PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید پاور 430W تا 480W سیستم Mid-Range

RasoolsysteM
22-06-13, 20:07
سلام به بچه های گل شهر سخت افزار ...
دنبال یه پاور Mid-range می گردم. بین 430W تا 480W.

پاور رو برای این سیستم میخوام :
MB : Asus H87-Pro
CPU : Intel Core i5 4740 - 3.4Ghz
GPU : Nvidia 8600GT - 512MB
RAM : 4x4GB DDR3 - 1600Mhz
HDD : 2x SATA 7200rpm

روی پاور خیلی وسواس دارم و واسم کیفیت و بازده خیلی مهمه ...
نکته ای مهمه اینه که این سیستم قراره تو ۲۴ ساعت حداقل ۱۵ ساعت روشن باشه و حکم سرور رو داره.
بین این ۳ پاور سر بحث موجود بودن در ایران و قیمت مردد هستم :

1. CoolerMaster SilentPro Gold - 450W (Only the registered members can see the link)

2. Seasonic G-450 - G series 450W Gold (Only the registered members can see the link)

3. Corsair CX430M (Only the registered members can see the link)

نظرتون راجع به این سه تا پاور چیه ؟ لطفا اگر پیشنهاد بهتری هم دارید مطرح کنید. :give_rose:

STUXNET
23-06-13, 08:16
سلام
دوتا آخري هارو اسمشو نشنيدم كولر مستر هم عاليه ولي گارنتيش تو ايران رو نميدونم
چرا گريين نميگيري هم استخون داره هم گارانتي پدر مادر داري داره
Green GP 480a-Eu

RasoolsysteM
23-06-13, 12:08
سلام
دوتا آخري هارو اسمشو نشنيدم كولر مستر هم عاليه ولي گارنتيش تو ايران رو نميدونم
چرا گريين نميگيري هم استخون داره هم گارانتي پدر مادر داري داره
Green GP 480a-Eu

والا کولر مستر و سیسونیک خیلی چشمم رو گرفته اما نمی دونم میشه این مدل هارو پیدا کرد تو تهران یا نه ... شما کسی رو میشناسی که تو کار کولر مستر باشه ؟
گرین رو دو مدل GP 480A-EU و GP 430-EU رو اول از همه دیدم، ولی خب اون 80 پلاس برونزه و کولر مستر و سیسونیک گلدن. و حالا جدای از اینا کیفیت گرین رو خودم تا حالا تست نکردم و نمی تونم که اعتماد کنم یا نه ... شما خودت نظرت چیه راجع به گرین ؟
تفاوت قیمت گرین 480 وات سری EU با کولرمستری که گفتم فکر می کنید چقدر باشه ؟

SOHR@B
23-06-13, 12:29
ترمانتک 430 دیروز گرفتم 150

STUXNET
23-06-13, 12:50
گريين يه برنده شناخته شدست تو پاور من خودم 4 5 سال دارم فقط با پاور گريين كار ميكنم عاليه جدا از قيمتش كه بالاست كيفيته فوق العاده اي داره
مثلاً سيستمي بود 15 ساعت تو روز روشن بود دستگاه رو سال 88 گرفتم هنوز كه هنوزه عينه بنز داره كار ميكنه
تازه اونا سري GP 380 ساده بودن الان كه eU هاش اومده aCTIVE PFC داره اگه آوركلاك نمي كنيد بيخودي خودتون رو دودل نكنيد
سري eu بگيريد اگر نه كه سري oC رو بگيريد
به هر حال من از تجربه به شما گريين پيشنهاد مي كنم
بازم خودتون ميدونيد موفق باشيد :lol:

RasoolsysteM
23-06-13, 14:53
گريين يه برنده شناخته شدست تو پاور من خودم 4 5 سال دارم فقط با پاور گريين كار ميكنم عاليه جدا از قيمتش كه بالاست كيفيته فوق العاده اي داره
مثلاً سيستمي بود 15 ساعت تو روز روشن بود دستگاه رو سال 88 گرفتم هنوز كه هنوزه عينه بنز داره كار ميكنه
تازه اونا سري GP 380 ساده بودن الان كه eU هاش اومده aCTIVE PFC داره اگه آوركلاك نمي كنيد بيخودي خودتون رو دودل نكنيد
سري eu بگيريد اگر نه كه سري oC رو بگيريد
به هر حال من از تجربه به شما گريين پيشنهاد مي كنم
بازم خودتون ميدونيد موفق باشيد :lol:

بله گرین تو ایران شناخته شدست. اما متاسفانه یه تست قابل اعتماد و قابل استناد توی نت (حتی سایت های فارسی) برای پاورهاش پیدا نمیشه (حداقل واسه سری EU که نیمه حرفه ای هست)...
GP 380 هم فکر کنم Active PFC بود ... چندین ساله که اکثر پاور ها Active PFC هستن ...
نه اورکلاکینگ که ندارم ... رو حالت نرماله سیستم و 40% اوقات هم فشار سنگین پردازشی روشه ...
به هرحال مرسی آقا :wink: