PDA

مشاهده نسخه کامل : دلیل قیمت های بالای ماردبورد های گیگابایت در ایران

iranch
16-07-13, 11:19
سلام
دلیل گرانی های مادربورد های گیگابایت در ایران چیه؟ مثلا این مادروبدر به قیمت دلار حساب کنیم. خیلی کمتر در میاد.
تازه این تکی هست. سود وقتی هست که عمده و انحصاری از شرکت خریداری میشه و کمتر میافته
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)
همین چیپست در ایسوس قیمت خورده
Only the registered members can see the link
البته من اطلاع چندانی ندارم و خوشحال میشم شفاف سازی بشه

Avj_GBT
16-07-13, 12:05
سلام،

اتفاقا مادربردهای Z87 گیگابایت که اکنون در بازار موجود هستند نسبت به مدل های مشابه Asus قیمت بهتری دارند.

راجع به اون مدلی که لینک کردین، مدل HD3 موجود نیست در بازار در حال حاضر.

برای مثال، مادربرد Gigbayte B75M-D3V را با Asus B75V مقایسه کنید، از لحاظ امکانات:

گیگابایت (Only the registered members can see the link) - Asus (Only the registered members can see the link)

همانطور که می بینید این دو مادربرد از لجاظ امکانات تقریبا مساوی هستند و قیمت آن ها نیز در بازار بسیار نزدیک است (مدل گیگابایت کمی ارزانتر است)

مزیت اصلی گیگابایت در ایران، دوام بالا، امکانات خاص، کیفیت ساخت، موجود بودن کالا در بازار و گارانتی آواژنگ هست. حتما هم آگاه هستید که گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاها خدمات.

lorn
16-07-13, 15:18
سلام،

اتفاقا مادربردهای Z87 گیگابایت که اکنون در بازار موجود هستند نسبت به مدل های مشابه Asus قیمت بهتری دارند.

برای مثال، مادربرد Gigbayte B75M-D3V را با Asus B75V مقایسه کنید، از لحاظ امکانات:

گیگابایت (Only the registered members can see the link) - Asus (Only the registered members can see the link)

همانطور که می بینید این دو مادربرد از لجاظ امکانات تقریبا مساوی هستند و قیمت آن ها نیز در بازار بسیار نزدیک است (مدل گیگابایت کمی ارزانتر است)

مزیت اصلی گیگابایت در ایران، دوام بالا، امکانات خاص، کیفیت ساخت، موجود بودن کالا در بازار و گارانتی آواژنگ هست. حتما هم آگاه هستید که گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاها خدمات.
با تشکر از پاسخگویی شما گرامی
ولی می شه اعلام بفرمایید مدل g1 sniper5 چرا قیمت بالای 2 میلیون هست ؟
به فرض من نوعی بخوام این برد رو با دلار 4 هزار تومانی هم بیارم می شه 1640 در بد ترین حالت هم 160 تومان بابت هزینه ارسال و... بدیم که مسافر برامون بیاره می شه 1800 (که واقعا اینقدر هم نمیشه دسته بالا گرفتیم همهچیز رو )
من تو بازار همین مدل رو 2050 و مدل OC فورس رو یکی از دوستان عزیز بازاری به اینجانب 2200 قیمت دادن و گفتن می تونن تازه جور کنن و موجود نداشتن ایشون تازه می شناختن و آشنا بودن و همیشه هم خرید داریم ازشون
چرا باید تفاوت 250 هزارتومانی رو در مدل G1 شاهد باشیم (هرچند که تفاوت بیشتر از اینا هست ) تازه سی پی یو هم باید حتمی رو برد خریداری بشه و یا برعکس ؟
شرمنده ها فقط به خاطره عکس آواتارتون فکر می کنم شاید بتونید پاسخگو باشید :whistle:
البته اگر خودتون هم معرفی بفرمایید که خیلی عالی می شه :give_rose:

smrbh
16-07-13, 22:13
سلام،

با تشکر از پاسخگویی شما گرامی
ولی می شه اعلام بفرمایید مدل g1 sniper5 چرا قیمت بالای 2 میلیون هست ؟
به فرض من نوعی بخوام این برد رو با دلار 4 هزار تومانی هم بیارم می شه 1640 در بد ترین حالت هم 160 تومان بابت هزینه ارسال و... بدیم که مسافر برامون بیاره می شه 1800 (که واقعا اینقدر هم نمیشه دسته بالا گرفتیم همهچیز رو )
من تو بازار همین مدل رو 2050 و مدل OC فورس رو یکی از دوستان عزیز بازاری به اینجانب 2200 قیمت دادن و گفتن می تونن تازه جور کنن و موجود نداشتن ایشون تازه می شناختن و آشنا بودن و همیشه هم خرید داریم ازشون
چرا باید تفاوت 250 هزارتومانی رو در مدل G1 شاهد باشیم (هرچند که تفاوت بیشتر از اینا هست ) تازه سی پی یو هم باید حتمی رو برد خریداری بشه و یا برعکس ؟
شرمنده ها فقط به خاطره عکس آواتارتون فکر می کنم شاید بتونید پاسخگو باشید :whistle:
البته اگر خودتون هم معرفی بفرمایید که خیلی عالی می شه :give_rose:

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

منم با نظر امیر حسین جان موافقم .
دوست عزیز اتفاقا اگه مقایسه ای بین قیمتای مادربرد های Z87 ایسوس و گیگابایت انجام بدیم ، مادربردهای ایسوس نسبت به گیگابایت از قیمت بهتری برخوردارن . بعدشم دوست عزیز مگه مادربردهای ایسوس از امکانات و کیفیت پایینی برخوردارن ، پس این همه رکوردایی که با مادربردهای ایسوس زده میشه ، چیه ... و اما در مورد گارانتی ، نمیدونم شما کدوم شهر تشریف دارید ولی در حال حاظر خدمات پس از فروش شرکت آواژنگ در شهرستان ها عملکرد خوبی ندارن .

البته اینو هم متذکر بشم که قیمتای مادربردای ایسوسم بالاست و شرکتهای وارد کننده باید یه فکری برای این قیمتا انجام بدن و امیدوارم که کمی هم به فکر ما خریداران باشن .

موفق و پیروز باشید .

m.miladalikhani
17-07-13, 03:47
خدایا شکرت که یه عده سود میلیاردی میکنن مادربرد و سی پی یو با دلار ان تومنی میارن و با دلار 4ان تومنی میفروشن بعد هم صحبت از گارانتی و خدمات پس از فروش میکنن!کدوم گارانتی حضرات؟کدوم خدمات پس از فروش؟پشت کارت گارتی بند ها و شروط رو بخونید!!!!خلاصه ش میشه ((((قطعه ی مذکور طبق هیچ شرایطی شامل خدمات گارانتی نمیشود مگر اینکه خود به خود همینطوری الکی مادرززااااد از تووی کارخونه خراب بوده باشه ولا غیر تازه اونم شامل کلی مراحل سسسسسسسسسسسسسسخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخت هستش))))))))بعضیا که توی این تایپیک صحبت از گارانتی و خدمات پس از فروش میکنن ظاهرا توی بهشت تشریف دارن!خبر ندارن سر یوزر هایی که توی شهرستان زندکی میکنن چه میگذره!
من نوعی باید 3 سال حصرت یه وام داشته باشم تا یه سیستم چلغوز اچ 61 بخرم! که اقلا امور دانشجوییمو بگذرونماونوقت یه عده کرور کرور پول کلون میخورن!از بالای همین بورد های کذایی!
خداتونو شکر!
صدایمان نمیرسد به گوش کسی جز (خدا) خدایااااا کمک

STUXNET
17-07-13, 09:06
سلام
خدمت همه به نظر من هيچ شركت يا برندي نمياد محض رضاي خدا موش بگيره يعني به Useresh قيمت رو پايين بده وگارانتي خوبي ارائه بده ما كه نديديم دوستان اگه ديدن كه فبها ....
نميخوام بگم فلان شركت يا فلان برند
ولي تو هر مدل مقايسه آدم متوجه ميشه كه هر شركت فقط به فكر جيب خودشه
در ضمن برند هاي مثل ....Giga گزينه خوبي هستن تا فروشنده هاش به قيمت هاي فضايي محصولات گيگارو بفروشن.به دلايل خاصي مثل دلار يا خاص بودن محصولات گيگابايت

iranch
17-07-13, 19:41
سلام،

سلام
به هر حال این قیمت در اون ور آب با همین امکانات و کیفیت و گارانتی و خدمات هست.
این طور نیست که اون ور هیچ امکانات و خدماتی ندهند و مثلا بفروشند 80 دلار . درسته؟
یعنی اون ور آبی ها گارانتی نمی کنند؟ کیفیتشون پائین تره؟

mahdi1995
17-07-13, 19:53
سلام
به هر حال این قیمت در اون ور آب با همین امکانات و کیفیت و گارانتی و خدمات هست.
این طور نیست که اون ور هیچ امکانات و خدماتی ندهند و مثلا بفروشند 80 دلار . درسته؟
یعنی اون ور آبی ها گارانتی نمی کنند؟ کیفیتشون پائین تره؟
اتفاقا برعکس! اون ور آبی ها جنساشون چینی نیست پس کیفیت قطعات و کیفیت ساختشون بهتره از لحاظ گارانتی هم گارانتی اورجینالی که اونا دارن از گارانتی هایی که تو ایران هست بهتره و با همه ی این حرفا قیمتشونم کمتره!:1. (27):
تنها دلیل منطقیش هم اینه که ایران سر گردنه است! هر کی هر قیمتی دلش بخواد میده!

m.miladalikhani
17-07-13, 20:45
دوست عزیز مجموعه شهر سخت افزار اجازه هیچ توهینی رو نه به شما نه به هیچ کس دیگه ای نخواهد داد لطفا رعایت فرمایید

Moein
18-07-13, 10:37
دوست عزیز مجموعه شهر سخت افزار اجازه هیچ توهینی رو نه به شما نه به هیچ کس دیگه ای نخواهد داد لطفا رعایت فرمایید

دوستان عزیز لطف کنند در رابطه با این تاپیک یا هر تاپیک دیگه از توهین به شرکت ها یا شخص اکیدا خودداری کنند

اگر دوستان خیلی ناراحت هستند شرکت ها دفتر و مکان مشخص دارند لطف کنید به دفتر اونها مراجعه کنید و اون موقع هر چی که دوست داشتید بشون بگید اون موقع در رو به روی شما اون ها هم پاسخ گو هستند....

در صورت مشاهده شدن موضوع هایی مشابه و توهین ها مشابه توسط هر شخص مجموعه شهر سخت افزار به صورت جدی با این موضوع برخورد خواهد کرد

با احترام

mahdi1995
18-07-13, 16:10
دوستان عزیز لطف کنند در رابطه با این تاپیک یا هر تاپیک دیگه از توهین به شرکت ها یا شخص اکیدا خودداری کنند

اگر دوستان خیلی ناراحت هستند شرکت ها دفتر و مکان مشخص دارند لطف کنید به دفتر اونها مراجعه کنید و اون موقع هر چی که دوست داشتید بشون بگید اون موقع در رو به روی شما اون ها هم پاسخ گو هستند....

در صورت مشاهده شدن موضوع هایی مشابه و توهین ها مشابه توسط هر شخص مجموعه شهر سخت افزار به صورت جدی با این موضوع برخورد خواهد کرد

با احترام
پاسخگو هستند؟!:rofl:

Moein
18-07-13, 17:24
پاسخگو هستند؟!:rofl:

بله دوست عزیز کاملا پاسخ گو هستند در این تاپیک فقط یک سری مسائل ذکر شد و رفت بنده قصد وارد شدن به موضوع رو اصلا ندارم

ادرس شرکت اواژنگ : خیابان گاندی - خیابان 25 - ساختمان اواژنگ هست می تونید اونجا مراجعه کنید و در هر موردی صحبت کنید

ضمن اینکه در تاپیک اعلام شده بود مادربورد G1 Sniper 5 با قیمت 2200 عرضه میشه بهتر هست به دنبال افرادی باشیم که سود 300 هزارتومانی رو روی این مادربورد خواهان هستند

در لیست این شرکت مادربورد 410 دلاری قیمت خورده به 1930 هزار تومان که با توجه به هزینه ارسال این مادربورد تا ایران و گمرک و غیره ... قیمت اون در حدود 100 هزار تومان گران تر از واقعیت هست حالا یک سوالی از شما دارم دوست عزیز

شرکت اواژنگ میاد و هزینه میلیاردی روی این بردها یا امثال اینها می کنه که اگر این گردش رو بگذاره در بانک و کار نکنه سود بیشتری شاید از ان شرکت بشه چرا میاد و 100 یا 200 هزار تومان سود می گیره و این وسط یک مغازه دار که عملا هیچ کاری انجام نداده سود 300 هزار تومنی روی این برد می گیره بدون اینکه سرمایه ای داشته باشه یا بخواد پولی در گردش قرار بده تنها از دست میگیره و از اون طرف هم به شما تحویل میده

مشکل دوست عزیز فرای موضوع هایی هست که من و یا شما فکر می کنید 3 سال پیش در تایوان جایی که هیچ دینی وجود نداره من ادم هایی معتقدی رو دیدم که کالا رو موجود نداشتند اما از حساب داری یک پارچه بت می گفتند کدوم همکار داره و با چه قیمتی می تونه به شما ارائه کنه و ادرس اون فروشگاه رو با کمال احترام در اختیار خریدار قرار میدادند نه اینکه تلفن رو بر داره از اون شخص بخره با 10 هزار تومن سود بیشتر به شما بفروشه یا بگه این کالا رو هیچ کس موجود نداره

پس بهتر هست اول ما خودمون رو درست کنیم بعد خواه یا نخواه بزرگ ها هم مجبور میشن با ما هم قدم بشند

امیدوارم مسائله رو کامل درک کنید

موفق باشید

m.miladalikhani
19-07-13, 02:28

با احترام
حق با شماست.خودمم کاملا قبول دارم و تاکیید بسیار.
ولی چه میشه کرد دیگه
خشم گاهی اوقات بر آدم غلبه میکنه!
من شرمنده و به نوبه خودم از هر کسی که ناراحت شده و بهش برخورده عذر خواهی میکنم.:1. (29):
:11():

m.miladalikhani
19-07-13, 02:32
بله دوست عزیز کاملا پاسخ گو هستند در این تاپیک فقط یک سری مسائل ذکر شد و رفت بنده قصد وارد شدن به موضوع رو اصلا ندارم

ادرس شرکت اواژنگ : خیابان گاندی - خیابان 25 - ساختمان اواژنگ هست می تونید اونجا مراجعه کنید و در هر موردی صحبت کنید

ضمن اینکه در تاپیک اعلام شده بود مادربورد G1 Sniper 5 با قیمت 2200 عرضه میشه بهتر هست به دنبال افرادی باشیم که سود 300 هزارتومانی رو روی این مادربورد خواهان هستند

در لیست این شرکت مادربورد 410 دلاری قیمت خورده به 1930 هزار تومان که با توجه به هزینه ارسال این مادربورد تا ایران و گمرک و غیره ... قیمت اون در حدود 100 هزار تومان گران تر از واقعیت هست حالا یک سوالی از شما دارم دوست عزیز

شرکت اواژنگ میاد و هزینه میلیاردی روی این بردها یا امثال اینها می کنه که اگر این گردش رو بگذاره در بانک و کار نکنه سود بیشتری شاید از ان شرکت بشه چرا میاد و 100 یا 200 هزار تومان سود می گیره و این وسط یک مغازه دار که عملا هیچ کاری انجام نداده سود 300 هزار تومنی روی این برد می گیره بدون اینکه سرمایه ای داشته باشه یا بخواد پولی در گردش قرار بده تنها از دست میگیره و از اون طرف هم به شما تحویل میده

مشکل دوست عزیز فرای موضوع هایی هست که من و یا شما فکر می کنید 3 سال پیش در تایوان جایی که هیچ دینی وجود نداره من ادم هایی معتقدی رو دیدم که کالا رو موجود نداشتند اما از حساب داری یک پارچه بت می گفتند کدوم همکار داره و با چه قیمتی می تونه به شما ارائه کنه و ادرس اون فروشگاه رو با کمال احترام در اختیار خریدار قرار میدادند نه اینکه تلفن رو بر داره از اون شخص بخره با 10 هزار تومن سود بیشتر به شما بفروشه یا بگه این کالا رو هیچ کس موجود نداره

پس بهتر هست اول ما خودمون رو درست کنیم بعد خواه یا نخواه بزرگ ها هم مجبور میشن با ما هم قدم بشند

امیدوارم مسائله رو کامل درک کنید

موفق باشید
با مواردی از نکته نظراتتون موافقم.

به نظر من به غیر از شرکت های وارد کننده نظیر آواژنگ و ...
بین این چرخه ی واردات تا مصرف
یه جاها و یا یه اشخاص
و یا بهتره بگم یه بلوک های دیگه ای هم هستن که واقعا نقش مهلک و چشمگیری توی افزایش قیمت دارن.