PDA

مشاهده نسخه کامل : آموزش کار با نرم افزار Garena

*MoJtAbA*
27-09-13, 10:32
یکی از نرم افزار هایی که برای آنلاین بازی کردن استفاده میشه Garena نام داره.

توضیحات:

Garena نرم افزاریه محبوب و قدرتمند که به وسیله اون گیمر ها به صورت اینترنتی و آنلاین بازی میکنند. تو Garena بیش از 30 میلیون گیمر عضو و در حال بازی کردند هستند. تو این نرم افزار می تونید اکثر بازی ها رو مثل WOW,CS و... به صورت آنلاین بازی کنید. از مزیت های این نرم افزار پشتیبانی از بازی های کرک شده و غیر اورجیناله.

برخی از امکانات و قابلیت های نرم افزار Garena Plus :

- پشتیبانی از اکثر بازی های محبوب
- روم های مختلف برای اکثر کشور ها
- روم های مخصوص Clan ها
- اضافه کردن و بلاک کردن کاربران به لیست دوستان
- امکان چت کردن گیمر ها با هم
- پشتیبانی از بازی های کرک شده و غیر اورجینال
- امکان انجام بازی آنلاین حتی با سرعت پایین اینترنت
- و...

آموزش:

اول از همه از اینجا (Only the registered members can see the link) آخرین ورژن این نرم افزار رو دانلود کنید.بعد باید به سایت Garena (Only the registered members can see the link) برید و اونجا ثبت نام کنید.
بعد از پر کردن اون فرم و وارد شدن به اکانت خودتون برنامه Garena رو باز کنید,و یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید.

Only the registered members can see the link

اینجا محیط کار شماست.شما میتونید دنبال دوستان خودتون بگردید, با دوستانتون چت کنید,تم برنامه رو عوض کنید و آنلاین بازی کنید.

برای بازی کردن به صورت آنلاین بر روی گزینه Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) کلیک کنید.
بعد از کلیک کردن بر روی LAN وارد صفحه اصلی Garena میشید.

دکمه Home شما را به صفحه اصلی Garena منتقل می کنه.
دکمه Game شما را وارد قسمت بازی ها می کنه.
دکمه Lobby شما را وارد روم های بازی مورد نظر می کنه.
دکمه Room شما را به روم مورد نظر منتقل می کنه.
روی دکمه Game کلیک می کنیم.
اینجا لیستی از بازی ها رو میبینید که میتونید آنلاین بازی کنید.

برای مثال من بازی Counter Strike 1.6 رو انتخاب میکنم.
در صفجه ی بعدی روم هایی که می تونید در اونجا بازی کنید رو مشاهده می کنید ، برای مثال من روم CS 1.6 Russian Room رو انتخاب میکنم.

تو این صفحه شما وارد Room مورد نظر شدید ، برای اینکه نرم افزار Garena بازی شما رو شناسایی کنه روی آیکون Only the registered members can see the link کلیک کنید.

در صفحه باز شده در قسمت Executable Setting آدرس آیکون بازی مورد نظر رو انتخاب می کنید.

در صفحه باز شده آیکون بازی رو انتخاب می کنیم.

پس از انتخاب آیکون بازی روی Open کلیک کرده سپس روی Apply کلیک می کنیم. سپس پیغامی مبنی بر موفقیت در تنظیمات به شما داده می شه ، Ok کنید و از این قسمت با زدن دکمه Close خارج شوید.

برای وارد شدن در بازی روی Only the registered members can see the link کلیک کنید.
پس از وارد شدن در بازی Find Server رو کلیک کرده و در سربرگ LAN روم مورد نظر رو انتخاب کرده و بازی می کنم.

با کلیک بر روی Connect وارد بازی می شویم. به همین راحتی...

نکته : بازی ها دیگر هم به همین شکل است.
نکته : توجه داشته باشید برای بازی کردن آنلاین در Garena نیاز به یک سری Patch دارید ، با جستجو در اینترنت یا سوال کردن در قسمت چت Garena این Patch ها را دریافت کرده و بازی کنید.

steve98
27-09-13, 16:41
استفاده کردیم.ممنون.از این جور نرم افزار ها باز هم معرفی کنید.