PDA

مشاهده نسخه کامل : افزایش پورت مودم ؟

علی حسنی
19-10-13, 11:26
سلام، من 5 ماه پیش یه مودم TP link 8817 خریدم که تک پورت بود ، اما حالا یه سیستم دیگه هم خریدم می خوام اون رو هم به اینترنت وصل کنم ، آیا راهی برای افزایش پورت مودمم وجود داره یا کلا باید یه مودم دیگه بگیرم ؟

nima_hl
19-10-13, 12:17
سلام، من 5 ماه پیش یه مودم TP link 8817 خریدم که تک پورت بود ، اما حالا یه سیستم دیگه هم خریدم می خوام اون رو هم به اینترنت وصل کنم ، آیا راهی برای افزایش پورت مودمم وجود داره یا کلا باید یه مودم دیگه بگیرم ؟

سلام

میتوانید یک سوئیچ شبکه تهیه کرده و به مودم وصل کنید

البته معمولا مودمها یک کابل usb هم میخورند که بدون هزینه مودم را میتوانید به 2 سیستم متصل بفرمائید

علی حسنی
19-10-13, 17:14
کابل usb که داره ولی کابل شبکه رو چی کار کنم ؟ در ضمن من همزمان می خوام از دو تا کامپیوتر استفاده کنم با اون سوئیچی که فرمودین میشه این کار رو کرد ؟

nima_hl
20-10-13, 04:21
عزیز مگر پورتها مودم شما مطابق شکل زیر نیست ؟

Only the registered members can see the link

پورت usb را به یک سیستم و کابل شبکه را به سیستم دیگر متصل بفرمائید با تنظیم مناسب روی هر دو سیستم اینترنت خواهید داشت

علی حسنی
20-10-13, 11:07
اگه میشه بفرمایین منظورتون از تنظیم مناسب چیه ؟ آیا تنظیمات خاصی داره ؟ بعد از نصب مودم یا هنگام نصب ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین .

nima_hl
20-10-13, 18:12
اگه میشه بفرمایین منظورتون از تنظیم مناسب چیه ؟ آیا تنظیمات خاصی داره ؟ بعد از نصب مودم یا هنگام نصب ؟ ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین .

شما اول متصل بفرمائید اگر اینترنت در هر دو دستگاه نبود با تنظیم آی پی و دیفالت گیت وی میتونید به هر دو دستگاه اینترنت بدید

اگر اینترنت فقط در یک دستگاه وجود داشت بفرمائید تا عرض کنم