PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید اسپیکر تا 350

badboy11
21-09-13, 10:59
با سلام دوستان قصد خرید یه اسپیکر تا 350 تومن رو دارم . میخوام قدرت بیس زیادی داشته باشه . لطفا چند مدل معرفی کنید. ترجیها 5.1 باشه .

STUXNET
21-09-13, 11:58
بيس خيلي خوبه تو صدا ولي زيادش و غير متعارفش جز سردرد چيزي نداره
lLogitech z506
يه بررسي كنيد

badboy11
21-09-13, 22:30
بيس خيلي خوبه تو صدا ولي زيادش و غير متعارفش جز سردرد چيزي نداره
lLogitech z506
يه بررسي كنيد
اتفاقا 506 مد نظر خودم هم بود ولی میترسم حجم صداش کم باشه اینجا هم جایی نیست که بشه صداش رو شنید . شما صداش رو شنیدید؟

STUXNET
22-09-13, 07:48
در كل لاجيتك ها صداي بلندي ندارند -فقط شفافيت صداي خيلي بالاوتميزي دارند دليل گرون بودنش 2 چيزه
1 كيفيت صداي وهمچنين قطعات استاندارد
2گارانتي بسيار جوابگو و محكم
در ضمن شما اگه يه مدت با صداي بلند آهنگ گوش كنيد سردرد يا از آهنگ گوش كردن لذت نميبريد. دليل اينكه لاجيتك رو بهتون معرفي كردم همينه
اگه C3 edifir هم گير بيارين عاليه صداي فوق العاده اي داره

badboy11
22-09-13, 09:16
در كل لاجيتك ها صداي بلندي ندارند -فقط شفافيت صداي خيلي بالاوتميزي دارند دليل گرون بودنش 2 چيزه
1 كيفيت صداي وهمچنين قطعات استاندارد
2گارانتي بسيار جوابگو و محكم
در ضمن شما اگه يه مدت با صداي بلند آهنگ گوش كنيد سردرد يا از آهنگ گوش كردن لذت نميبريد. دليل اينكه لاجيتك رو بهتون معرفي كردم همينه
اگه C3 edifir هم گير بيارين عاليه صداي فوق العاده اي داره
با تشکر از شما
من دنبال چیزی میگردم که تو یه اتاق 12 متری صدا بلند و خوبی داشته باشه. بین این دو مدل هم نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم . بیشتر هم حجم صدا مد نظرم هستش .
Edifier 5.1- M3700 ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (Only the registered members can see the link)
Logitech - Z506 ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (Only the registered members can see the link)

STUXNET
22-09-13, 10:58
پس همون بهترين گزينه Edifir هست شك نكنيد نسبت به قيمتش هم خوب هست
و صداش هم بلند هست و قدرت بالاتري داره

nima_hl
26-09-13, 10:53
سلام

یک سری تکنولوژی به بازار عرضه میشه ولی بعد از یک مدت به دلیل استقبال کم از دور خارج میشه

شما برای لذت بردن از یک اسپیکر 5.1 بایستی موزیکی داشته باشید که به همین روش رکورد شده باشه

متاسفانه موزیکهای 6 باند ( یا فیلمهای با صدای ساروند ) بسیار محدود هستند

البته بازیها به دلیل ایجاد صدا توسط خود نرم افزار ( انجین بازی ) صدای ساروند خوبی تولید میکنند

پس شما اگر بازی خور هستید، هزینه کردن برای اسپیکر 5.1 توصیه میشه در غیر این صورت یدونه 2.1 جوندار بگیرید

نکته بعدی که قبلا هم در فروم در موردش مفصل صحبت کردیم کارت صدا است

من اگر بخوام 350 برای سیستم صوتی هزینه کنم یک اسپیکر 250 تومنی و یک کارت صدای 100 تومنی بر میدارم ( البته الان از قیمتهای کارت صدا و اسپیکر خبر ندارم )

تا ایجای صحبت اگر سئوالی هست بفرمائید تا بریم سراغ انتخاب قطعات

badboy11
26-09-13, 15:59
سلام

یک سری تکنولوژی به بازار عرضه میشه ولی بعد از یک مدت به دلیل استقبال کم از دور خارج میشه

شما برای لذت بردن از یک اسپیکر 5.1 بایستی موزیکی داشته باشید که به همین روش رکورد شده باشه

متاسفانه موزیکهای 6 باند ( یا فیلمهای با صدای ساروند ) بسیار محدود هستند

البته بازیها به دلیل ایجاد صدا توسط خود نرم افزار ( انجین بازی ) صدای ساروند خوبی تولید میکنند

پس شما اگر بازی خور هستید، هزینه کردن برای اسپیکر 5.1 توصیه میشه در غیر این صورت یدونه 2.1 جوندار بگیرید

نکته بعدی که قبلا هم در فروم در موردش مفصل صحبت کردیم کارت صدا است

من اگر بخوام 350 برای سیستم صوتی هزینه کنم یک اسپیکر 250 تومنی و یک کارت صدای 100 تومنی بر میدارم ( البته الان از قیمتهای کارت صدا و اسپیکر خبر ندارم )

تا ایجای صحبت اگر سئوالی هست بفرمائید تا بریم سراغ انتخاب قطعات
با تشکر از شما اقا نیما
البته قصد خرید کارت صدا هم دارم و میخواستم مطرح کنم . حالا به نظرتون اسپیکر 2.1 خوب تو رنج قیمت 350 چی میتونم بخرم؟ کارت صدا هم تو رنج 100 تومن چی میتونم بگیرم؟
من اسپیکر 5.1 رو به خاطر حجم صدا انتخاب کردم حالا اگه با این قیمت میشه یه 2.1 تهیه کرد که جوندار تر از اون 5.1 باشه که چه بهتر.

saljras
26-09-13, 16:25
سلام.من کارت صدای M-Audio Fast track MKII رو توصیه می کنم.خودم به شخصه با اسپیکرهای Vker خیلی کار کردم.اگه بتونی تا 250 هزینه کنی فکر کنم بتونی DVQ-C280 رو برداری:love:

nima_hl
26-09-13, 16:57
با تشکر از شما اقا نیما
البته قصد خرید کارت صدا هم دارم و میخواستم مطرح کنم . حالا به نظرتون اسپیکر 2.1 خوب تو رنج قیمت 350 چی میتونم بخرم؟ کارت صدا هم تو رنج 100 تومن چی میتونم بگیرم؟
من اسپیکر 5.1 رو به خاطر حجم صدا انتخاب کردم حالا اگه با این قیمت میشه یه 2.1 تهیه کرد که جوندار تر از اون 5.1 باشه که چه بهتر.

خواهش میکنم

اگر 350 برای اسپیکر دارید بنظرم edifier r501 اتخاب خوبیه ( 6 باند )

توی همین حدود قیمت c3 هست که صدای فوق العاده خوبی داره ( 3 باند )

بهتره تشریف ببرید نمایندگی و از نزدیک صدای این اسپیکرها را بشنوید

برای کارت صدا هم حدود 120 کارت Creative Sound Blaster Audigy 7.1 در بازار موجوده که کارت بدی نیست

badboy11
26-09-13, 20:24
نیما جان مشکل اینجاست که اینجا نملیندگی نداره که صداشون رو بشه از نزدیک شنید. به همین خاطر انتخاب برام سخت شده

badboy11
07-10-13, 21:57
خواهش میکنم

اگر 350 برای اسپیکر دارید بنظرم edifier r501 اتخاب خوبیه ( 6 باند )

توی همین حدود قیمت c3 هست که صدای فوق العاده خوبی داره ( 3 باند )

بهتره تشریف ببرید نمایندگی و از نزدیک صدای این اسپیکرها را بشنوید

برای کارت صدا هم حدود 120 کارت Creative Sound Blaster Audigy 7.1 در بازار موجوده که کارت بدی نیست
با سلام
اقا نیما کارت صدا Creative Sound Blaster Audigy 7.1 رو گرفتم با اسپیکر های ادیفایر ام3700 حالا مشکل اینجاست فقط 2تا از اسپیکرها صدا میدن سنتر و بانهای پشتی صدا ازشون خارج نمیشه از داخل پنل کارت صدا چک کردم باندها درست وصل بودن و صدا هم داشتن .
چه کاری باید انجام بدم که موقع موزیک گوش دادن 5 جفت اسپیکر خروجی داشته باشند؟
کل تنظیمات هم تغییر دادم ولی به چیزی نرسیدم .:1. (28):

badboy11
15-10-13, 23:02
دوستان کسی نمیدونه مشکل من از چی هستش؟

nima_hl
16-10-13, 00:35
دوستان کسی نمیدونه مشکل من از چی هستش؟

ببخشید بعضی وقتها بعضی از تاپیکها از دستم در میره :give_rose:

توی درایور ریل تک یک گزینه داشت که تیک میکردیم خودش 2 تا باند جلو را مینداخت روی باندهای عقب

روی کریتیو نمیدونم این گزینه وجود داره یا نه ( ولی باید داشته باشه )

شما میتونید از پلاگینهای مربوط به این کار استفاده کنید

برای مثال این پلاگین برای برنامه وین آمپ اون کاری را که میخواهید انجام میده

VL Sound for Vista / 7 v1.0.0.17 - Winamp (Only the registered members can see the link)

اینو تست کنید و توی اینترنت سرچ کنید اگر به نتیجه نرسیدید بفرمائید

badboy11
16-10-13, 10:21
ببخشید بعضی وقتها بعضی از تاپیکها از دستم در میره :give_rose:

توی درایور ریل تک یک گزینه داشت که تیک میکردیم خودش 2 تا باند جلو را مینداخت روی باندهای عقب

روی کریتیو نمیدونم این گزینه وجود داره یا نه ( ولی باید داشته باشه )

شما میتونید از پلاگینهای مربوط به این کار استفاده کنید

برای مثال این پلاگین برای برنامه وین آمپ اون کاری را که میخواهید انجام میده

VL Sound for Vista / 7 v1.0.0.17 - Winamp (Only the registered members can see the link)

اینو تست کنید و توی اینترنت سرچ کنید اگر به نتیجه نرسیدید بفرمائید
نیما جان دانلود کردم ولی چیزی نداره که تغییر بدم یه اسکرین شات میزارم خودتون ببینید :
9463

nima_hl
16-10-13, 14:53
نیما جان دانلود کردم ولی چیزی نداره که تغییر بدم یه اسکرین شات میزارم خودتون ببینید :
9463

روی علامت اسپیکر پائین صفحه کنار ساعت راست کلیک کن و playback devices را انتخاب کن

روی speakers کلیک کن و configure پائین صفحه را بزن

احتمالا اسپیکرهات در حالت استریو است

اگر استریو بود روی 5.1 تنظیم کن مشکل حل میشه

badboy11
16-10-13, 16:50
روی علامت اسپیکر پائین صفحه کنار ساعت راست کلیک کن و playback devices را انتخاب کن

روی speakers کلیک کن و configure پائین صفحه را بزن

احتمالا اسپیکرهات در حالت استریو است

اگر استریو بود روی 5.1 تنظیم کن مشکل حل میشه
با تشکر از شما نیما جان
ولی قط2حالت داره مونو و استریو
عکس :
9464

nima_hl
16-10-13, 21:53
با تشکر از شما نیما جان
ولی قط2حالت داره مونو و استریو
عکس :
9464

شما 3 تا فیش از کارت صدا به اسپیکر وصل کردید ؟

اگر 3 سیم وصل شده چند حالت وجود داره

1- فیشها یا سیمها قطعی دارند

2- درایور کارت صداتون درست نصب نشده

3- تنظیمات کارت صدا درست نیست

برای تست کابلها میتونید یکی یکی سیمها را به سوکت سبز بزنید و ببینید صدای استریو را دارید یا خیر ( یا اگر اهمتر دم دست دارسد با آن کابلها را تست بفرمائید )

آخرین درایور کارت صدا را از سایت اصلی دانلود و نصب کنید

باز اگر نتیجه نگرفتید از تنظیمات کارت صدا اسکرین شات بکذارید

متاسفانه کارت مشابه شما را در اختیار ندارم که بتونم درایورشو نصب کنم و دقیق راهنمائی کنم

badboy11
17-10-13, 13:13
شما 3 تا فیش از کارت صدا به اسپیکر وصل کردید ؟

اگر 3 سیم وصل شده چند حالت وجود داره

1- فیشها یا سیمها قطعی دارند

2- درایور کارت صداتون درست نصب نشده

3- تنظیمات کارت صدا درست نیست

برای تست کابلها میتونید یکی یکی سیمها را به سوکت سبز بزنید و ببینید صدای استریو را دارید یا خیر ( یا اگر اهمتر دم دست دارسد با آن کابلها را تست بفرمائید )

آخرین درایور کارت صدا را از سایت اصلی دانلود و نصب کنید

باز اگر نتیجه نگرفتید از تنظیمات کارت صدا اسکرین شات بکذارید

متاسفانه کارت مشابه شما را در اختیار ندارم که بتونم درایورشو نصب کنم و دقیق راهنمائی کنم
اقا نیما خیلی خیلی ممنون از این که وقت میزارین و راهنمایی میکنین .
مشکل از درایور بود بانصب دایور جدید برطرف شد .