PDA

مشاهده نسخه کامل : پاور های Huntkey

life24
23-10-13, 12:47
با سلام
نظر اساتید در رابطه با پاورهای Huntkey چیست؟ با گارانتی اونگ وارد بازار شده.
ایا قابل اطمینان هست؟ در مقابل گرین؟

سلام
عذرخواهی میکنم.پاور فوق گارانتی آونگ هست.قیمت 450 وات حدود 120 تومن است.

nima_hl
23-10-13, 15:42
با سلام
نظر اساتید در رابطه با پاورهای Huntkey چیست؟ با گارانتی آواژنگ وارد بازار شده.
ایا قابل اطمینان هست؟ در مقابل گرین؟

سلام

یکی از تولید کننده های واقعی و خوبه ( برند نیست ):cool:

life24
23-10-13, 18:30
سلام

یکی از تولید کننده های واقعی و خوبه ( برند نیست ):cool:

ضمن تشکر از پاسخ شما
در رابطه با برند بودن گرین منظور این هست که قطعات رو میگیره و اسمبل میکنه؟ اما این به طور کامل وارد میشه؟

Hessam II
23-10-13, 18:37
پاور های خوب و استانداردی هست! گارانتی اصلیش آونگ هست با 5 سال گارانتی. نسبت به برند گرین گرون تره و چیزی از گرین کم نداره! اما عیبش همین قیمت بالاش هست کمی.
در مورد برند گرین هم بله. برند ایرانی نیست و وارد میشه به داخل کشور.

life24
23-10-13, 18:54
پاور های خوب و استانداردی هست! گارانتی اصلیش آونگ هست با 5 سال گارانتی. نسبت به برند گرین گرون تره و چیزی از گرین کم نداره! اما عیبش همین قیمت بالاش هست کمی.
در مورد برند گرین هم بله. برند ایرانی نیست و وارد میشه به داخل کشور.

مثلا یک مدل 450 وات با گرین 430 قیمت حدودا یکی است. اما گرین Active PFC هست اما اون نه. پسیو هست..

Over_Cracker
23-10-13, 20:24
درود.

حالا من نمیدونم تولید کننده هستش یا برند. اما پاورهایی با همین نام در بازار وجود داره!

HUNTKEY پاور خوبی نیست،بد هم نیست. تو یه بررسی از Hardwaresecret دیدم که تو لود بالا بدجور سوخته بود.یعنی پروتکشن کافی نداشت تو مدارش. نویز و ریپلش هم تو لود بالا به شدت بالا میره.(بیش از حد استاندارد) البته الان شاید پاورهای بهتری تولید کرده باشه.

اون طوری که من قبلا با چندتاش برخورد داشتم.جنس درجه 3 هستش. اینطوری حساب کنید که یه درجه بهتر از پاورهای فله ای بازار هستش.

پسیو PFC هم که هستش یعنی نمیشه اسمش را پاور خوب گذاشت. واسه سیستم های عادی خونگی بد نیست و به نظرم اگر روی سیستمی گذاشته بشه که نخواهید بیش از 70 درصد توان واقعی خروجی لود کنید،قابل قبول هستش.

در نهایت اگر لینک مشخصاتش را بدید بررسی کنیم بهتر میشه نظر داد.

Hessam II
23-10-13, 21:22
این برند، از معدود محصولاتی هست که دارای 5 سال گارانتی بسیار معتبر و عالی شرکت آونگ هست و گواهینامه ی معتبر بین المللی PLUS داره! چطور می تونه اینقدر نامرغوب باشه که می فرمایید...؟!

Over_Cracker
24-10-13, 01:16
من نگفتم نامرغوب هستش. حرف بی دلیل و بدون مدرکی هم نزدم. حرفم اینه که نسبت به پاور گرین کیفیت پایین تری داره اما از پاور های فله ای بازار بهتره. دلایلش هم گفتم. من به پاور گرین میگم خوب. نمیتونم به هانتکی هم بگم خوب.میگم بد نیست و یا متوسط هست در بین پاورهای موجود در بازار ایران

طبق گفته ی Life24 پاور 450 هانتکی که قیمتش برابر با پاور 430 هستش مدار فعال PFC نداره و این یک ضعف بزرگ هستش که نشان از کاهش بازدهی پاور و افزایش دما هستش.

طبق بررسی پاور v 550 هانت کی که از Hardware secret دیدم،پاورهای هانتکی در واقع تولید کننده اصلیش Green Star هستش- لینک (Only the registered members can see the link)

و در مورد این پاور هم ذکر کرده که اگر توان برچسب خورده (550 وات) را به طور دائم ازش بکشی،پاور میسوزه. در صورتی که اصلا چنین پدیده ای اصلا نباید اتفاق بیفته. فوقش باید پروتکشن OCP پاور را در چنین شرایطی خاموش کنه برای جلوگیری از سوختگی!

در پست قبل هم گفتم،با اون شناختی که من از این پاور دارم و بررسی هاشو خوندم،فقط در شرایطی مناسب هست که نخواهید فول لود ازش بکشید. در واقع پاور های هانتکی ریل/واقعی نیستند که تو فول لود وات نامی میسوزن! میزان نویزشون در لاین 12 در اکثر مدلهاش بیش از حد بالا میره!

نتیجه اینکه در یک قیمت برابر،عاقلانه نیست که از این برند پاور خریداری بشه. اگر قیمتش 30% نسبت به گرین پایینتر بود انتخاب خوبی بود.

در مورد گارانتیش هم چیزی نمیدونم. اما پاور،اپتیکال درایو نیست که با خرابیش یا کیفیت پایینش فقط خودش خراب بشه،به کلیه قطعات سیستم آسیب میزنه!

اون چیزی که من میدونستم همین بود که گفتم. حالا شاید یه سری مدل خوب و با کیفیت تر هم تولید کرده باشه و ما خبر نداشته باشیم. چون این پاور ها زیاد تو بازار ایران شناخته شده نیستند

Rezasam1
24-10-13, 03:18
این یک فیلم از تست پاور 550 وات هانت کی هست
(Only the registered members can see the link view_Hardware_Secrets.flv.html)
Huntkey Green Star 550 W

منبع (Only the registered members can see the link)

nima_hl
24-10-13, 11:05
یک اصلاحیه روی پست قبلیم بزنم :lol:

هانتکی مثل تمام تولید کننده های چینی ( یا برند ؟ ) هم محصول خوب داره و هم محصول آشغال

وقتی دوستمون در پست اول فرمودند آواژنگ پاورهای این شرکت را وارد کردند بنده با شناختی که از این شرکت داشتم بدون تحقیق فکر کردم حتما محصولات خوب هانتکی وارد ایران شده ( آواژنگ جنس خوب میاره گارانتی خوب میکنه و البته پول خوب هم میگیره :wink: )

ولی یه سرچ تو نت زدم دیدم این سری پاورها توسط آونگ وارد شده نه آواژنگ و تا اونجا که سرچ کردم متاسفانه از پاورهای با کیفیت خبری نیست و پاورهای رده پائین ( و بی کیفیت ) در بازار موجود هستند

پینوشت : هانتکی یه همچین موجوداتی! هم تولید میکنه ولی متاسفانه گیر ما نمیاد :cool:

Only the registered members can see the link

king_of_shadows
07-02-14, 22:09
به نظر من گرین بهتره
گارانتی خوب،کم صدا قیمشتم یه مقدار داره بی انصافی میکنه ولی قبولش دارم