PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید Flash Memory با سرعت و قیمت مناسب

Cyberlife
10-06-13, 00:02
سلام

لطفاً چند مدل Flash Memory با سرعت و قیمت مناسب پیشنهاد بدید

که در بازار قابل تهیه باشه

Pami
10-06-13, 00:06
توی ظرفیت های یکسان اختلاف قیمت چندانی ندارن با هم
اگه فلش عمری و با دوام میخواین که سالها براتون کار کنه و خراب نشه نظر من Patriot هست

Cyberlife
10-06-13, 01:02
توی ظرفیت های یکسان اختلاف قیمت چندانی ندارن با هم
اگه فلش عمری و با دوام میخواین که سالها براتون کار کنه و خراب نشه نظر من Patriot هست

Patriot که عالیه ولی قیمتش یک مقدار گرونه و برای من که استفاده مستمر از فلش مموری

ندارم مناسب نیست.

نظر شما راجع به این فلشها چیه کدومش مناسبتره ؟

Only the registered members can see the link

راستی فلش مموری های Usb 3 مثل :

Silicon Power Blaze B10 USB3

که با پورت Usb 3 سرعت نسبتاً بالایی رو ارائه میدن، روی پورت Usb 2 دارای چه سرعتی هستن ؟

STUXNET
10-06-13, 07:44
با سلام
از لحاظ سرعت usb 2 اگر برند معتبر باشه مثل Sp تو حالت Read به 35 مگابايت مي رسه ودر حالت write هم به 20 تا 25
من خودم Sp رو انتخاب كردم سرعتش خوبه
سوني هم دارم عاليه ولي اگه مي خوايد افت سرعت نداشته باشيد واز حداكثر سرعت استفاده كنيد دنبال مارك EXporter باشيد
اگر از پورت Usb3 استفاده مي كنيد ترانسند usb 3 16 گيگ استفاده كنيد تمامي چيپ هاي داخليش كره ايه و ضد ضربه وضد آبه
حالا حالاها برات كار ميكنه:give_rose:

javadshahvand
10-06-13, 08:08
من با سیلیکون موافقم از لحاظ کیفیت کارایی و گارانتی حرف اول رو میزنه

alirezairn
10-06-13, 13:39
تو USB3 من ADATA دارم خیلی راضیم البته پتریوت روهم تعریفشو خیلی شنیدم اگه USB2 میخوای بخری SILICON POWER خوبه TDK هم هست اونم بد نیست ولی خیلیییییییییییییییییییییی سگ جون!:great: در مورد سوال اخر هم بگم که هیچ تفاوتی نمیکنه سرعت كلي تابع پايينترين سرعته يعني يو اس بي 2 رو اگه به 3 بزني سرعت همون 2 رو ميده و برعكس سوالی بود در خدمتم