PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای فایل exe ایجاد شده توسط mcc در متلب

Marjan_R
17-07-13, 11:19
سلام
من یک برنامه توی متلب نوشتم تو GUIDE که یک دکمهbrowse داره که باید یه فایل jpg رو بگیره واونو توی یه axes نشون بده.
این برنامه بدون هیچ خطایی تو متلب اجرا می شه و همین طور بعد از ساختن فایل اجرایی اون با mcc. اما وقتی فایل رو تو یه مسیر دیگه کپی می کنم اجرا نمی شه و ارور میده. فکر می کنم مربوط به نوع آدرس دهی باشه.
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه.

ravegoat
17-07-13, 14:25
با سلام!
دوست گرامی عضویت شما رو در شهر سخت افزار تبریک میگم.:party:

منظورتون از فایل در

اما وقتی فایل رو تو یه مسیر دیگه کپی می کنم اجرا نمی شه...

همون فایل اجرایی هستش که با MCC ایجادش کردید؟

اگه خطا در یک MFile رخ داده احتمالش هست که مشکل از آدرس دهی باشه. فرضا" یک منبع و یا یک تابع که در مسیر جدید وجود نداره.

لطفا" خود خطا (یا تصویرش) و همچنین اگه مقدوره خود سورس رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی تون کرد.

موفق باشید
آرمین

Marjan_R
17-07-13, 22:32
با سلام!
دوست گرامی عضویت شما رو در شهر سخت افزار تبریک میگم.:party:

منظورتون از فایل در

همون فایل اجرایی هستش که با MCC ایجادش کردید؟

اگه خطا در یک MFile رخ داده احتمالش هست که مشکل از آدرس دهی باشه. فرضا" یک منبع و یا یک تابع که در مسیر جدید وجود نداره.

لطفا" خود خطا (یا تصویرش) و همچنین اگه مقدوره خود سورس رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی تون کرد.

موفق باشید
آرمین

ممنون از توجهتون
بله، منظورم فایل exe هست.البته قبل از نشون دادن تصویر باید یه سری عملیات پردازش تصویر روش انجام بده. 8904
در واقع عکس انتخاب شده رو سمت چپ نشون میده (که مشکلی نداره این قسمتش) ، یه سری پردازش روش انجام میده و سمت راست نشون میده نتیجه رو. این کار رو بدون ارور تو خود متلب انجام میده.
کدش خیلی طولانیه، تعداد function هاش زیاده...

ravegoat
17-07-13, 23:00
با توجه به عکسی که قرار داد برنامه فایل iccdb.mat رو پیدا نکرده که منجر به خطای Error while evaluating uicontrol Callback شده. یه بررسی بفرمایید که آیا این فایل در مسیر اجرای برنامه قرار گرفته و اگر نگرفته یه نسخه اش رو از محل اصلی سورس (همون مسیری که برنامه در اون به شکل صحیح اجرا میشه) در مسیر جاری کپی کنید و ببینید همچنان خطا میده؟

موفق باشید
آرمین

Marjan_R
18-07-13, 17:02
با توجه به عکسی که قرار داد برنامه فایل iccdb.mat رو پیدا نکرده که منجر به خطای Error while evaluating uicontrol Callback شده. یه بررسی بفرمایید که آیا این فایل در مسیر اجرای برنامه قرار گرفته و اگر نگرفته یه نسخه اش رو از محل اصلی سورس (همون مسیری که برنامه در اون به شکل صحیح اجرا میشه) در مسیر جاری کپی کنید و ببینید همچنان خطا میده؟

موفق باشید
آرمین

واقعا ممنون، درست شد :party: من فکر میکردم مشکل خیلی اساسی تر از ای حرفاست:whistle: