PDA

مشاهده نسخه کامل : » تخفیف استثنایی Z87 های گیگابایت به شهر سخت افزاری ها !

Shahryar
13-07-13, 20:49
سلام دوستان ؛

در حرکت جدیدی شهر سخت افزار برنامه جالبی با شرکت آواژنگ روی مادربرد سری 8 این شرکت مانند Z87 ها داره . پیشنهاد میکنم توضیحات کامل را در لینک زیر بخونید :

تخفیف استثنایی Z87 های گیگابایت به شهر سخت افزاری ها (Only the registered members can see the link)

lorn
13-07-13, 23:14
خیلی طرح عالی هست شهریار جان از تک تک مدیران زحمت کش بخصوص شخص شما تشکر ویژه دارم که برای اعضای شهره سخت افزار چنین امکاناتی رو فراهم می کنه جای بسی تشکر داره
فقط یه سوال منظور از کسب امتیاز برای تیم همون team power pointو global team power point هست دیگه فقط برای رفع ابهام بعضی از دوستان می پرسم
و برای کسب 350 امتیاز باید حتما دو کارت زیر نیتروژن برود یا تعداد بیشتری هم امکان پذیر هست مثلا 3 عدد یا بیشتر

nima_hl
14-07-13, 00:37
شهریار جان ممنون از لطف و پیگیریت ولی من یک پیغام دارم لطفا اگر میشه به دوستان آواژنگی برسونید

پیغام اینه

"صابون!!!!"

عزیز نقل اون مسابقه کذائیه که مادربردهای 1156 رو دستشون باد کرده بود اومدن واسش مسابقه راه انداختن

مادربرد 230 دلاری (Only the registered members can see the link) را 1400بندازند بهمون منت هم سرمون باشه که تخفیف بگیریم ؟

این چه نوع تخفیف استثنائیه ؟ بنده درک نمیکنم

به هر حال تا ما آدمها جو گیر هستیم که بهمون اجهاف بشه یک عده ...... هم وجود دارند که سرمون شیره بمالند

smrbh
14-07-13, 00:56
شهریار جان ممنون از لطف و پیگیریت ولی من یک پیغام دارم لطفا اگر میشه به دوستان آواژنگی برسونید

پیغام اینه

"صابون!!!!"

عزیز نقل اون مسابقه کذائیه که مادربردهای 1156 رو دستشون باد کرده بود اومدن واسش مسابقه راه انداختن

مادربرد 230 دلاری (Only the registered members can see the link) را 1400بندازند بهمون منت هم سرمون باشه که تخفیف بگیریم ؟

به هر حال تا ما آدمها جو گیر هستیم که بهمون اجهاف بشه یک عده ...... هم وجود دارند که سرمون شیره بمالند

با آقا نیما موافقم :11():

آواژنگ بیش از اندازه قیمتا رو بالا میگه و هر چقدر هم تخفیف بده ، هیچ فایده ای نداره . یکی از عللی که به نظرم باعث شده ، مادربردهای گیگابایت و به خصوص سری High end ، نسبت به سایر رقبا کمتر فروش بره ، همین قیمتای نامناسبی هست که شرکت آواژنگ میده .

از دوست خوبم آقا شهریار عزیز که همیشه سعی و تلاش میکنند تا بهترین شرایط و امکانات را برای کاربران ایجاد کنند ، تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشند :Love-ssa~! (1):

Shahryar
14-07-13, 15:09
خیلی طرح عالی هست شهریار جان از تک تک مدیران زحمت کش بخصوص شخص شما تشکر ویژه دارم که برای اعضای شهره سخت افزار چنین امکاناتی رو فراهم می کنه جای بسی تشکر داره
فقط یه سوال منظور از کسب امتیاز برای تیم همون team power pointو global team power point هست دیگه فقط برای رفع ابهام بعضی از دوستان می پرسم
و برای کسب 350 امتیاز باید حتما دو کارت زیر نیتروژن برود یا تعداد بیشتری هم امکان پذیر هست مثلا 3 عدد یا بیشتر

خواهش میکنم امیر جان ، بله عزیز همیناست ...

کارت ها هم حداقل 2 تا اگه دوست داشتید میتونید بیش از دو کارتم قرار بدید .

پیغام اینه

"صابون!!!!"

والا نیما جان روی قیمت گذاری آواژنگ من کاره ای نیستم که بخوابم از سیاست های قیمت گذاریشون دفاع کنم یا انتقاد کنم . چیزی که دست ما بوده طراحی پلن های Promotion بود که ما سعی کردیم طیف وسیعی از کاربران را پوشش بدیم از مدیر گرفته تا اورکلاکر و پاور یوزر و از طرف دیگه تخفیف مناسبی بگیریم .

بالاخره یک قیمتی آواژنگ مشخص کرده ، حالا این قیمت یا نسبت به رقباش مناسبه به نظر کاربر ما یا نیست ، حالا با این قیمت ، آواژنگ را راضی کردیم که تخفیف بده به بچه ها ما ، اونم برای اینکه بخواد تخفیف بده طبعییه که یکسری پوینت هایی باید بگیره که توی طرح ذکر شده و یه سریشم طرحه آزاده .

تخفیف استثنایی % تخفیف هست . 50% یا 40% تخفیف ، تخفیف کمی نیست ، حالا جدایی از قیمت کالا که عرض کردم دست بنده نیست . ما روی چیزی که هست میتونیم بگیم تخفیف دیگه ...

منت و ... ای هم در کار نیست چون کسی به کسی لطف نمیکنه به نظرم توی این طرح .

با آقا نیما موافقم :11():

آواژنگ بیش از اندازه قیمتا رو بالا میگه و هر چقدر هم تخفیف بده ، هیچ فایده ای نداره . یکی از عللی که به نظرم باعث شده ، مادربردهای گیگابایت و به خصوص سری High end ، نسبت به سایر رقبا کمتر فروش بره ، همین قیمتای نامناسبی هست که شرکت آواژنگ میده .

از دوست خوبم آقا شهریار عزیز که همیشه سعی و تلاش میکنند تا بهترین شرایط و امکانات را برای کاربران ایجاد کنند ، تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشند :Love-ssa~! (1):

خواهش میکنم دوست عزیز ...

بالا توضیحاتی مربوط به قیمت را عرض کردم خدمتتون ... :give_rose:

Moein
14-07-13, 16:51

پیغام اینه

"صابون!!!!"

نیما جان من در سیاست قیمت گذاری دخالت نمی کنم اما خیلی قیمت ها هم بی ربط نیست

سیاست قیمت گذاری با توجه به بازار هست وقتی که سایر برند ها قیمت هایی که در بازار عرضه می کنند این هست شما نمی تونید توقع داشته باشید شرکت مثل اواژنگ بیاد قطعات خودش رو با قیمت کمتر عرضه کنه البته من هم با سیاست قیمت گذاریشون کاملا مخالف هستم و امیدوارم این موضوع رو روزی درک کنند که برای اینکه کالای خوب و گارانتی خوب ( از نظر کاربرها) فروش بره بهتر هست که قیمت خوب هم در کنار موضوع قرار داده بشه

Over_Cracker
14-07-13, 17:36
درود.

سایر برند ها و شرکت های گارانتی هم همچون قیمت های دلچسبی را نسبت به قیمت جهانی نمیدن!

من که نیگاه کردم الان همین وضع برای تمام بردهای سری 8 ایسوس هم حاکم بود!

در همه ی بازارها این تشنج و ناهماهنگی وجود داره...

آواژنگ هم واقعا یک سری خدماتی داره که سایر شرکت ها ندارن(باید انصاف داشته باشیم)،الان حدود 50 تا مجله سخت افزار آواژنگ از قدیم تا الان دارم که از نمایندگی شهرمون رایگان گرفتم!(رایگان هم منتشر میشه برای افزایش سطح اطلاعات کاربران) بیشترین نمایندگی را در سطح کشور داره. مسابقات خوبی برای افزایش سطح آگاهی کاربران اجرا میکنه و... حالا هر شرکت دیگه ای هم به جای آواژنگ بود و چنین قدرتی داشت،همین سیاست و یا حتی تند ترشو اجرا میکرد! برخی شرکت ها هم که قدرت رقابت ندارن دست به تخریب میزنند!

از برندهای مطرح کشور،کدوم یکی قیمت هاشون تناسب داره نسبت به قیمت جهانی؟

Shahryar
14-07-13, 18:56
+ گارانتی ... !

ایسوس که در واقع رقابت اصلی را با گیگابایت داره توی بازار ، گارانتی های قطعاتش ( Component ) توی دیوار هست . ویستا به خصوص که رسماً با گارانتی مغازه ها و شرکت های جزء کیفیتش برابری و در مواردی پایین تره ...