PDA

مشاهده نسخه کامل : رفتن به مصلی بازی های رایانه ای

شها009
18-08-13, 09:26
سلام دوستان اگر میشود برو بچه های شهر سخت افزار با ی طرحی که مدیر سایت بگه ما به پیراهنامون بزنیم وبریم مصلی بازی های رایانه ای فکر کنم 26شهریور می باشد روز جمعه بود بهتر است که همه بتوانیم برویم اگر وقت آ ذ آد باشه صبح تا غروب این ی نظراست می توان اجرا نشود با تشکر

*MoJtAbA*
18-08-13, 09:45
سلام دوستان اگر میشود برو بچه های شهر سخت افزار با ی طرحی که مدیر سایت بگه ما به پیراهنامون بزنیم وبریم مصلی بازی های رایانه ای فکر کنم 26شهریور می باشد روز جمعه بود بهتر است که همه بتوانیم برویم اگر وقت آ ذ آد باشه صبح تا غروب این ی نظراست می توان اجرا نشود با تشکر

سلام

خیلی ممنون از پیشنهادتون اما نمایشگاه بازی های رایانه ای (Only the registered members can see the link) همین دیروز تموم شد. اگه منظورتون نمایشگاه عرضه مستقیم نرم افزار، سخت افزار کامپیوتر و تلفن همراه (Only the registered members can see the link)که تاریخش از 20 تا 25 شهریور ماه هست.

شها009
18-08-13, 11:37
ببخشید یادم رفته بود تموم شده اشتباه گفتم حالا برای نرم افزار های موبایل هم مصلا می باشد یا جای دیگر

*MoJtAbA*
18-08-13, 12:38
ببخشید یادم رفته بود تموم شده اشتباه گفتم حالا برای نرم افزار های موبایل هم مصلا می باشد یا جای دیگر

فک کنم نرم افزار موبایل هم تو مصلی باشه