PDA

مشاهده نسخه کامل : سی پی یو های ای ام دی AMD CPU

jafar353
28-08-13, 22:22
سلام
میخواستم بدونم این که میگن سی پی یو های چند هسته ای ام دی در موقع نیاز فعال می شند و تا زمانیکه بهشون احتیاج نداشته باشی فقط ی هستش اکتیو هست راسته؟!!
سی پی یو سیستم من 4100 ای ام دی هستش و وقتایی که میخام ی فایلی رو کپی کنم بقیه کارام دچار اختلال میشه..فیلم به آهستگی پخش میشه و صغحه اینترنت حتی دیر باز میشه...قبلا از راهنماییتون ممنون.:give_rose:

STUXNET
28-08-13, 22:56
سلام
تو این مدل یعنی سری fX یا بولدوزر کارها بین هسته ها تقسیم نمیشه باید نرم افزار قابلیت د اشته باشه

jafar353
29-08-13, 00:20
مشکلی که دارم روچ کار کنم؟

STUXNET
29-08-13, 23:21
اون یه بحث بود
ولی اینکه این مشکلو دارید بحث میتونه چیز دیگه ای باشه
ویندوزتون چیه؟؟؟؟؟
نرم افزار Tera Copy رو نصب کنید یه تست سرعت بگیرید نتیجه رو اعلام کنید

mohamad70
29-08-13, 23:30
سلام
میخواستم بدونم این که میگن سی پی یو های چند هسته ای ام دی در موقع نیاز فعال می شند و تا زمانیکه بهشون احتیاج نداشته باشی فقط ی هستش اکتیو هست راسته؟!!
سی پی یو سیستم من 4100 ای ام دی هستش و وقتایی که میخام ی فایلی رو کپی کنم بقیه کارام دچار اختلال میشه..فیلم به آهستگی پخش میشه و صغحه اینترنت حتی دیر باز میشه...قبلا از راهنماییتون ممنون.:give_rose:

سلام دوست گرامی

کپی کردن یک فایل فرآیندی نیست که بخواد CPU رو تحت فشار بذاره و در عملکردش مشکل ایجاد کنه.

شما اگه در حین کپی کردن دیتا سیستم تون کند میشه احتمالا مشکل از هارد دیسک تون هست.

شما ابتدا مشخصات سیستم تون رو بفرمایید ( رم - هارد - پاور - سیستم عامل )

jafar353
31-08-13, 14:55
ویندوزم 8 عه ولی رو 7 هم همین مشکل بود
رمم 4 گیگ ddr3 هست دوتا هارد دارم ی 500 ی 1ترا ک جفتش ی برنده...سیگیته..پارم 490 عه گرین و سیستم عاملم ک 8 عه البته رو 7 هم جواب نداده:1. (35):

Ahmadreza1375
30-11-13, 20:30
دوست عزیز کپی کردن یک عمل با فشار بر روی هارد است و کند شدن ناگهانی به دلیل پایین بودن سرعت هارد های hdd میباشد و یک ایراد محسوب نمیشود