PDA

مشاهده نسخه کامل : از کجا تبلت بخرم؟!

mahdi1995
13-10-13, 12:50
سلام.
منبع تبلت ایران کجاست؟
من دیروز هم پاساژ علاالدین رفتم هم بازار موبایل و دنبال تبلت Microsoft Surface Pro گشتم. نه تنها هیچ جا نداشتن بلکه بعضی از فروشنده ها اسمشم تا حالا نشنیده بودن.(به طرف گفتم تبلت Surface Pro دارین؟ گفت:ما تبلت چینی کار نمی کنیم!:lol:)
بعد که دیدم Surface Pro گیر نمیاد رفتم سراغ تبلتای ASUS که بازم جز ناامیدی نتیجه ای نداشت! چون فقط تبلتای رده پایین و قدیمی تو بازار بودن.
تبلتای گیمینگ رو که دیگه اصلا نگو!
خب حالا بگین ببینم از کجای این به اصطلاح کشور می تونم تبلت ویندوزی درست و حسابی بخرم؟!:whistle:

Hessam II
13-10-13, 16:54
بنده این تبلت مدل Microsoft Surface Pro 128GB / Windows 8 موجود دارم! (Only the registered members can see the link)

برای شما بدون گارانتی (چون وارداتی هست!) در میاد: 4,210,000 تومان + هزینه ی ارسال رایگان به سراسر کشور.
با این وجود؛ اگر ارزون تر از قیمتی که من به شما دادم، جایی پیدا کردید، در خریدش درنگ نکنید.

موفق باشید./

STUXNET
14-10-13, 12:04
سلام.
منبع تبلت ایران کجاست؟
من دیروز هم پاساژ علاالدین رفتم هم بازار موبایل و دنبال تبلت Microsoft Surface Pro گشتم. نه تنها هیچ جا نداشتن بلکه بعضی از فروشنده ها اسمشم تا حالا نشنیده بودن.(به طرف گفتم تبلت Surface Pro دارین؟ گفت:ما تبلت چینی کار نمی کنیم!:lol:)
بعد که دیدم Surface Pro گیر نمیاد رفتم سراغ تبلتای ASUS که بازم جز ناامیدی نتیجه ای نداشت! چون فقط تبلتای رده پایین و قدیمی تو بازار بودن.
تبلتای گیمینگ رو که دیگه اصلا نگو!
خب حالا بگین ببینم از کجای این به اصطلاح کشور می تونم تبلت ویندوزی درست و حسابی بخرم؟!:whistle:
به نظر اينجانب اگر شنونده خوبي هستيد فعلاً دست نگه داريد تا دستگاه افت قيمت خودش رو باتوجه به تازه اومدنش داشته باشه
بعدا نسبت به خريد اقدام كنيد

mahdi1995
14-10-13, 18:27
به نظر اينجانب اگر شنونده خوبي هستيد فعلاً دست نگه داريد تا دستگاه افت قيمت خودش رو باتوجه به تازه اومدنش داشته باشه
بعدا نسبت به خريد اقدام كنيد
کدومو میگی؟ Surface pro 2? وقتی Surface pro معمولی تو بازار نیست حالا باید چند سال صبر کنم تا دوش بیاد؟!:lol:
بعد اصلا فرض کن صبر کردم الآن مشکل اینه که تو بازار کلا تبلت ویندوزی نیست!
این سایتو (Only the registered members can see the link) ببین. همه ی سایتا همین جورین(هیچی موجود ندارن).مغازه های بیرونم همین جورین. وارد یه مغازه میشی میگی تبلت ویندوزی می خوام یا میگه چیزی ندارم یا فوقش 2 تا مدل مختلف داره!:1. (27):

mahdi1995
14-10-13, 18:38
بنده این تبلت مدل Microsoft Surface Pro 128GB / Windows 8 موجود دارم! (Only the registered members can see the link)

برای شما بدون گارانتی (چون وارداتی هست!) در میاد: 4,210,000 تومان + هزینه ی ارسال رایگان به سراسر کشور.
با این وجود؛ اگر ارزون تر از قیمتی که من به شما دادم، جایی پیدا کردید، در خریدش درنگ نکنید.

موفق باشید./
خیلی ممنون از پیشنهادتون ولی یه کم گرونه!(البته توی سایت Digikala نسخه ی 64گیگش داره 40 تومان بیشتر از قیمتی که شما دادین فروخته میشه ولی بازم به نظرم این قیمت براش زیاده چون نسخه ی 64 گیگی قیمتش 800 دلار هست و نسخه ی 128گیگی 900 دلار در حالی که به عنوان مثال کارت گرافیک GTX Titan که قیمتش 1000 دلار هست تو ایران به قیمت 3,700,000 به فروش میرسه)
بازم ممنون از پیشنهادتون.حداقل فهمیدم که تو ایرانم یکی هست که این تبلتو لمس کرده باشه!:merci:
راستی این چیزی که آخر امضات نوشتی دقیقا حرف دل منم هست!:wink:

Hessam II
14-10-13, 19:36
خیلی ممنون از پیشنهادتون ولی یه کم گرونه!(البته توی سایت Digikala نسخه ی 64گیگش داره 40 تومان بیشتر از قیمتی که شما دادین فروخته میشه ولی بازم به نظرم این قیمت براش زیاده چون نسخه ی 64 گیگی قیمتش 800 دلار هست و نسخه ی 128گیگی 900 دلار در حالی که به عنوان مثال کارت گرافیک GTX Titan که قیمتش 1000 دلار هست تو ایران به قیمت 3,700,000 به فروش میرسه)
بازم ممنون از پیشنهادتون.حداقل فهمیدم که تو ایرانم یکی هست که این تبلتو لمس کرده باشه!:merci:
راستی این چیزی که آخر امضات نوشتی دقیقا حرف دل منم هست!:wink:

خواهش می کنم. در هر صورت عرض کردم، ارزان تر جایی پیدا کردید، در خریدش درنگ نکنید.
دیجیکالا 64 گیگ اش رو گرون تر از 128 گیگ میده!!!
بنده هم خدایی نکرده اهل تبلیغات نیستم که حتماً از بنده بخرید، شما نشدید، یکی دیگه...

فراموش نکنید که لوازم دیجیتال متفاوت هست. منظورم اینه که شرایط حساب و کتاب ارزیش متفاوته! اینطور نیست که کارت تیتان با دلار مثلاً 5000 تومن محاسبه شده و قیمتش شده مثلاً 4 تومن! پس این هم باید همینقدر باشه و ...! نه عزیز من. شرایط کاملاً متفاوت هست. بستگی به نوع جنس، وزن جنس، دسته ی کالایی جنس، وارد کننده ی جنس، سودهایی که رد و بدل میشه بین واردکننده و نماینده و ... تاریخ ورود جنس، مدت زمان خواب در گمرک و هزار چیز دیگه داره! ذره ذره اش قیمت می خوره و می رسه به دست منو شما یه قیمتی.

بنابراین کلاً مقایسه نکنید با قطعات کامپیوتر!