PDA

مشاهده نسخه کامل : usb device not recognized

gozargah
17-10-13, 23:47
سلام با تشکر از سایت خوبتون : ببخشید یه مشکل برا فلش مموریم پیش امده بعد از نصب ویندوز هفت فکر کنم چند روزی فلشم کار میکرد بعد دیگه روی سیستم بالا نمیومد منم قالب فلش رو شکستم و صفحه برد اون رو داخل usb گذاشتم حالا فقط پیغام (usb device not recognized ) رو میده باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید کل اطلاعات پایان نامه ام داخل فلش است . خیلی گشتم تا سایتتون رو پیدا کردم لطفا راهنماییم کنید . با تشکر

nima_hl
18-10-13, 21:18
سلام با تشکر از سایت خوبتون : ببخشید یه مشکل برا فلش مموریم پیش امده بعد از نصب ویندوز هفت فکر کنم چند روزی فلشم کار میکرد بعد دیگه روی سیستم بالا نمیومد منم قالب فلش رو شکستم و صفحه برد اون رو داخل usb گذاشتم حالا فقط پیغام (usb device not recognized ) رو میده باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم کمکم کنید کل اطلاعات پایان نامه ام داخل فلش است . خیلی گشتم تا سایتتون رو پیدا کردم لطفا راهنماییم کنید . با تشکر

سلام و خوش آمدید

لطفا یک عکس از وضعیت فعلی فلشتون بگذارید

پینوشت : با این اوصاف که فرمودید بعید میدونم به اطلاعاتتون بتونید دست پیدا کنید و اگر عجله دارید فلش را پیش یک تعمیر کار ببرید

STUXNET
19-10-13, 07:55
سلام
احتمال داره پورت Usb خود فلش كه لحيم شده باشه روي برد از جاش در اومده باشه طبق نظر آقا نيما خواهشا يه شات بزاريد