PDA

مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی لپتاپ

ali-b
19-09-13, 23:08
تعریف وتوضیح پارتیشنهای روی لپتاپ در موقع خرید وعملکرد و کارائی آنها .
چطور میتوان آنها را پاک واز نظر تعداد کاهش داد تا فضای بیشتری داشته باشیم ؟(پارتیشنهای مخفی)
در صورت حذف مشکلی پیش نخواهد آمد و آیا میتوان دوباره آنها را در صورت لزوم ایجاد کرد ؟
دوستان اگر بصورت مفصل اینها رو توضیح دهند و درپایان یک پارتیشن بندی نمونه راهنمائی وانجام دهند تا مشکل خیلی اعزیزان حل وهم سطح اطلاعات افراد در این مورد ارتقاء پیدا کند.

ممنون وسپاسگزارم

Over_Cracker
20-09-13, 15:43
درود.

پارتیشن بندی لپتاپ فرقی نداره با پارتیشن بندی سیستم های روی میزی

لپتاپ هایی که ویندوز اوریجینال دارند یا از قبل توسط شرکت گارانتی کننده یا کمپانی تولید کننده پارتیشن بندی شدند،معمولا 2 پارتیشن C و D روشون نصب هست که بهترین حالت محسوب میشه! پارتیشن مخفی هم در کار نیست جز یک پارتیشن 100 مگابایتی که سیستمی هستش برای کارکرد صحیح ویندوز 7

اگر روی یک لپتاپ ویندوز اوریجینال نصب شده باشه و شما DVD های اون را نداشته باشید،معمولا یک برنامه Help And Support از طرف شرکت سازنده روی سیستم عامل نصب شده که به واسطه 1 تا 4DVD میتونید از سیستم عامل و برنامه ها بک آپ بگیرید و اقدام به نصب مجدد سیستم عامل با سلیقه سفارشی خودتون در نوع پارتیشن بندی کنید.

Mr UNTD
08-04-14, 20:15
تعریف وتوضیح پارتیشنهای روی لپتاپ در موقع خرید وعملکرد و کارائی آنها .
چطور میتوان آنها را پاک واز نظر تعداد کاهش داد تا فضای بیشتری داشته باشیم ؟(پارتیشنهای مخفی)
در صورت حذف مشکلی پیش نخواهد آمد و آیا میتوان دوباره آنها را در صورت لزوم ایجاد کرد ؟
دوستان اگر بصورت مفصل اینها رو توضیح دهند و درپایان یک پارتیشن بندی نمونه راهنمائی وانجام دهند تا مشکل خیلی اعزیزان حل وهم سطح اطلاعات افراد در این مورد ارتقاء پیدا کند.

ممنون وسپاسگزارم

سلام
من اصولی یا اصولی بودنش رو نمیدونم تنها نرم افزار easeUs partition master رو بهتون میتونم پیشنهاد کنم برای ایجاد تغییرات تو پارتیشن بندی هارد.خودم تا حالا چند بار اومدم باهاش هارد لبتابای دارای ویندوز اوریجینال رو پارتیشن بندی کردم که تا حالا مشکلی پیش نیومده . ولی باید دقت کنی که پارتیشن بندی که کردی پارتیشنا از نوع logic باشن نه primary.

Sent from my ST21i2 using Tapatalk 4 Beta

AMD>INTEL
08-04-14, 20:49
بهترین برنامه برای این کار MiniTool Partition Wizard Professional 8.1.1 (Only the registered members can see the link)