PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی یکی از بهترین گیم سرور های world of war craft 3.3.5a در ایران

12346123465
06-07-13, 14:10
Only the registered members can see the link

سلام قصد دارم يه سرور فان پچ 3.3.5 که حدود 2 ساله انلاينه با لول کب 255 به اسم Numberone Game (Only the registered members can see the link) رو به شما معرفي کنم:

اين سرور امکانات بسيار جالبي داره مثل: لول آپ بسيار جذاب , کاستوم ارا , ايونتاي باحال , bg کاملا فيکس و رندوم بتلش هميشه بچه ها هستن

باز يه چيز ديگه هم که من ازش خوشم اومد اين بود که اينساش کامل فيکسن مثلا icc تموم باساش کاملا فيکس بود حتي تموم اسپلاش و ايتماي با حاليم دراپ ميشد و ريد ديفيکالتي هم فيکس بود مثلا 10norm.25norm.10hc.25hc اينارو همه فيکس کردن اينسم زياد داره و چند تا باس خيلي قوي و آيتم دراپ شاخ هم توي مپ گزاشتن که خيلي جالبه

ويپون هاشم پچ فيکس نميخاد اولين باره که يه ويپون کاستومو ميديدم تو يه سرور که بدون پچ دانلود کردن کار کنه انطوري اگه هر جا که ان شديد راحت بازي ميکنيد و بالانس کلاساشم فيکسه

هم چنين اسکريپت هاي بسيار جالبي داره مثل :..... , teleporter , npc all in one , .buf , .duel , .arena . , .chat

ست ايتماي جالبي هم داره تقريبا 9 تا ست تو سرور هست که به اين زوديا از سرور خسه نميشيد مثلا يه ست ايتمي برا بتلگراند گزاشتن که وقتي کاملش کني بافاي در حد دونيت ميده يني جوري هست که انگيزه کاملو به شما ميده برا پلي کردن و لذت بردن

"به نظر من اگه حتي طرفدار سرور فانم نيستيد اينو حتما امتحان کنيد چون واقعا ارزششو داره"

Only the registered members can see the link

ادرس سايت : numberone-game.ir (Only the registered members can see the link)

ادرس ريلم : logon.numberone-game.ir