست کنم رفتم و تعمیر کار روغن زد و صداش درست شد اما الان تا 2 دقیقه بالا میاد بعدش مانیتور خاموش میشه(یعنی انگار اصلا به چیزی وصل نیس) حالا شما میگین چیکار کنم؟ چندتا عکس هم گذاشتم که ببینین خواهش میکنم کمکم کنین.
Only the registered members can see the link

STUXNET
02-11-13, 11:54
دست بزنيد به چيپ وسطش ببيند دماش بالا ميره ؟ يا معموليه ؟
اگر داغ بود فنش رو به صورت كامل عوض كنيد

h[a]med
02-11-13, 17:34
دست بزنيد به چيپ وسطش ببيند دماش بالا ميره ؟ يا معموليه ؟
اگر داغ بود فنش رو به صورت كامل عوض كنيد
خوب به چیت که نمیشه دست زد:دی از اونطرف کارت به چیت دست زدم (محلی که چیت قرار داشت اما از اون طرف کارت) دیدم داغه پس باید فن عوض کنم
1.مطمئنین اگه فن عوض بشه دیگه مشکلی نیس؟؟؟
2.حالا بخوام فن بگیرم قیمتش چجوریاس؟؟؟

freez578
02-11-13, 18:09
سلام برای من هم همین مشکل پیش اومد تا حدی که اعصابم داغون شد. اما راستش نتونستم هیچ فنی که به کارتم بخوره گیر بیارم. اما چون پول کارت جدید رو نداشتم اونقدر گشتم تا یه فکر جدید به ذهنم رسید:
یه فن سی پی یو معمولی خریدم حدود 35000 تومان بعد رفتم بازار مسگرها یه صفحه 8 میلیمتری با ابعاد 4*4 سانتی متر خریدم 2500 تومان بعدش اون صفحه رو با دستگاه پرس طوری صاف کردم که فکر کنم یک یا دو میل قطرش کم شد (منظورم اینه که باید کاملا صاف بشه) بعدش دو تا پیچ ریز از توی بازار پیدا کردم و اون صفحه مسی رو به رادیات فن پیچ کردم. بعد باچسب سیلیکون چسبوندمش به چیپ. اما چون فن و رادیات جدید با کارت من سازگار نبود خودم دست به کار شدم و با نخ هشت لا طناب پیچش کردم به کارت حالا هم هشت ماهه که دارم بدون نارحتی از کارتم استفاده می کنم. در ضمن وقتی می خواهی عکسی رو آپلود کنی سعی کن فوکوس باشه تا بشه عکس رو دید.

javadshahvand
02-11-13, 20:04
شما فن رو تعویض کن و یک فن اورجینال تهیه کن خمیر همراه فن هست این خمیری که زدی زیاده یک طرف بزنی کافیه قبلش سطح رو کامل تمیز کن

h[a]med
03-11-13, 15:30
شما فن رو تعویض کن و یک فن اورجینال تهیه کن خمیر همراه فن هست این خمیری که زدی زیاده یک طرف بزنی کافیه قبلش سطح رو کامل تمیز کن
میشه قیمت هم بدین؟:دی

STUXNET
06-11-13, 08:15
حدود 40 تا 50 بدون خمير سيليكون