PDA

مشاهده نسخه کامل : دنیای PC ها و آینده ها در مراسم گیگابایت و آواژنگ : PC ؛ بدون شک !

Shahryar
23-08-13, 18:48
سلام دوستان ! چهارشنبه ای که گذشت ، روز جالبی بود ...

به اتفاق نزدیک به 10 نفر از اعضای فعال انجمن و تیم مدیریت تیم شهر سخت افزار به خصوص عزیزانی که در تهران بودند به مراسمی که شرکت آواژنگ برگزار می کرد به نمایندگی از گیگابایت رفتیم . مراسمی که متفاوت تر از مراسم های ساده معرفی محصولاته . این مراسم که با اسم "PC ، بدون شک ! " برگزار شد . پیرامون نقش دسکتاپ ها و به طور کلی تر پی سی ها در دنیای دیجیتال امروز با وجود اومدن تازه وارد هایی مانند تبلت ، اسمارت فون و ... بود .

قبل از اینکه وارد صحبت های دیگه بشیم ، دعوت می کنیم از شما که گزارش اختصاصی ما را که به تفصیل بیان شده را بخونید . این گزارش کار دوست عزیزمون پیام ( Pami ) هست که خیلی دقیق و با زحمت زیاد تهیه شده ( همچنین تشکر میکنیم از نیما جعفری | Extreme بابت عکاسی Event به همراه معین صامتی )

Only the registered members can see the link

دنیای PC ها و آینده آن ها در مراسم گیگابایت و آواژنگ: PC، بدون شک! (Only the registered members can see the link)

این Event از جهت اینکه تعداد زیادی از اعضای شهر سخت افزار توش بودند ، به نوعی گردهمایی هم شد که عکس هاش را به زودی قرار میدیم + خیلی چیزای دیگه ، مثل فیلم ؛ حواشی مراسم و ... . :yes:

بچه هایی که بودند نظرات و خاطرات یا ... را بیارید بالا ببینیم کیا بودند ... :1. (35):

javadshahvand
23-08-13, 19:08
متاسفانه مشکلی برای من پیش اومد که شرمنده دوستان شدم نتونستم بیام

Avj_GBT
23-08-13, 23:26
ممنون از شما بابت این تاپیک و همینطور اطلاعات رسانی خوبتون و همینطور از کسانی که تشریف آوردن ، امیدواریم که خوب و سودمند بوده باشه ، اگر نظر یا سوالی هم هست راحت و صریح بگید خوشحال میشویم :)

STUXNET
23-08-13, 23:58
سلام
برای من شروع خیلی خیلی جالبی بود وارد تالار که شدم آقا نیمای گل رو دیدم از استرسم کم شد خلاصه با دوستای دیگه آشنا شدم محیط دوستانه خیلی خوبی تو فضای تالار بود (البته ناگفته نمونه که فضای مجازی دوستی رو ایجاد می کنه تا معرفی نشه آیدی ها هیچ کس کسی رو نمی شناسه دوست خوبمون رضاسم در جریان کامل داستان هستن ):great:
از اول که سخنرانی و معارفه کارها شروع شد ما هم شنونده یودیم در کنار نیمای گرامی چون بقیه بچه های شهر سخت افزار رو فقط تو محیط اینترنتی باهاشون آشنا شده بودم
واقعان کسایی رو که برای تکنولوژی صدا وتصویر وآهنگ سازی و سایر چیزها دعوت کرده بودند به نوبه خودشون 1 یودند ودر آخر که جناب شهریار گرامی یه سخنرانی فوق العاده و بدون نقص داشتن
وپرچم شهر سخت افزار رو تو ایران وتو در مجموعه کامپیوتری بالا نگه داشتن وباعث افتخار همگی ما شدن همچنین سایر دوستان -اون دوستمون که فقط وایساده بود عکس می گرفت خیلی زحمت کشید
وسایر دوستان همچنین نیمای گرامی باحضور گرمش خیلی هوای مارو داشت ودوست و ادمین بسیار بسیار خوش اخلاق ودوست داشتنی وخون گرم جناب Mahrad وتشکر ویژه از جناب شهریار که مارو لایق دونست ک تو جمعشون باشیم .
فقظ این برق تالار عین پارازید بود -
هی میرفت هی میومد -تالار به این بزرگی تو ایران که بهترینه باید اینجوری باشه -
:1. (34):
نتیجه بندی کل:
آشنایی بیشتر با محصولات گیگابایت ،کیفیت ، تکنولوژی ،کارایی ودقت در جمع کردن وکانفیک DESKTOP
آشنایی با نرم افزارهای صدا و همچنین چگونگی کارکرد آنها
آشنایی با Effect های گرافیکی
آشنایی وتکمیل اظلاعات کنسول های گیم
مهمتر از همه آشنا شدن در محیط واقعی با دوستان قدیمی محیط مجازی
پایان یک شب بسیار خوب
امیدوارم بتونم برای این مجموعه شهر سخت افزار قدم های بلندی بردارم
از همه بچه های شهر سخت افزار تشکر می کنم
همه جا موفق باشن:Love-PCN~!::Love-ssa~! (1)::love:

Rezasam1
24-08-13, 00:57
من هم تشکر میکنم از شرکت محترم آواژنگ و آقای رضایی و شهریار بارانی عزیز

یکی از دوستان که کیبرد موسیقی داشت گفت الان سنگینترین پلاگین صدای پیانو رو اجرا میکنم که ببینید چطوری از سیستم کار میکشه و پردازنده 100 درصد درگیر میشه

اما خودش هم یک لحظه شوکه شد چراکه سیستم گیگابایت , سیستم نبود هیولا بود فقط 20 تا 30 درصد از این سیستم قدرتمند استفاده شد !

من چون از دوستانم تو کار آهنگسازی هست میفهمیدم منظور دوستمون از صدای تق تق که با اجرای پلاگینهای سنگین در میومد چی هست

فقط جای والپیپرهای Z87 که زده بودم خالی بود :1. (27):

شب خوبی بود ممنون از همگی

Shahryar
25-08-13, 23:47
منتظر فیلم ها و عکس و ها چیز های خاص باشید کم کم ...

lorn
26-08-13, 14:01
خیلی مراسم خوبی بود باید اول از همه از اعضای محترم شرکت آواژنگ تشکر کنم که بخوبی از پس مدیریت و هندل این EVENT برامدن
و همچنین از دوستان و مدیران زحمت کش مجموعه شهرسخت افزار هم تشکر ویژه می کنم مخصوصا شهریار عزیز که ارائه خوبی رو هم انجام دادن متاسفانه فرصت کم بود و وقت نشد آنچنان با بچه ها خوش و بشی کنیم و آشنا بشیم و خوب دوستای خوبم همه اومده بودن که با دیدنشون واقعا دلمون شاد شد امیدوارم از این Eventها چه از سوی گیگا (آواژنگ) یا دیگر برند ها باز هم برگزار شه تا تاثیرش رو بیشتر و بیشتر بتونیم در جامعه IT کشور شاهد باشیم

با تشکر :give_rose:

M A H R A D
26-08-13, 22:41
من هم سپاسگزارم از دوستانی که تشریف آورده بودن.

دیدار بسیار خوبی بود. دیدن دوستان قدیمی که خیلی هاشون رو از 88 به اینور ندیده بودم باعث خوشحالی من شد.

ضمنا عذرخواهی میکنم که کمی دیر رسیدم و نتونستم با همه دوستان شهر سخت افزار از نزدیک صحبت کنم و آشنا بشم.

به امید دیدارهای بعدی :give_rose:

alksdj
26-08-13, 23:18
من هم به سهم خودم از تمامی دوستانی تشکر میکنم و خوشحال شدم که دوباره تونستم اعضا تیم شهر سخت افزار از نزدیک ببینم
با تشکر فراوان :give_rose:

D J V A H I D
27-08-13, 00:29
درود

خب واسه بنده هم افتخاري بود كه بار ديگه در اين event دوستان خوب شهر سخت افزاري و همكاران خوبم رو از نزديك ملاقات كنم

عزيزاني كه حتي آخرين بار توي الكامپ ٨٨ كه واقعا يكي از ماندگارترين و خاطره انگيزترين گردهمايي هاي طول زندگيم بود زيارت كرده بوديم رو بار ديگه در اينجا ببينيم ٠

جاي خالي بسياري از دوستان از جاي جاي ايران شديدا احساس ميشد ٠
از زاهدان بگير تا تبريز و اصفهان و مشهد و اهواز و تهران و همين شيراز خودمون !

تشكر ميكنم از جناب عباسي و فخوري عزيز و همه پرسنل تيم استف آواژنگ بابت تدارك و آماده سازي اين همايش و همچنين شهريار عزيز كه واقعا خيلي محكم و بي نقص و صريح گزارش و كنفرانس خودش رو در مورد آينده pc ها با سمپل هاي نوستالژيك خود يعني mortal combat اجرا كرد٠

منتظر عكس ها و ويدئو هاي بيشتري هستم ، اي كاش ميشد دوستاني كه تو يكي ٢ سال اخير به فروم پيوستند و در مراسم فوق حضور داشتند رو تگ كنيد كه بيشتر باهاشون آشنا بشيم :1. (35):

شاد باشيد

Shahryar
31-08-13, 16:44
دوستانی که نبودند و البته دوستانی که بودند !

این گزارش را از دست ندید :

گزارش خودمونی به مراسم بدون شک ، PC آواژنگ ( حواشی ، هدایا ، مکان برگزاری و ... ) (Only the registered members can see the link)

*MoJtAbA*
31-08-13, 17:01
خیلی ممنون از شما شهریار عزیز بابت این گزارش.:give_rose:

درسته که من اونجا نبودم اما با خوندن این گزارش به تمام اتفاقاتی که اون روز اتفاق افتاده پی بردم.

STUXNET
31-08-13, 19:40
سلام
عکس ها کی اضافه میشه؟

Shahryar
01-09-13, 14:55
سلام
عکس ها کی اضافه میشه؟

عکس ها آمادند به دلیل برنامه روز گارانتی دیجیتال چند روزی تاخیر میدیم و منتشر میکنیم ...

Shahryar
07-09-13, 15:14
دوستان منتظر عکس ها باشید ؛ امروز یا فردا اضافه میشند ... :yes:

راستی گزارش خودمونی مراسم هم یه تغییری کرد و یه نظری جناب عباسی در مورد ایده کادو گفتند که اضافه کردیم . پیشنهاد میکنم حتماً بخونید چون در مورد اینکه چرا چاقو و اون هم برند wenger انتخاب شده توضیح دادند ...

Only the registered members can see the link

Shahryar
17-09-13, 23:41
و بالاخره عکس ها رسیدند !

خب این دو عزیزی که میبینید به ترتیب از سمت راست مهراد و پیام عزیز هستند !

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

من عاشق این عکسم ! برادر و دوست خوبم ، مهراد جان لبخندت را دوست داریم ... :love:

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

وحید کتوئی عزیز ( D J V A H ID ) و ادمین محترم ...

ردیف جلو به ترتیب از جلوی دوربین : وحید - آرمان ( .D3VIL. ) - مهدی موسوی - پیام سعادت
ردیف پشت : رضا عقلمند (Rezasam1 ) - خودم - آرش ( STUXNET ) - نیما سبحانی ( nima_hl )

دو تا از خوش آتیه های شهر سخت افزار : مهدی موسمی عزیز ( alksdj؟ُ؟!؟ :دی ) و امیر ( lorn ) گرامی ...

خودم کمی قبل از ارائه Presentation ، در حال آماده کردن ...

عزیزانی که برنامه داشتند در کنار هم به همراه بهراد فخوری عزیز ( کارشناس مارکتینگ آواژنگ )

تمام اجزای این عکس را از بالا میشناسید ! به جز عضو جدیدش که معین عزیز ( G81 ) هست .

محمد رضا پناهی عزیز ...

باز هم همه را میشناسید به اضافه نیما جعفری سلیم ( Extreme ) عزیز که وظیفه عکاسی را ایشون اون شب به عهده داشتند :love:

دوستان شهر سخت افزاری که اومدید ، از یکایکتون ممنونیم و بعد از چند سال یک گردهمایی شیرین را دور هم داشتیم ...

این هم به مناسب تولد 7 سالگی مجموعه شهر سخت افزار !

به امید دیدار ... :Love-ssa~! (1):

*MoJtAbA*
18-09-13, 00:22
خیلی ممنون بابت عکس ها :give_rose:

STUXNET
18-09-13, 08:13
تشكر فراوان از كسي كه لطف كرد اين عكس هاي زيبا رو انداخت وماديديم -و جناب شهريار گرامي كه زحمت خيلي زيادي كشيدن

:give_rose: ومن خيلي خوش حال شدم از آشنا شدن با همه بچه هاي گل شهر سخت افزار البته تو محيط غير مجازي