PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل صفحه رنگی و هنگ کامل سیستم :( کمک

no.one
14-10-13, 16:59
سلام خدمت عزیزان شهرسخت افزار

متاصفانه چند روزی هست وقتی بازی های استیم یا بعضی بازی هایی که تحت استیم نیستند رو باز میکنم ، به محض لود شدن بازی صفحه مانیتور به رنگ سبز یا بنفش یا قرمز که هر بار متفاوت هست در میاد و هیچ کاری نمیشه کرد ، صدای برنامه های اجرا شده مثل مدیاپلیر میاد و همه چیز در جریان هست ، ولی مانیتور رنگی هست و تنها راه ریست سخت افزاری.
gtx 260 intel q6600 , 2gig ram , asus p5q
آخرین ورژن درایور ، 10 دقیقه تست furmark و تست prime 95 هم داشتم ، اونا هیچ مشکلی ندارند ، تو اجرای بازی های استیم ، یا بازی company of heros 2 اینجوری میشه.
windows 8.1 اورجینال هم دارم ، جالب اینجاست که بعضی از دوستان این مشکل رو داشتند ، من استیم رو دوباره نصب کردم و فولدر appcache رو هم چند بار پاک کردم ولی مشکل حل نشد ، ویندوز هم تازه عوض کردم ، واقعا دیگه نمیدونم چه کار کنم ، لطفا کمک کنید.
اینم اضافه کنم که دمای گرافیک متعادل هست.

no.one
15-10-13, 17:11
جالبه این همه متخصص تو این فرو هست ، یکی جواب ما رو نمیده.

nima_hl
15-10-13, 22:44
جالبه این همه متخصص تو این فرو هست ، یکی جواب ما رو نمیده.

متاسفانه دوستان کمی از ویندوز 8.1 استفاده میکنند

مشخصات سیستمتون خوبه و تستهائی که باید برای اطمینان از سلامت کارتتون میگرفتید را خودتون گرفتید

پس احتمالا مشکل باید از ویندوزتون باشه

no.one
17-10-13, 17:00
متاسفانه دوستان کمی از ویندوز 8.1 استفاده میکنند

مشخصات سیستمتون خوبه و تستهائی که باید برای اطمینان از سلامت کارتتون میگرفتید را خودتون گرفتید

پس احتمالا مشکل باید از ویندوزتون باشه
ممنون از پاسختون ، خوب الان ویندوز 7 نصب کردم ، الان به محض اجرای furmark صفحه رنگی میشه ، حتی وقتی فیلم اجرا میکنم هنگ میکنه ، به شک افتادم که شاید پاور توانایی نداره ،
مدل پاور cooler master RP-550-PCAP هست ، مدل 550 وات ، ولی خوب فقط یک شاخه PCI-E 6 PIN موجود داره ، شرح آمپر روی 12 ولت به این شکل هست روی برچسب:
12V 1: 16A+
12V 2: 16A+ برای راه اندازی از تبدیل استفاده کردم ، نظر شما چیه؟ تست خاصی مدد نظرتون هست؟ ولی توی هنگ کردن سیستم بلو اسکرین نمیده ، این منو گیج کرده که مشکل از کجاست.

no.one
18-10-13, 19:34
خوب خوشبختانه خودم مشکل رو به صورت خودکفا با استفاده از 2 عدد پاور مشکل رو یافتم ، پاور توانایی تامین برق مورد نیاز برای کارت گرافیک رو نداره.
ختم تاپیک.