PDA

مشاهده نسخه کامل : دمای بالای AMD CPU

mohammadrofan
06-06-13, 21:23
باسلام.من از موقعی که سیستم دست 2 گرفتم و باسیستم قبلیم جایگزین کردم CPUاین سیستم جدیدمشکل گرماداشت وخمیرحرارتی رو عوض کردم ویه فن اضافه هم گزاشتم روی CPUکمی بهتر شد تا چند روز پیش حالا یه کم سرعت کلاک رو آوردم پایین ولی بازم یه کار نه چندان سنگین هم کنم سی پی یو داغ می کنه حتی تا 90c می یاد.می خواستم برم خودم یه واترکولینگ بسازم.به نظرتون چیکارکنم الان؟؟؟؟؟؟

+CPU name: AMD Athlon 64 X2 5000
MB:Gigabyte M61PME-S2
BIOS:Award Ver:F2
Graphic : Radeon HD 4670

nima_hl
06-06-13, 22:46
باسلام.من از موقعی که سیستم دست 2 گرفتم و باسیستم قبلیم جایگزین کردم CPUاین سیستم جدیدمشکل گرماداشت وخمیرحرارتی رو عوض کردم ویه فن اضافه هم گزاشتم روی CPUکمی بهتر شد تا چند روز پیش حالا یه کم سرعت کلاک رو آوردم پایین ولی بازم یه کار نه چندان سنگین هم کنم سی پی یو داغ می کنه حتی تا 90c می یاد.می خواستم برم خودم یه واترکولینگ بسازم.به نظرتون چیکارکنم الان؟؟؟؟؟؟

+CPU name: AMD Athlon 64 X2 5000
MB:Gigabyte M61PME-S2
BIOS:Award Ver:F2
Graphic : Radeon HD 4670

سلام

عزیز فنتون مشکل داره و اتمالا خمیر مرغوب هم استفاده نکردید

یک فن پردازنده مناسب تهیه کنید احتمال قوی مشکلتون حل میشه

ساخت واتر کولینگ هزینه و زمان زیادی لازم داره و در نهایت هم نتیجه جادوئی به دست نمیارید ( ماکزیمم پرفورمنسی در حد فنهای هیت پایپی موجود در بازار خواهید داشت )

mohammadrofan
07-06-13, 00:27
با سلام فنم و هت سینک رو باهم عوض کردنم و عین همون مدل قبلی گرفتم.و خمیرخوب رو ازکجاتهیه کنم چون تو جهرم (فارس) Arctic رو پیدا نکردم؟ به نظرتون کولرمستربگیرم؟می خوام کمی اور کنم.(قیمت حداکثر70)

mohammadrofan
07-06-13, 00:36
تا 70 چه کولری می تونم بگیرم؟

nima_hl
07-06-13, 02:19
گرامی با 70 تومن همونطور که در اون یکی تاپیک نوشتید میتونید پردازندتون را ارتقا بدین

توی اون تاپیک توضیح میدم