PDA

مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد برای خرید لپ تاپ Asus زیر 2 میلیون تومان+شرکت گارانتی معتبر

Cyberlife
26-10-13, 22:25
سلام

برای خرید لپ تاپ Asus زیر 2 میلیون تومان با صفحه نمایش 15.6 اینچی

کدام مدل ها و شرکت گارانتی رو پیشنهاد میکنید ؟

با تشکر

Cyberlife
27-10-13, 14:33
کسی نیست راهنمایی کنه :cry:

STUXNET
28-10-13, 09:34
سلام با توجه به پولي كه داريد هزينه ميكنيد Asus گزينه جالبي نيست
به نظر من سمت برند Acer بريد هم كيفيتش نسبتاً بالاتره هم گارانتيشون تو يه ردست

Cyberlife
28-10-13, 12:03
سلام با توجه به پولي كه داريد هزينه ميكنيد Asus گزينه جالبي نيست
به نظر من سمت برند Acer بريد هم كيفيتش نسبتاً بالاتره هم گارانتيشون تو يه ردست

برای خودم نمیخوام، یکی از آشناها گفته یک مدل خوب از Asus بهم معرفی کن و فقط هم Asus رو

قبول داره، چون قبلاً یک PC با مادربرد و کارت گرافیک Asus براش بستم و تا الان مشکلی نداشته

میگه لپ تاپ هم حتماً باید از همین مارک باشه :1. (27): حالا اگه یک مدل خوب با صفحه نمایش 15.6

CPU Core i3 یا Core i5 و رم بالا و بدون کارت گرافیک معرفی کنید، ممنون میشم

راستی با 2 میلیون تومان از Acer چه مدلی و با کدام گارانتی پیشنهاد میکنید، این یکی رو برای

خودم میخوام.

nima_hl
28-10-13, 13:09
برای خودم نمیخوام، یکی از آشناها گفته یک مدل خوب از Asus بهم معرفی کن و فقط هم Asus رو

قبول داره، چون قبلاً یک PC با مادربرد و کارت گرافیک Asus براش بستم و تا الان مشکلی نداشته

میگه لپ تاپ هم حتماً باید از همین مارک باشه :1. (27): حالا اگه یک مدل خوب با صفحه نمایش 15.6

راستی با 2 میلیون تومان از Acer چه مدلی و با کدام گارانتی پیشنهاد میکنید، این یکی رو برای

خودم میخوام.

asus x550c i3-3217 4-500 geforce 710 گارانتی پارسه حدود 1800

mitra.r
28-10-13, 13:21
migan x550 dagh mishe ke !!!
man mikhastm bekharam goftan a550 ro bekhar

STUXNET
30-10-13, 10:28

خودم میخوام.
سلام
بااين قيمت مناسبترين انتخاب اينه
Acer Aspire E1-571G - i5 (Only the registered members can see the link) با گارانتي سازگار ارقام دوساله ودنبال قيمت پاييين باشيد تا كيف و موس و آنتي ويروس رايگان با قيمت بالاتر