PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي : قفل شدن اينترنت

علي حسيني
11-09-13, 12:45
من از</SPAN> adsl </SPAN>مخابرات استفاده مي كنم اما وقتي ميرم تو اينترنت بعد يه مدت اينترنتم(فقط اينترنت نه برنامه هاي ديگه يا سيستم ) هنگ ميكنه(با اينكه مودم وصله)،بايد سيستم رو ريستارت كنم تا بعد چند لحظه دوباره وصل بشه،ويندوزم</SPAN> xp</SPAN>،و از موتورهاي</SPAN> IE8 </SPAN>و فايرفاكس استفاده ميكنم،راههاي مختلفي رو هم امتحان كردم از نصب مجدد ويندوز و درايورها و مودم بگير تا تنظيمات قسمتهاي مختلف سيستم مثل رجيستري و ... آيا كسي فكري به نظرش ميرسه؟</SPAN></SPAN>
تنظيمات internet optionهم درسته ،آنتي ويروسم هم nod32 هست . بايد چه كار كنم ؟ كسي ميدونه مشكل از كجاست ؟ ممنون.

javadshahvand
11-09-13, 13:32
مشخصات سیستم رو اعلام کنید؟

STUXNET
11-09-13, 13:56
احتمال داره سخت افزاري مشكل داشته باشيد با مادربورد

علي حسيني
11-09-13, 17:32
سلام مجدد، نه فكر نكنم سخت افزاري باشه ، چون اگه سخت افزاري باشه با ريستارت كردن كه خوب نميشه ؟ولي خوب غير رم سيستم كه 1 بقيه مشكلي نداره ، به نظرتون ممكن از باياس باشه ؟آخه اون رو هم دستكاري نكردم ...

STUXNET
11-09-13, 19:52
مدل دقیق هاردتون ومشخصات کامل رو بفرمایید

علي حسيني
12-09-13, 10:37
مشخصات سخت افزار:
HDD : ST3500413A(هارد : 500ساتا )
RAM :DDR1 1GIG
intel-celeron 2.66 G
Main : ...

مشخصات نرم افزاري :
سيستم عامل: ويندوز xp پك 3

ولي فكر نكنم مشكل سخت افزاري باشه ، چون قبلا هم با همين سيستم كار ميكردم و فقط دو ماه اخير اينجوري شده ،تازه با نرم افزارهاي ديگه مشكل نداره، من حتي با نرم افزارهاي سنگيني مثل فتوشاپ روزي چندين ساعت كار ميكنم ،ولي با اينترنت واقعا مشكل دارم يعني هر نيم ساعت كه وصل به اينترنت باشم بايد يك بار ريستارت كنم كه خيلي برام مشكل به وجود مياره ، مثلا وسط دانلود يا ثبت نامهاي اينترنتي قفل ميكنه كه باز بايد از اول شروع كنم .

STUXNET
12-09-13, 22:21
ساعت سیستم درسته ؟؟؟
آنتی ویروستون تو وب خاموشه یا تو حالته Auto هست؟

علي حسيني
13-09-13, 18:12
ساعت سيستم و تاريخ و ... همه رو درست كردم، آنتي ويروس هم كه روشنه كه البته وقتي بعضي سايتها رو block مي كنه پيغام ميده ولي مرورگر قفل نميكنه .حالا چه كار كنم ؟

STUXNET
14-09-13, 07:24
آنتي ويروس رو اون قسمتي كه گفتم خاموش كنيد

علي حسيني
14-09-13, 10:20
كدوم قسمت؟ منظورتون block network است .البته يادم رفت بگم من خيلي وقتها كه كانكت ميشم ساعت سيستم معمولا خود به خود عوض ميشه يعني معمولا يه نيم ساعتي يا بيشتر جلو ميره (هيچ وقت عقب نميره)

STUXNET
14-09-13, 11:05
پس شما يه كاري كن ويندوز رو عوض كن و بدون آنتي ويروس با اينترنت كاركن نتيجرو اعلام كن

amir ghayour
14-09-13, 20:12
سلام
میشه اعلام بفرمایید ورژن ویندوز ایکس پی تون چی هست یعنی سرویس پک چند هست و آیا از یک مدل ویندوز استفاده کردین یا ویندوز شرکتهایی دیگه هم استفاده کردین همین مشکل بوده و اینکه وقتی تو اینترنت هنگ میکنه نرم افزارهای دیگه رو بعد این هنگ بدون ریستارت سیستم میتونین اجرا کنید یا کلا همه سیستم هنگ میکنه و اینکه آنتی ویروستون اینترنت سیکورتی هست یا خالی آنتی ویروس هستش و وقتی هنگ میکنه قبلش نمای ویندوز حتی شده برای چن ثانیه به حالت کلاسیک تغییر حالت میده یا نه .
من به یه چیز شک دارم ولی بعد جواب دادن به سئوالات من مطمعن تر میشم با این حال فکر میکنم سیستم شما هر بار هک میشه و این هم مربوط میشه به باگهای امنیتی ویندوز xp که خیلی راحت میشه حلش کرد اگه این مورد باشه. با یه نرم افزار چند کیلو بایتی حل میشه.
من منتظر پاسخ شما هستم.

علي حسيني
14-09-13, 21:03
سلام، دوست عزيز من كه در پاسخهاي قبلي كل مشخصات سيستم رو گفتم ، ويندوزم XP پك 3 هست ، در ضمن فقط مرورگرم (هم IE8 و هم فاير فاكس )يا همون اينترنتم هنگ ميكنه ولي با تمام نرم افزار هاي ديگه ميتونم كار كنم(بدون ريستارت) ، فكر نكنم سيستم هم هك شده باشه ، تغيراتي هم تو ويندوز مشاهده نميشه غير از تغيير ساعت كه اون هم بعضي وقتها يه كم جلو ميره ، رجيستري سيستم رو هم با نرم افزار پاك و ترميم كردم ، آنتي ويروس هم نود 32 است كه دائم آپديت ميشه البته يك ماهه تمديدش ميكنم ،وقتي هم مرورگر هنگ بشه آنتي ويروس رو كلا غير فعال ميكنم ولي فايده اي نداره، ديگه هر كاري كه به ذهنم ميرسيد انجام دادم باز هم اگه دوستان چيزي به فكرشون اومد ممنون ميشم راهنمايي كنن .

Rezasam1
15-09-13, 00:37
من یک نمونه ازین موارد دیده بودم که با نصب مرورگر کروم رفع شد هم با اپرا هم فایرفاکس هم ie بسیار کند میشد و سیستم هنگ میکرد

پیشنهاد میشه کروم رو بصورت انلاین نصب کنید از نصب نسخه های افلاین خودداری کنید

یک تستی انجام بدین با کروم شاید فرجی شد

amir ghayour
15-09-13, 09:41
شما این فایل 50 کیلو بایتی رو دانلود کن بعد از حالت فشرده دربیار و اجرا کن پرتابل هستش سپس دو گزینه اول که به احتمال زیاد قرمز هستند رو روش کلیک کن و پیغام نمایش داده شده رو تایید کن و بعدش سیستم رو ریستارت کن امیدوارم که مشکلتون حل بشه نگران نباشید این برنامه هیچ ضرری برای سیستم نداره چند تا باگ هست که رفع میکنه که احتمالا با رفع این باگها مشکلتون حل میشه.
9255

علي حسيني
15-09-13, 13:26
ولي تا جايي كه يادمه اين نرم افزار مال پك 2 بوده آيا رو پك 3 هم جواب ميده .حالا من باز هم نصبش ميكنم .

علي حسيني
16-09-13, 20:58
اين نرم افزار wwdc رو هم نصب كردم ولي باز هم مشكلم رفع نشد ديگه واقاً راهي نيست ؟يعني بايد سيستم رو كلا عوض كنم !؟ ...

STUXNET
16-09-13, 21:42
نرم افزار xp منیجر رو هم نصب کن registery سیستم رو تعمیر کنه

علي حسيني
18-09-13, 11:50
اينكارو با نرم افزار CCleaner انجام دادم بازم لازم با اون هم انجام بدم ؟

STUXNET
18-09-13, 12:48
هر نرم افزاري راهكاره خودشوداره

علی حسنی
14-10-13, 21:30
سلام مجدد ، این مشکل من از مادربورد سیستم بود آخه بعد از چند وقت کلا از کار افتاد عوضش کردم حالا هم بعد یه مدت وقتی وارد شهر سخت افزار شدم منو نمی شناخت مجبور شدم با یه تغییر رمز وارد شم به هر حال مشکلم سخت افزاری بود و حلش کردم (با صرف هزینه 700 تومن برای خرید قطعه!)