PDA

مشاهده نسخه کامل : هارد MY PASSPOR

mhr74
14-10-13, 22:31
با سلام

خدمت دوستان من می خواهم یک هارد اکسترنال 2 ترابایتی بخرم به نظر شما در حال حاضر بهتربن مارک چی هست؟

بهم مدل زیر را معرفی کردند

WesternDigital MY PASSPORT 2TB

مدل چینی اش که کیمیا آنلاین دارد با مدل تایلندی اش که آل دارد حدود 120 هزار تومان تفاوت قیمت دارد به نظر شما کدام بهتر تایلندی بودنش 120 هزار بیشتر می ارزد؟

در ضمن دوستم گفت این هارد ها کلاً 2 تا 3 سال کار می کنند بعد خراب می شوند راسته؟

ممنون از همه

مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال (Only the registered members can see the link=1)

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت - 2 ترابایت | External Hard Disk Western Digital My Passport - 2TB | 1599 | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)

nima_hl
14-10-13, 23:09
با سلام

خدمت دوستان من می خواهم یک هارد اکسترنال 2 ترابایتی بخرم به نظر شما در حال حاضر بهتربن مارک چی هست؟

بهم مدل زیر را معرفی کردند

WesternDigital MY PASSPORT 2TB

مدل چینی اش که کیمیا آنلاین دارد با مدل تایلندی اش که آل دارد حدود 120 هزار تومان تفاوت قیمت دارد به نظر شما کدام بهتر تایلندی بودنش 120 هزار بیشتر می ارزد؟

در ضمن دوستم گفت این هارد ها کلاً 2 تا 3 سال کار می کنند بعد خراب می شوند راسته؟

ممنون از همه

مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال (Only the registered members can see the link=1)

هارد اکسترنال وسترن دیجیتال مای پاسپورت - 2 ترابایت | External Hard Disk Western Digital My Passport - 2TB | 1599 | کیمیا آنلاین | Kimia Online (Only the registered members can see the link)

سلام

با این حدود بودجه پیشنهاد میکنم 2 عدد هارد 1 ترابایت بخرید ( قیمت هر هارد حدود 230 تومنه )

mhr74
15-10-13, 06:47
ببخشید یعنی دو 1 ترا بهتر از یک 2 ترا است؟ دلیلش چی هست؟ می شود یکم توضیح بدهید؟ در مورد آن کشور سازنده نظراتان چی هست؟

ممنون

nima_hl
15-10-13, 10:35
ببخشید یعنی دو 1 ترا بهتر از یک 2 ترا است؟ دلیلش چی هست؟ می شود یکم توضیح بدهید؟ در مورد آن کشور سازنده نظراتان چی هست؟

ممنون

هارد 2 ترابایت نسبت به هارد 1 ترابایت دارای تعداد پلاتر بیشتر یا تراکم بالاتر است که در اون اندازه مینیاتوری باعث خرابی بیشتر میشه

از طرف دیگه وقتی شما 2 هارد داشته باشید یدونش برای اطلاعات دم دستیتون خواهد بود که طبیعتا بیشتر استفاده میشه و یدونش کمتر

در این حالت عمر اون هاردی که کمتر استفاده میشه خیلی بیتر خواهد بود

در ضمینه کشور سازنده هم اگر تایلندی باشه بهتره ولی خیلی اهمیت نداره

هاردها یک درصدی خرابی داره ممکنه در سری چینی 2 درصد باشه در تایلندی 1 درصد

شانس شما معمولی هم باشه اون یکی دو درصد گیر شما نمیافته :lol:

mhr74
15-10-13, 23:30
بسیار ممنون که پاسخ دادید حالا بهترین مارک هارد یک ترابایت چیست؟

اگه می شود لینک هم بدهید

ممنون

nima_hl
16-10-13, 00:39
بسیار ممنون که پاسخ دادید حالا بهترین مارک هارد یک ترابایت چیست؟

اگه می شود لینک هم بدهید

ممنون

خواهش میکنم

وسترن و سیگیت هر دو خوب هستند

mhr74
17-10-13, 22:10
شرمنده دوباره می پرسم آقا من رفتم به لینک زیر هاردهای 1 ترابایت برندهای دیگه گران تر بودند این یعنی کیفیت شان بهتر است؟ اگه هست کدام؟

ممنون

جستجو در گروه هارد دیسک اکسترنال (Only the registered members can see the link/Category-Computer-Parts/Category-Data-Storage/Category-External-Hard-Disk/Type-242/)

nima_hl
18-10-13, 21:21
شرمنده دوباره می پرسم آقا من رفتم به لینک زیر هاردهای 1 ترابایت برندهای دیگه گران تر بودند این یعنی کیفیت شان بهتر است؟ اگه هست کدام؟

ممنون

جستجو در گروه هارد دیسک اکسترنال (Only the registered members can see the link/Category-Computer-Parts/Category-Data-Storage/Category-External-Hard-Disk/Type-242/)

این برندها تولید کننده هارد دیسک نیستند و اگر بازشون کنید به احتمال قوی هارد داخلی آنها از همون دو برندیه که عرض کردم

دلیل گرانی هم ممکنه مثلا بدنه ضد آب باشه یا گارانتی بیشتر

ولی در حالت کلی هاردهای وسترن و سیگیت که خودشون تولید کننده هستند کیفیت خوبی دارند