PDA

مشاهده نسخه کامل : مجموعه سورس های آماده نرم افزار Adobe Illustrator مخصوص طراحان گرافیک

SSA Graphic-Team
20-08-13, 04:18
Creative Paper Card

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

4 طرح با حجم 4 مگابایت

رمز فایل

Only the registered members can see the link

دانلود (Only the registered members can see the link)

SSA Graphic-Team
20-08-13, 04:21
Creative Vector Backgrounds

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

4 طرح با حجم 1 مگابایت

رمز فایل

SSA Graphic-Team
20-08-13, 04:32
3D Paper Charts & Graphs

2 طرح از نمادهای مدادی با حجم 12 مگابایت

رمز فایل

SSA Graphic-Team
20-08-13, 04:40
Modern Design Layout

4 طرح با حجم 8 مگابایت

رمز فایل

SSA Graphic-Team
24-08-13, 03:28
Infographics

5 طرح با حجم 23 مگابایت

رمز فایل

Ramin_Zero1818
04-12-13, 15:37
من فک کنم تو این انجمن گرافیک چندین تاپیک با مضمون وکتور برای طراحان داریم
بهتر نبود همش تو یه تاپیک باشه
دسترسی هم راحت تره تا هرکی واسه خودش یه تاپیک نزده
این یه پیشنهاد بود! :)

Rezasam1
04-12-13, 15:53
بنا به درخواست بنده از شهریار عزیز , کلیه پست های گرافیکی من که با نام Rezasam1 ارسال شده بود حذف شد (بخاطر یکسری مسائل)

و با این یوزر ارسالها مجددا" شروع شد در مورد یکجا بودنش هم بنده تلاشهای زیادی کردم اگر خاطرتون باشه ولی متاستفانه همکاری لازم صورت نگرفت

Ramin_Zero1818
05-12-13, 07:35
این شلختکی اصلا مناسب نیست

Rezasam1
05-12-13, 08:23
این شلختکی اصلا مناسب نیست

شلختکی ؟

نمیدونم چرا شما و دوستانتون فقط وقتی ارسال جدید در بخشی که سالها قبل در آن سمتی داشتین انجام میگیره حسه دلسوزی و پیشنهادتون فعال میشه

خود شما با وجود انجمن مجزا در بخش والپیپر اقدام به ایجاد تایپیک جدید با نام دنیای والپیپر در بخش گرافیک کردین که هیچ ربطی به گرافیک ندارد

والپیپرهای اختصاصی که من در بخش گرافیک گذاشتم با نرم افزارهای گرافیکی طراحی میشن و باید در بخش گرافیک باشند فرق میکنه با کپی پیست کردن والپیپر از سایت دیگه به اینجا

برای والپیپرهای جمع اوری شده انجمن خاص هست که خود من و مجتبی و مدیر قسمت آرون فعال هستیم محل قرارگیری والپیپرهای سایتهای دیگه اینجاست تا شلختگی بوجود نیاد

هنوز هم بعد اینهمه مدت نمیدونید کجا باید تایپیک بزنید ؟ اول خودتو اصلاح کن بعد حسه دلسوزیت رو فعال کن

خیلی دلت میسوزه هفته ای دو سه بار به سایت سربزن بخش گرافیک رو سروسامان بده

با این دلسوزیها کار انجمن راه نمیوفته مرد کاری ؟ بسمه الله شروع کن به فعالیت . بعد چشم هرجا که امر فرمودین همونجا پست ادامه پیدا میکنه

البته خوبه هرزگاهی ازین تایپیکا زده میشه چشم ما به جمال شما و دوستانتون روشن میشه

موفق باشید

Ramin_Zero1818
05-12-13, 10:21
چشم
توصیه هاتون رو رعایت می کنم

Ramin_Zero1818
05-12-13, 10:24
در ضمن خواهش می کنم مدیران تاپیک های منو هر جا صلاح می دونن متقل کنن
هر کدوم که اضافی یا تکراری هست
با تشکر