PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید اسپیکر برای PC

mahdi1995
21-08-13, 17:10
سلام.
من قدیما یه PC داشتم که اسپیکرهاش NEC بودن (2 تا اسپیکر بدون Subwoofer) که یه چیز کاملا معمولی بودن و کار منو راه می انداختن.
یه ماه پیش سیستم جدید خریدم ولی فرصت نکردم اسپیکر بگیرم به همین دلیل خواستم اسپیکرهای قدیمیمو موقتا به سیستم جدیدم وصل کنم که متوجه شدم اسپیکرهای قدیمیم خر خر می کنن! بعد تصمیم گرفتم این اسپیکر های قدیمی و نسبتا خراب رو بذارم برای همون سیستم از رده خارجم و برای سیستم جدیدم اسپیکر بگیرم.
خب دوستان رسیدیدم به اصل مطلب:
من 7.1 و 5.1 و این جور چیزا نمی خوام.فقط یه چیز کاملا معمولی می خوام که برای بازی کردن خوب باشه. ترجیحا 2 باند بدون Subwoofer چون تا جایی که من می دونم Subwoofer برای پخش صدای Bass هست و بیشتر به درد موزیک و فیلم می خوره که من موزیکامو با هدفون یا هندزفری گوش میدم و فیلم هامو هم با تلویزیون نگاه می کنم که اونم سینمای خانگی داره پس فکر نکنم Subwoofer به کارم بیاد.
خب حالا به نظر شما چی بگیرم که کیفیت صداش خوب باشه و کیفیت ساخت قطعاتش هم بالا باشه که زود خراب نشه و به درد بازی بخوره؟!

Mehrdad_CS
21-08-13, 18:44
البته دوست عزیز دقت داشته باشید در بازی ها بازسازی صدای انفجار، صدای تصادم شدید، صدای ریختن اجسام و ... که توسط سابووفر تولید میشه میتونه لذت بازی رو دو چندان بکنه. ضمن این که الآن مدل های بدون ساب بسیار کم هستند.
بودجه شما چقدر است؟

mahdi1995
21-08-13, 22:20
البته دوست عزیز دقت داشته باشید در بازی ها بازسازی صدای انفجار، صدای تصادم شدید، صدای ریختن اجسام و ... که توسط سابووفر تولید میشه میتونه لذت بازی رو دو چندان بکنه. ضمن این که الآن مدل های بدون ساب بسیار کم هستند.
بودجه شما چقدر است؟
اخه من گاهی اوقات سیستمو وصل می کنم به تلویزیون بازی می کنم گاهی اوقات هم از هدفون استفاده می کنم به خاطر همین میشه گفت که همین اسپیکری هم که می خوام بگیرم بی استفاده هست!:whistle:
در مورد بودجه هم چون من قیمت اسپیکر دستم نیست نمی دونم چه قدر در نظر بگیرم! به نظر شما با توجه به چیزایی که تا الآن گفتم چه قدر خرج کنم که هم یه چیز به درد بخور بگیرم و هم این که بی خودی زیاد خرج نکنم؟!

mahdi1995
04-09-13, 18:49
Logitech S220 خریدم به قیمت 100 تومان.:party: