PDA

مشاهده نسخه کامل : ♥درخواست سورس در مورد حذف کوکي ها و هيستوري مرورگرها♥

gorg313
27-06-13, 21:06
با عرض سلام چگونه من Clear Recent History فراخواني کنم؟ که توسط کلير هيستوري خود (مرورگر پيش فرض) همه کوکي و هيستوري ها حذف بشن هر مرورگر مسير مختص خود را داره و اطلاعات در مسير تعيين شده ضبط ميشه ممنون ميشم سورسي ضميمه کنيد من يه فايل متني ضميمه کردم که مسيرها را نشون ميده و يه کد به زبان سي # هم تهش داره لطفآ برنامه به زبان ويژوال بيسيک 6 باشه فقط فراخواني پاک کننده ي خود مرورگر عکس هم ضميمه شد من اين صفحه را ميخوام از طريق ويژوال بيسيک فراخواني کنم

ravegoat
28-06-13, 07:21
با سلام!

تا اونجا که بنده اطلاع دارم روش واحدی برای فراخوانی پنجره ی حذف تاریخچه در هر مرورگری وجود نداره و شاید این امکان وجود نداشته باشه که این پنجره رو در یک مرورگر خاص توسط یه برنامه ی خارجی فراخوانی کرد.

برای نمایش این پنجره در مرورگر Firefox می تونید از دستور زیر در ویژوال بیسیک استفاده کنید:

Shell ("D:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe -chrome chrome://browser/content/sanitize.xul")

البته باید مسیر نصب فایرفاکس رو قبل از اجرای فرمان اصلاح کنید.

در مرورگر IE می تونید از فرمان های معرفی شده در این پیوند (Only the registered members can see the link) استفاده کنید.

در مورد کروم هم فکر کنم بشه از فرمان زیر استفاده کرد:

Shell("C:\Users\UserName\AppData\Local\Google\Chrome\Appl ication\chrome.exe chrome://history")

(مسیر قرارگیری کروم رو قبل از اجرای فرمان اصلاح کنید)

موفق باشید
آرمین