PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک بچه ها پاور چه مارکی بخرم با حداکثر بودجه 200

mostafa3123
06-09-13, 02:11
سلام بچه ها خسته نباشید آقا یه سوال فنی
پاور چه مارکی،بخرم؟یکی بم گفت که گرین این مدت کیفیتشون خیلی افتضاح شده نخری بهترته گفت که مارک ردمکس عالیه توی این سایت یکی از بچه ها نوشته بود که ترمالتیک هم عالیه کولرمستر که اوله اما تو بازار گیر نمیاد حالا به نظرتون چیکار کنم؟پاور با چه قدرت و چه مارکی بگیرم؟اینم سیستمم:
Main:msi 870a g54 fx
Cpu:and Athlon x3 455
Graphic:Nvidia 8800 gts 512
Ram:1*4gig 1333
Hdd:western digital caviar blue 500 gig
Samsung dvdrw
یه دنیا ممنونم بچه ها

mostafa3123
06-09-13, 11:57
بابا نامردا جواب بدید بچه ها بدجور به کمکتون نیاز دارم

ahmadeid1362
06-09-13, 13:22
بابا نامردا جواب بدید بچه ها بدجور به کمکتون نیاز دارم
سلام دوست عزیز باتوجه به بوجتون گرین میتونی برداری اونم 530 eu البته ابتدا باید تو ماشین حساب که تو بالای همین فرم هم هست برق مورد نیاز مصرفیت رو بدست بیاری وباتوجه به اون خرید کنید ونه باتوجه به بوجتون

mostafa3123
06-09-13, 14:49
داداش کلا حساب کردم یه چیزی حدود 380 وات برق لازم دارم
یه چیز دیگه هست اینکه الان صاحب مغازه یه پاور بهم داده تقریبا 5 ساله کار کرده مدلش green gp580b هست با قیمت 100 تومن میخوادش به نظرتون اینو بردارم یا اینکه یدونه نو بگیرم؟چرا مارک گرین بگیرم؟به نظرتون از همشون بهتره؟بقیه مارکا چطور؟اصلا پیشنهاد خودتون چیه؟بابا بدجور گیج شدم:1. (27)::1. (27):

ahmadeid1362
06-09-13, 19:42
داداش کلا حساب کردم یه چیزی حدود 380 وات برق لازم دارم
یه چیز دیگه هست اینکه الان صاحب مغازه یه پاور بهم داده تقریبا 5 ساله کار کرده مدلش green gp580b هست با قیمت 100 تومن میخوادش به نظرتون اینو بردارم یا اینکه یدونه نو بگیرم؟چرا مارک گرین بگیرم؟به نظرتون از همشون بهتره؟بقیه مارکا چطور؟اصلا پیشنهاد خودتون چیه؟بابا بدجور گیج شدم:1. (27)::1. (27):
البته من دراین زمیته مبتدی هستم نمی دونم دوستان باتجربه ی تو فروم چرا جواب نمی دن به سوال شما...:1. (26): خوب قطعاتتو کامل بگو اگی می خواهی کسی دیگه ای برات حسا ب کنه اگه به حساب خودتت مطمنی که هیچ..شما باید 350 وات رو دزنظر ب---ی و30 درصد هم بیشتر حساب کنی...پس 400 تا 450 وات برای شما کافیست که من به شما توسعه می کنم که زیر 500 وات پاور نگیری که دراینده هم مجبور به تعویض نشی...کلن هیچ کس که تو کار سخت افزاره توسعه به استفاده از هاردوپاور دسته دوم نداره ولی بااین اوضاع گ..رر..و..ن..ی..مجبور هستیم..مارک گرین در حال حاضر پر کاربردی ترین مارک بازار ایرانه نمی شه گفت کارش بیسته ولی کار راه اندازه نسبته به مارکهای معروف دیگه که قیمت نسبتان بالایی دارن پس من به شما توسعه می کنم که همون گرین رو برداری خدماتشم تو ابران فراونه وازاون بابت مشکلی نیست...به نظرم اگه بتونی یدونه 600 وات eu دسته دوم گیر بیاری بهتراز اون 580bهست
کلن سری eu جدیدیتر از مدلی هست که شما گفتید شما می تونی باتوجه به بوجت به 530eu هم فکر کنی البته اکبند...اون 580b هم خوبه به شرطی که تعمیرنشده باشه وباز نشده باشه اگه گارانتی هم داشته باشه که بسیار عالیست..به مدتت کارکردشم توجه کن که زیاد نباشه زیر 1.5 سال باشه چون هرچه کارکرد بیشتر باشه به همون اندازه پاور اون راندومان روزهای اول رو نداره وقیمتش میاد پایین

STUXNET
07-09-13, 07:22
سلام بچه ها خسته نباشید آقا یه سوال فنی
پاور چه مارکی،بخرم؟یکی بم گفت که گرین این مدت کیفیتشون خیلی افتضاح شده نخری بهترته گفت که مارک ردمکس عالیه توی این سایت یکی از بچه ها نوشته بود که ترمالتیک هم عالیه کولرمستر که اوله اما تو بازار گیر نمیاد حالا به نظرتون چیکار کنم؟پاور با چه قدرت و چه مارکی بگیرم؟اینم سیستمم:
Main:msi 870a g54 fx
Cpu:and Athlon x3 455
Graphic:Nvidia 8800 gts 512
Ram:1*4gig 1333
Hdd:western digital caviar blue 500 gig
Samsung dvdrw
یه دنیا ممنونم بچه ها
سلام
سيستم شما لود زيادي نداره (برق)
روگفتم
مدل ذيل:
نياز شما
Green Gp-380 a-eu
سوالي بود درخدمتم

mostafa3123
08-09-13, 13:12
داداش الان من بین دوتا مدل موندم
green 480watt-eu و redmax hcn60 500watt
به نظرت چیکار کنم؟کدومشو بخرم؟شنیدم که پاورای گرین جدیدا خرابیشون زیاد شده راسته یا دروغه؟
بدجور تو دوراهی موند توروخدا کمککککککککککککککککککککککک اعصاب دیگه واسم نمونده

STUXNET
08-09-13, 15:26
داداش من نميخواي بنز Sl300 بخري كه من دروغ نگفته باشم حدود 20 تا تو هفته دارم از گريين ميبندم آخ نمي گه البته مدل Eu رو مي گم گارانتيشم فوق العادست اصلاً خرابي نداره -در ضمن گريين يه برند شناخته شدو جهاني -برو تو پرشين تولز ببين دست ودومش رو چي جوري خريد فروش مي كنن

king_of_shadows
07-02-14, 22:13
به نظر بنده یه پاور گرین
Green GP480A-EU Power (Only the registered members can see the link)
بخر تا بنده اگه خواستی ارتقا بدی کم نیاره زیر دویست هم هست که با بودجه شما سازگار باشه