PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی Battlefield 4

*MoJtAbA*
04-10-13, 15:45
لینک ها تصحیح شدند

بالاخره نسخه بتای بازی Battlefield 4 منتشر شد!
نسخه بتای این بازی محاصره شانگهای نام دارد . شما در یک محیط شهری کاملا متراکم با پیاده نظام کامل و مبارزه با فضایی ترکیب شده است.
حداقل سیستم مورد نیاز :
CPU (AMD): Athlon X2 2.8 GHz
Processor (Intel): Core 2 Duo 2,4 GHz
RAM: 4 GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon HD 3870
Graphics card (NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT
Video card memory: 512 MB
Hard drive: 30 GB

رمز فایل های فشرده : Only the registered members can see the link

لینک دانلود مستقیم – ۱ گیگ – پارت ۱ (Only the registered members can see the link y-soft.com%29.rar)

لینک دانلود مستقیم – ۱ گیگ – پارت ۲ (Only the registered members can see the link y-soft.com%29.rar)

لینک دانلود مستقیم – ۱ گیگ – پارت ۳ (Only the registered members can see the link y-soft.com%29.rar)

لینک دانلود مستقیم – ۱ گیگ – پارت۴ (Only the registered members can see the link y-soft.com%29.rar)

لینک دانلود مستقیم - ۱۳۴ مگابایت – پارت ۴ (Only the registered members can see the link y-soft.com%29.rar)

mahdi1995
04-10-13, 23:46
قبلا هم یه نسخه ی آزمایشی از این بازی عرضه شده بود که کد فعالسازی می خواست و کرک هم نشد(بی خودی کلی دانلود کردم!:1. (28):) حالا این نسخه چه جوریه؟ اجرا میشه؟

*MoJtAbA*
05-10-13, 16:20
قبلا هم یه نسخه ی آزمایشی از این بازی عرضه شده بود که کد فعالسازی می خواست و کرک هم نشد(بی خودی کلی دانلود کردم!:1. (28):) حالا این نسخه چه جوریه؟ اجرا میشه؟

سلام
خیلی ممنون که یادآوری کردین :give_rose:

لینک ها بروز رسانی شدن,لینک هایی که قبلا گذاشته بودم کد فعالسازی میخواست اما این جدیدا نمیخواد اگر هم خواست توی فایل های فشرده هست.

kambiz afshar
09-10-13, 20:32
مجتبی جان لینکا تا کی اعتبار دارن ؟

*MoJtAbA*
09-10-13, 21:35
مجتبی جان لینکا تا کی اعتبار دارن ؟

سلام

این نسخه از بازی تازه منتشر شده و تازه لینکش بین سایت های ایرانی گذاشته شده بنابراین تا سه یا چهار هفته دیگه لینک ها کار می کنند, اگه قصد دانلود دارید خیلی وقت دارید برای دانلود کردن فایل ها.

kambiz afshar
11-10-13, 00:33
مرسی ممنون مجتبی جان لطف کردید