PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید پاور

momo000000
14-08-13, 10:13
با سلام
دوستان قصد خرید پاور دارم
نهایت بودجه 450 تومن هست چی پیشنهاد میدید ؟؟
کاربرد : قرار هست 24/7 روشن باشه و هر کاری هم بگید انجام میشه باهاش مثل گیم اوور و ...
فقط هر چی پیشنهاد میدید نهایتاً تا 450 تومن باشه + اینکه تو بازار حتماً موجود باشه (ما رو خواهشاً دنبال نخود سیاه نفرستین)
با تشکر فراوان :11()::11()::11()::11():

*MoJtAbA*
14-08-13, 10:33
با سلام
کاربرد : قرار هست 24/7 روشن باشه و هر کاری هم بگید انجام میشه باهاش مثل گیم اوور و ...
فقط هر چی پیشنهاد میدید نهایتاً تا 450 تومن باشه + اینکه تو بازار حتماً موجود باشه (ما رو خواهشاً دنبال نخود سیاه نفرستین)
سلام
تا اونجایی که من اطلاع دارم سری OC و HP گرین بدرد کار شما میخورن.
GREEN - GP750B-OC (Only the registered members can see the link) قیمت:470 تومن
GREEN - GP685B (Only the registered members can see the link) قیمت: 450 تومن
البته قیمت ها باتوجه به اونی هست که تو سایت ها نوشتن

دوستان حرفه ای دیگه هم هستن که باید نظراتشون رو بگن.

momo000000
14-08-13, 10:37
سلام
تا اونجایی که من اطلاع دارم سری OC و game گرین بدرد کار شما میخورن.
GREEN - GP750B-OC (Only the registered members can see the link)
GREEN - GP685B (Only the registered members can see the link)
دوستان حرفه ای دیگه هم هستن که باید نظراتشون رو بگن.

خیلی ممنون دوست گرامی از نظرتون ولی در مورد سری oc گرین حرفهای زیادی میزنن یک سری ها تعریف میکنن و یه سری دیگه میگن به دلیل بالا رفتن اودلار.. گرین توی این سری از کیفیت پاور هاش بدجور زده و اصلاً قابل اعتماد نیستن ضمناًاصلاً معلوم نیست مدل دقیق پاور چی هست و کلی چیزای دیگه در آخر اینکه میگن تازگی ها گرین برای پاور های جدید گفته گارانتی شده 1 ساله
:give_rose: :give_rose:

STUXNET
14-08-13, 10:41
با سلام
سلام
2 چيز مطرحه
اوركلاك
اينكه مشخصات سيستم رو بگيد اگر پاور بالاتر بگيريد توان سيستم پايين مياد وافت سرعت پيدا مي كنيد .
در خدمتتوت هستيم

momo000000
14-08-13, 10:45
راستش رو بخواهید مشخصات سیستم تو امضاء هستش حدودی ولی همیشه درحال تغییر هست دوست گرامی و رو به قویتر شدن مثلاً الان 7870 هست گرافیک ممکنه تا 2 ماه دیگه بخوام عوض کنم و 760 بگیرم در مورد سی پی یو هم دقیقاً همین وضعیت هست
ضمناً من تو کیسم راحت 4-5 تا فن 12 ال ای دی دار استفاده میکنم شاید بخوام چیزهای دیگه برای مودینگ هست هم بهش وصل کنم
بازم تاکید میکنم سیستم 24/7 میخواد روشن باشه
الان به این عکس نگاه کنید زمان روشن بودن سیستم رو :oops::oops:
Only the registered members can see the link

*MoJtAbA*
14-08-13, 10:45
خیلی ممنون دوست گرامی از نظرتون ولی در مورد سری oc گرین حرفهای زیادی میزنن یک سری ها تعریف میکنن و یه سری دیگه میگن به دلیل بالا رفتن اودلار.. گرین توی این سری از کیفیت پاور هاش بدجور زده و اصلاً قابل اعتماد نیستن ضمناًاصلاً معلوم نیست مدل دقیق پاور چی هست و کلی چیزای دیگه در آخر اینکه میگن تازگی ها گرین برای پاور های جدید گفته گارانتی شده 1 ساله
:give_rose: :give_rose:
گفتم که من براساس اون اطلاعاتی که داشتم گفتم بقیه دوستان حرفه ای مطمئنا کمکتون میکنن.

شاد باشید:wink:

momo000000
14-08-13, 11:08
دوستان راستش رو بخواهید راندمان پاور زیاد برام مهم نیست
خرکار بودن پاور مهم هست

momo000000
14-08-13, 19:46
خیلی ممنون از دوستان
ظهر رفتم بازار یکعدد 750 گرین به سختی تونستم گیر بیارم به قیمت 445 تومن امیدوارم ارزشش رو داشته باشه
فقط دوستان اگه کسی یه لینک درست درمون خارجی از این مدل پاور یا مدل اصلیش که برای cwt هست داره بده بسیار ممنون میشم
الان که ولتاژ رو با برنامه hwinfo چک کردم شاخه 12 ولت اومد زیر 12و رسید به 11.968 در صورتی که پاور خودم بعد 4 روز و خازن باد کرده ولتاژ زیر 12 نمیداد Only the registered members can see the link

life24
14-08-13, 20:38
خیلی ممنون از دوستان
ظهر رفتم بازار یکعدد 750 گرین به سختی تونستم گیر بیارم به قیمت 445 تومن امیدوارم ارزشش رو داشته باشه
فقط دوستان اگه کسی یه لینک درست درمون خارجی از این مدل پاور یا مدل اصلیش که برای cwt هست داره بده بسیار ممنون میشم
الان که ولتاژ رو با برنامه hwinfo چک کردم شاخه 12 ولت اومد زیر 12و رسید به 11.968 در صورتی که پاور خودم بعد 4 روز و خازن باد کرده ولتاژ زیر 12 نمیداد Only the registered members can see the link

سلام
به نرم افزار های تعین ولتاژ زیاد دقت نکنید.مهم نیست.خطا دارند. همانطور که آقا نیما در تاپیک های دیگر ذکر کردنداین پاور دارای بازدهی بالایی هستند. به نظرم جای نگرانی نیست.