PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل هارد لپ تاپی WD ( هارد n5010 )

afshin007
08-07-13, 15:13
سلام دوستان دیروز لپ تاپم از روی میز افتاد اما گرفتمش نزدیک زمین اما ضربه ای که بهش وارد شد یکم سخت بود !
بعد درست کار می کرد تا سیستم رو خاموش کردم وقتی روشنش کردم دیدم یکم با ویندوز کار می کنی سیسنم هنگ می کنه و چراغ هارد روشن می مونه ! ویندوز رو عوض کردم سرعت نصب ویندوز معمولی بود ( مثل همیشه بود ) اما وقتی نصب شد روز از نو ! روزی ار نو ! دیگه گفتم مشکل بد سکتوره ! یه قلش بوتیبل با HDD Regnerator درست کردم اما تا 57 گیگ بیشتر ریپیر نکرد بعد زد hard not ready منم گفتم بزا هارد رو بذارم روی ATA ( از روی AHCI گذاشتم روی ATA ) بعد دیگه تایم HDD Regnerator رفت روی 400 ساعت !!! هارد رو در آوردم گذاشتم روی PC وسط اسکن بد سکتور ( با ویندوزسون) خاموش شد : الان هارد کف دستمه !!! مرخصه یا نه !؟

nima_hl
08-07-13, 15:24
سلام دوستان دیروز لپ تاپم از روی میز افتاد اما گرفتمش نزدیک زمین اما ضربه ای که بهش وارد شد یکم سخت بود !
بعد درست کار می کرد تا سیستم رو خاموش کردم وقتی روشنش کردم دیدم یکم با ویندوز کار می کنی سیسنم هنگ می کنه و چراغ هارد روشن می مونه ! ویندوز رو عوض کردم سرعت نصب ویندوز معمولی بود ( مثل همیشه بود ) اما وقتی نصب شد روز از نو ! روزی ار نو ! دیگه گفتم مشکل بد سکتوره ! یه قلش بوتیبل با HDD Regnerator درست کردم اما تا 57 گیگ بیشتر ریپیر نکرد بعد زد hard not ready منم گفتم بزا هارد رو بذارم روی ATA ( از روی AHCI گذاشتم روی ATA ) بعد دیگه تایم HDD Regnerator رفت روی 400 ساعت !!! هارد رو در آوردم گذاشتم روی PC وسط اسکن بد سکتور ( با ویندوزسون) خاموش شد : الان هارد کف دستمه !!! مرخصه یا نه !؟

سلام

انا لله و انا الیه راجعون

غم آخرتون باشه :give_rose:

afshin007
08-07-13, 15:29
:(ممنونم دوست خوبم 300 هزار تومان پیاده شدم فکر کنم :((

STUXNET
08-07-13, 15:52
:yes: بله هارد همينه دقت كن جنس خوب بخري

nima_hl
08-07-13, 16:08
:(ممنونم دوست خوبم 300 هزار تومان پیاده شدم فکر کنم :((

ssd بد فورم روی نوت بوک فاز میده

اگر بودجن میرسه یدونه ssd بنداز روش یه تغییر اساسی تو زندگیت رخ میده :lol:

STUXNET
09-07-13, 07:35
نيما جان روي Dell ميخورهN5110

nima_hl
09-07-13, 12:34
نيما جان روي Dell ميخورهN5110

تقریبا روی همه نوت بوک هائی که هارد 2.5 اینچ با رابط sata دارند میخوره

و تقریبا تمامی نوت بوکهای تولیدی طی چند سال اخیر با این سری هارد عرضه میشن

afshin007
09-07-13, 12:46
ssd بد فورم روی نوت بوک فاز میده

اگر بودجن میرسه یدونه ssd بنداز روش یه تغییر اساسی تو زندگیت رخ میده :lol:

داداشه من !! هارد اکسترنالمو زدم پکوندم که پول هارد ندم !!!! :1. (5): شما از SSD سخن می گویی !؟؟؟ :

afshin007
09-07-13, 12:47
تقریبا روی همه نوت بوک هائی که هارد 2.5 اینچ با رابط sata دارند میخوره

و تقریبا تمامی نوت بوکهای تولیدی طی چند سال اخیر با این سری هارد عرضه میشن

بله کل لپتاپ های دل ! که ساتا دارن SSD ساپورت می کنن ( امتحان شده )