PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ Lenovo یا Hp

ahmad.k
21-07-13, 04:58
سلام
دو تا لپ تاپ پیدا کردم بین ایندو موندم کدوم رو انتخاب کنم
یکیش لنوو با مشخصات بالاتر هست و دیگری اچ پی با مشخصات پایینتر،ولی ازون جایی که شنیدم اچ پی بهتر از لنوو هست نمیدونم پولمو برای برند بدم یا مشخصات سیستم!!!!
من بیشتر با ماشین های مجازی ساز کار میکنم و اصلا دنبال گرافیک نیستم(بازی به هیچ وجه) و هارد هم برام مهم نیست یعنی همون پردازنده و رم و فقط میخوام دیگه
نهایت پولمم حدود 2تومن هست من لینک مشخصات اینارو میذارم کسایی که تجربه داره لطفا راهنمایی کنن
ممنون

Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link

اینم بگین که نظرتون راجع به خرید اینترنتی لپ تاپ چی هست؟آخه تو شهرستان مغازه ها گرون تر میدن...

hamid79003031
21-07-13, 07:37
بنظر من کیفیت سری وی لنوو پایین تر از 4940 اچ پی ای هست که من دیدم ولی من سری Z از لنوو رو که دیدم هم خیلی زیباست هم خیلی کیفیت ساخت خوبی داره، قیمتش هم همین حدود 2100 باید باشه یه بررسی بکنی بد نیست
ضمنا اگر نه که بنظرم اچ پیه بین این دو مدل کیفیت ساخت بهتری داره
راجع به خرید اینترنتی هم خیلی نظری ندارم بیشتر بسته به اعتبار اون سایتی هست که ازش میخری، بنظر من اگه شده بیای تهران بگیری یا آشنایی داشته باشی برات بگیره بفرسته فکر کنم قیمت مناسبتری بتونی بخری

البته امکانات سخت افزاری لنوویی که گفتی هم خیلی خوبه و کیفیتش اونقدر خوب هست که ارزش خرید داشته باشه ولی یه توصیه میکنم که لپ تاپی بگیر که صفحه اش مات باشه و براق نباشه

موفق باشی

STUXNET
21-07-13, 08:46
سلام
من از لحاظ تجربي وچند ساله اي كه دارم بهتون ميگم Lenovo بگيريد تو ميون برند ها تو لپ تاپ Hp حرفي واسه گفتن نداره من فقط كيفيت ساخت بدنه وجنس پلاستيك بدنش رو ترجيح ميدم به اچ پي -حالا مادربوردش اينا ديگه هيچ

javadshahvand
21-07-13, 13:54
لنوو را میتوان به عنوان یک برند کامل و تا حدود زیادی بدون نقص دانست چرا که هم از لحاظ قیمت همواره مناسب بوده هم از لحاظ طراحی و کیفیت مورد پسند.سری thinkpad از لنوو برای اکثر خریداران پیشنهاد میشود چرا که هم از لحاظ استحکام عالی است و هم مهندسی طراحی و ساخت آن بی همتاست . Thinkpad به عنوان سری صنعتی نیز شناخته میشود.سیستم cooling یا همان خنک کننده کاملا قابل قبول است و حرارت دستگاه در سنگین ترین تست های پردازشی و گرافیکی موفق نشان داده.طراحی لنوو به جرات در 90% مواقع عالی است چرا که با نقص سخت افزاری به ندرت برخورد میکنیم

ahmad.k
21-07-13, 20:54
ممنون از راهنمایی دوستان
تصمیم به خرید لپ تاپ لنوو گرفتم
مرسی