PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی کاربران و مدیران برتر شهر سخت افزار در تابستان 92

M A H R A D
22-09-13, 23:11
با سلام

بنا به رسمی که هر فصل در شهر سخت افزار وجود داره، مدیران برتر به شرح زیر معرفی میشن:

nima_hl (Only the registered members can see the link) (نیمای عزیز) مدیر انجمن سخت افزار

Pami (Only the registered members can see the link) (پیام عزیز) مدیر انجمن لپ تاپ و تبلت

ravegoat (آرمین عزیز) مدیر انجمن برنامه نویسی و رباتیک

به هر سه این دوستان تبریک میگیم و امیدواریم که در زندگی خودشون هم موفق باشن. :love:

===

همچنین با نظر تیم مدیریت، سه تن از کاربران زیر به عنوان بهترین کاربران فصل تابستان 92 انتخاب شدند:

@STUXNET (Only the registered members can see the link) عزیز: کاربر برگزیده انجمن در تابستان 92

@*MoJtAbA* (Only the registered members can see the link*MoJtAbA*) عزیز: کاربر برگزیده انجمن در تابستان 92

@Rezasam1 (Only the registered members can see the link) عزیز: کاربر برگزیده انجمن در تابستان 92

از فعالیت این دوستان گرامی هم صمیمانه تشکر میکنیم و امیدواریم که همچنان فعالیت خوبشون ادامه داشته باشه. :love:

سپاس :1. (23):

مهراد به نمایندگی از تیم مدیریت شهر سخت افزار

Rezasam1
22-09-13, 23:32
دست شما درد نکنه مهراد جان:love:

حالا جایزش چی هست ؟ به قول معروف این ساندویج جور نمیشه بدون خیارشور نمیشه

Moein
22-09-13, 23:44
دست شما درد نکنه مهراد جان:love:

حالا جایزش چی هست ؟ به قول معروف این ساندویج جور نمیشه بدون خیارشور نمیشه

رضا جان اون تگ کاربری پس چی هست ! والا جایزه هم بهتر از این!:1. (19):

Rezasam1
22-09-13, 23:47
خب بگو جایزه نداره چرا عصبانی میشی ؟

Rezasam1
23-09-13, 00:11
بخاطر من قفل کردین ؟ :1~@$S (6):

نه بابا من عادت کردم دیگه به این عناوین اصفهانی (نه که یکماهست :lol: زود برمیدارن)

چه خبر شهریار جان ؟ خوبی خوشی ؟ شرمنده میکنی حسابی جبران کنیم

این شاخه گل تقدیم شما

:give_rose:

Over_Cracker
23-09-13, 00:53
جایزه رضا جان یک جعبه مداد رنگی؛ بهتر از خیارشور هم هست:1. (35):

*MoJtAbA*
23-09-13, 06:12
خیلی ممنون از همه دوستان و مدیریت عزیز :give_rose:

تبریک میگم به همه دوستان و امیدوار هستم این فعالیت همچنان ادامه داشته باشه.

STUXNET
23-09-13, 07:54
سلام بازم تيم مديريت مارو خجالت دادند وجز وظيفه كاري نكرديم
بازم خيلي ممنون كه مارو دوباره خوشحال كرديد
به ساير دوستان از جمله mojtaba گرامي كه خيلي فعالن تبريك ميگم
:give_rose::Love-PCN~!:

Rezasam1
23-09-13, 16:21
جایزه رضا جان یک جعبه مداد رنگی؛ بهتر از خیارشور هم هست:1. (35):

باشه مظاهر جان دستت درد نکنه شما هم هی نقاشی رو بزن تو فرق سرما

میگم عیدت مبارک مظاهرجان سال خوبی داشته باشی میگه همچنین . قلموی نقاشیت استوار

میگم جایزه چی میدن میگه مداد رنگی

فردا بگم سلام مظاهر جان میگه سلام قلمو جان

شهریار هم که رسما" نقاشمون کرد

عیب نداره دیگه وقته رفتنه سفره طول و درازههههههههههههههههههههه هههه :1~@$S (9):

Moein
23-09-13, 18:42

رضا جان نکته شما هم می خوای زن بگیری؟

Rezasam1
23-09-13, 20:19
من نمیدونم چه صیغه ای هست وقتی به مهراد و شهریار میگم کاری نکنید اون کارو انجام میدن

وقتی میگم اینکارو بکنید مثل هنرپیشه دودکش آسمونو نگاه میکنن:1. (27):

باشه منم ایندفعه گفتی چیزی میخوای آسمونو نگاه میکنم

Over_Cracker
23-09-13, 21:05

رضا جان،کاری که شما در SSA انجام میدید بسیار خاص،هنری و پر زحمت هستش از این جهت که نیاز به خلاقیت داره. شاید خودتون که به گرافیک کامپیوتری تسلط دارید و خلاقیت و ذوق هنری هم دارید،متوجه جایگاه خودتون اونطور که هست نشید. اما اشخاصی مثل من که به زور با Paint کار می کنند،همیشه از خلق آثار گرافیکی شما ذوق زده میشن.به همین خاطر گرافیست ها برای من بیشتر از دکترها قابل احترام هستند...

Pami
23-09-13, 21:51
تشکر بابت لطفی که دوستان و ادمین دارن ، امیدوارم اندک فعالیتی که داریم برای دوستان مفید باشه
بابت موفقیت شهر سخت افزار هر تلاشی بتونیم و در توان باشه انجام خواهیم داد

حالا بیخیال این حرفا جایزه مارو بدین حال نداریم دیگه !!! :1. (27): :Love-ssa~! (1):

Rezasam1
23-09-13, 21:53
ناراحت نیستم من ازون ادمکهای آبیه خنده دار هم فرستادم که متوجه طنز بودن داستان بشید

به هر حال فکر کنم سوء تفاهم شده نمیدونم چرا به پستهای من با حالت درگیری نگاه میشه حتی با ادمک طنز

Shahryar
23-09-13, 22:38
خب ...

بگذارید یک صحبت خودمونی با همه دوستان به خصوص رضا عزیز داشته باشیم ...

فقط قبلش بگم که توی این پست دیدگاه های شهر سخت افزار و شخص خودم را تلفیق میکنم و میگم .

بحث کلی :

جدای از شوخی و صحبت هایی که شد و شاید بدبرداشت شده باشه بعضی جاهاش . این را کلی میگم : چرا باید توی جامعه ما طوری باشه که ارزش یک گرافیست یا یک نقاش کمتر از یک مهندس یا دکتر باشه ؟ من به شخصه صفحات شخصیم توی جاهای مختلف هست و میتونند ببینند دوستان که چند تا از صفحات مورد علاقه من از نقاشی ، گرافیک و هنر های مرتبط هست .

رضا جان ؛ شما مثل یک دوست خوب برای شخص من و مجموعه شهر سخت افزار بودی و هستی و این را به عنوان مدیر این مجموعه خدمتت میگم ، از نظر ما ، ارزش فعالیت شما ، به عنوان گرافیست مجموعه بسیار بسیار زیاد هست و اگه مجموعه ما یک نقاش هم داشت باز هم همین طور بود . ارزش یک "هنرمند" واقعاً در نظر ما مبرهن و واضحه و امیدوارم هیچ سوء تفاهمی روش نباشه .

حالا توی جامعه این طور نیست ؟!

بسیار خب ، نباشه ! اصلاً مهم نیست . اینجا شهر سخت افزار و ما بر اساس ارزش های شخصیمون انتخاب میکنیم .

در شهر سخت افزار جایی که ما بتونیم تقدیر کنیم فعلاً همین روال کاربر و مدیر برگزیده است که قطعاً نواقصی داره و شاید خیلی از دوستان مثل رضا عزیز کاربر نباشند و دوست داشته باشند با عناوین تخصصیشون تقدیر بشند ...

ایشالله در آینده این حوزه تقدیر فصلیمون را گسترش میدیم تا نه تنها سوء تفاهمی ایجاد نشه بلکه بتونیم دقیق تر و بهتر کار کنیم . :yes:

بیایم همیشه مثبت نگاه کنیم ، چون از نگاه منفی هیچ چیزی در نمیاد ولی در نگاه مثبت حداقلش یک پیشنهاده که میتونه پیشنهاد های تکمیلی و ایده های بهتری را ایجاد کنه و باعث بهبود بشه . :great:

به همگی دوستان از تیم مدیریت گرفته تا کاربران و گرافیست و ... ای که برگزیده شدند تبریک میگم و شهر سخت افزار باعث افتخارشه در کنار یکایک شما دوستان خوب و همکاران عزیز باشه . :Love-ssa~! (1):

Rezasam1
24-09-13, 00:07
در سایت های ایرانی ملاک رقابت و برتری کاربران تعداد بالای پست و تشکر و برترین ارسال کننده و... هست نه تخصص همدیگه

فعالیت من با شما در پیغام خصوصی هست خب طبیعتا" کسی نمیبینه و متوجه نمیشه

چیرو میبینه ؟ اینکه من ماهی 4تا والپیپر میگذارم و میرم خب پس سوءتفاهم پیش میاد براش چرا این جزو کاربران برتر معرفی شده

بخاطر یدونه پستی که ماهی یکبار میده ؟ بخاطر پارتی بازی یا....

من نمیخوام همچین فکری یا طرز تفکری برام بشه و این وظیفه شما هست که منو با دوستان جمع نبندید ممکنه دوستان ناراحت بشن و بگن من خودخواهم

مهم نیست من زیاد به دیگران گوش نمیدم مگر اینکه کم لطفی بشه

استفاده از واژه کاربر برای من مناسب نیست نه اینکه بگم کاربری سطحش پایینه خیر. به این علت که من برای انجمن کاری نمیتونم بکنم جز ماهی یک پست دادن

امیدوارم در آینده در سیستم تقدیر تغییراتی ایجاد بشه که باعث کدورت نشه یا حداقل برای کسانیکه فعالیتشون خارج از انجمن هست و اسمی ازشون برده نمیشه

توضیحاتی داده بشه که سوتفاهم برای سایرین پیش نیاد

javadshahvand
24-09-13, 14:27
سلام بنده هم به همه دوستان تبریک میگم
-------------------------------------------------------------
رضا جان آدرس میل رو برام پی ام کن کارت دارم

ممنون

Rezasam1
24-09-13, 16:09
سلام جواد عزیز ممنونم از لطفت
----------------------------------------

بفرما جواد جان rezasam1Gmail.com