PDA

مشاهده نسخه کامل : تجربه خرید از فروشگاه اینترنتی پارمیس به نشانی : www.punicom.com

Cyberlife
03-06-13, 14:15
سلام

توی این تاپیک میخوام تجربه خودم رو از خرید از فروشگاه اینترنتی پارمیس به نشانی

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) در اختیار سایر کاربران این انجمن قرار بدم و تصمیم گیری رو

به عهده خودتون میگذارم.

من قصد خرید یک هارد 1 ترابایت داشتم که پس از جستجوی فراوان به این نتیجه

رسیدم که هارد WD Blue مناسبترین گزینه برای من است بنابراین توی فروشگاه های

اینترنتی معتبر مختلف به دنبال این هارد گشتم که اکثر فروشگاه فقط هارد WD Green

رو داشتن که فقط به درد آرشیو فایل میخوره چون دور پایینی داره.

تا اینکه بالاخره هارد مورد نظرم رو توی فروشگاه پارمیس پیدا کردم و برای اینکه مطمئن

بشم که همون هارد WD Blue رو موجود دارن با شماره این فروشگاه تماس گرفتم

و پس از حدود 20 دقیقه گرفتن مداوم شماره این فروشگاه بالاخره اپراتور که به نظر

یک جوان حدوداً 23 ساله بود گوشی رو برداشت و با یک صدای بی جون جواب من رو داد

که من ازش درباره موجود بودن این هارد پرسیدم که گفت موجود داریم و من گفتم

اگه هاردی که برای من میفرستین اون چیزی نباشه که مشخصاتش توی سایت زده

و مثلاً مدل Green رو به جای Blue برای من بفرستین اونوقت من باید چه کار کنم گفت

که اونموقع هارد رو برای ما پس بفرستین تا مدل مورد نظرتون رو براتون بفرستیم :1. (27):

من بهش گفتم که مگه فاصله ما با شما نزدیکه که هارد رو پس بفرستم ما تقریباً

800 کیلومتر با شما فاصله داریم و از اونطرف هزینه پس فرستادن این کالا رو کی میده ؟

هیچی بالاخره بعد از اینکه اطمینان پیدا کردم که همون مدل هارد رو موجود دارن، هارد

رو در روز یکشنبه 1392/3/5 سفارش دادم و منتظر دریافت هارد شدم که تا روز سه شنبه

92/3/8 در سایت فروشگاه وضعیت سفارش رو زده بود "در حال بررسی" که دوباره پس

از کلی تماس پیاپی با این فروشگاه بالاخره اپراتور خیر سرش گوشی رو برداشت و گفت

که توی پانل من زدن منتظر تامین کالا :1. (27): و امروز یا فردا حتماً براتون ارسال میکنیم که

روز پنجشنبه توی پروفایلم توی سایت وضعیت سفارش رو ارسال زده بود و وضعیت کد

رهگیری رو زده بود "به زودی..."

تا امروز ( 92/3/13 ) منتظر موندم و امروز به سایت این فروشگاه رفتم تا کد رهگیری رو

بگیرم و موقعیت کالا رو از طریق سایت رهگیری پست پیشتار بررسی کنم که دیدم سایت

فروشگاه اصلاً بالا نمیاد و تلفنهای این فروشگاه هم اصلاً جواب نمیده و بعد 30 ثانیه روی

پیغامگیر میره.

به اداره پست هم سر زدم و اونها هم گفتن که تا به حال چیزی به دست ما نرسیده.

در طی این چند سالی که از فروشگاه های مختلف اینترنتی خرید داشتم، فروشگاهی

مثل این فروشگاه که دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره هست و اصلاً جوابگوی

مشتری نیست ندیدم، اگه بسته به دستم نرسه مجبورم یک چند جا زنگ بزنم و پیگیر

بشم که کی این نمادها رو به این فروشگاه داده که نه جواب تلفن مشتری رو میدن و نه

سایتشون بالا میاد و ....

من تا فردا منتظر دریافت کالا از پست هستم و اگه بسته رو دریافت کردم درباره نحوه

بسته بندی و بقیه چیزها توی این تاپیک اطلاعات تکمیلی رو قرار میدم.

خلاصه هر کی خواست از این فروشگاه خرید کنه تجربه تلخ من از خرید از این فروشگاه

رو مد نظر قرار بده.

مهمترین سرمایه برای یک فروشگاه اینترنتی ایجاد حس اعتماد در مشتری است.

M29O1
03-06-13, 15:30
داداش سلام منم از اين فروشكاه خريد كردم.. حدودا يك ماه و كمتر.
يه جفت رم كامبيوتر سفارش دادم... منم 6 روز كامل علاف بودم تا بسته به دستم رسيد.
براي حرف خودم هم مدرك دارم..
حالا نكته جالب اينجاس وقتي روز اول به اين فروشكاه زنك زدم كسي كوشي رو جواب نداد.. يني من بول رو واريز كرده بودم و جنس رو سفارش داده بودم..
كفتم بول از دستم رفت كلاه سرم كذاشتن... اين بود كه نشان مثلا اعتماد رو ديدم كه 2 ستاره شده كمتر سايتي هستش كه 2 ستاره باشه.
دفتر اين فروشكاه تو خراسان هستش ولي جنس من رو از شيراز ارسال كرده بودن.
به هر حال خريد از اين فروشكاه رو به هيج كس ديكه توصيه نمي كنم... جون معلومه هيج نظارتي روش نيست.
در اخر دوستان به عكس ها نكاه كنيد.
من 18 يا 19 سفارش رو زدم..ببينيد كه ارسال شده.
جالب اينجاس همون روز كه ارسال شده فاكتور خورده.
بعدش هم سه روز بعد ارسال به دستم رسيد...!
به هر حال خدا رو شكر كه بولم به فنا نرفت.

djembe
03-06-13, 18:11
سلام به شما دوست عزیز

منم از این سایت خرید کردم یک بار تاپیک توی انجمن ایجاد کردم و گفتم این فروشگاه مشکل داره تا دیگر دوستان مثل من نشن.

اما به لطف مدیران این تاپیک حذف شد .

تقریبا یک ماه پیش من سفارش داده بودم و دو روز پیش به دستم رسید.

یعنی دوهفته بعد از پاک شدن تاپیک.

متاسفانه این فروشکاه پاسخ گو نیست و همه رو با مشکل مواجه کرده .

اینجور بگم که با هزار ترفند و هزار التماس و هزار تماس بلاخره برام ارسال شد.

امیدوارم که سفارش شما ارسال بشه

Shahryar
03-06-13, 18:14
سلام به شما دوست عزیز

منم از این سایت خرید کردم یک بار تاپیک توی انجمن ایجاد کردم و گفتم این فروشگاه مشکل داره تا دیگر دوستان مثل من نشن.

اما به لطف مدیران این تاپیک حذف شد .

تقریبا یک ماه پیش من سفارش داده بودم و دو روز پیش به دستم رسید.

یعنی دوهفته بعد از پاک شدن تاپیک.

متاسفانه این فروشکاه پاسخ گو نیست و همه رو با مشکل مواجه کرده .

اینجور بگم که با هزار ترفند و هزار التماس و هزار تماس بلاخره برام ارسال شد.

امیدوارم که سفارش شما ارسال بشه

سلام دوست عزیز ؛

بی انصافی نکنید ! من شخصاً کار شما را پیگیری کردم تا به مشکلی بر نخورید و دلیل تاخیر شما را هم punicom گفت و من براتون نوشتم و بعد که به اطلاع همه رسید تاپیک حذف شد .

شهر سخت افزار خیلی روی این موضوع حساسه که حق کاربرانش و حریم اون ها قبل از هر چیز حفظ بشه . :give_rose:

djembe
03-06-13, 18:31
سلام دوست عزیز ؛

بی انصافی نکنید ! من شخصاً کار شما را پیگیری کردم تا به مشکلی بر نخورید و دلیل تاخیر شما را هم punicom گفت و من براتون نوشتم و بعد که به اطلاع همه رسید تاپیک حذف شد .

شهر سخت افزار خیلی روی این موضوع حساسه که حق کاربرانش و حریم اون ها قبل از هر چیز حفظ بشه . :give_rose:

من از شما تشکر میکنم شهریار جان

همون روزی شما تماس گرفتید با من تماس گرفتن و کلی هم شاکی شدن که ما کلاهبردار نیستیم.درسته گفتند ما ارسال میکنیم و تاپیک حذف شد.
اما خدا میدونه برام ارسال نشد. شاید حرفی زدن اون زمان و گفتند ارسال میکنیم اما نشد تا این که بعد از هزار تماس یه روز تماس گرفتم و بعد زدن کلی حرف ، ده دقیقه بعد برام ارسال شد.
یعنی کالا بود همه چی بود فقط قصد آزار و اذیت بود.

ولی ای کاش یه تاپیک زده میشد تا بهترین فروشگاه ها از بین اونا انتخاب میشد.
البته اینم بگم با این وضعی که قیمت ها روز به روز بالا تر میره کم کم فروشگاهها جمع میشن.

به هر حال از شما دوست عزیز تشکر میکنم که پیگیر کار من بودید.:Love-ssa~! (1):

Cyberlife
03-06-13, 22:09
ببینم الان سایت فروشگاه برای شما باز میشه ؟

M29O1
04-06-13, 00:22
ببینم الان سایت فروشگاه برای شما باز میشه ؟

براي من كه باز نميشه..

Cyberlife
09-06-13, 10:13
بعد از 2 هفته هنوز هیچ بسته ای به دست من نرسیده و با اینکه من این قطعه رو با پست پیشتاز

سفارش دادم هیچ کد رهگیری از طرف سایت برای پیگیری محموله در اختیار من قرار ندادن، تا الان

شخصاً چند بار به اداره پست مراجعه کردم و تا الان هیچ بسته ای با آدرس من به دستشون نرسیده،

در حالی که در سایت این فروشگاه نوشته بود که قطعه در روز پنجشنبه 1392/3/10 ارسال شده و

اگه این قطعه از آمریکا هم ارسال میشد تا الان به دست من رسید بود.

امروز برای شکایت از این فروشگاه اینترنتی میرم به دادسرای جرایم رایانه ای، همچنین شکایت از این

فروشگاه به وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی ارسال شده.

تصویر فاکتور من در سایت این فروشگاه :

8731

STUXNET
09-06-13, 11:59
با سلام و احترام
با اين وضيعت خراب بازار وهمچنين آشفتگي و نوسان وحشتناك قيمت ها من خودم خريد حضوري رو با طرف مقابلم هزار بار بالا پايين مي كنم تا بتونم اعتماد كنم
وبتونم كمي هم از تجربه ام استفاده كنم تا جنس مورد نظر رو خريداري كنم چون واسه پولي كه براش عرق ميريزم و زحمت مي كشم ارزش قاعلم
وحق رو ميدم به كساني كه كاملاً با چشم باز وبا توجه به شرايط بازار خراب ايران حضوري خريد مي كنن بي احترامي نشه و قصد توهين ندارم بالاخره شما هم پول داديد ولي چرا عاقل كند كاري كه بازدارد پشيماني . مگه شما ميدوني پشت اون كامپيوتر كي نشسته؟؟؟؟

Cyberlife
09-06-13, 15:24
با سلام و احترام
با اين وضيعت خراب بازار وهمچنين آشفتگي و نوسان وحشتناك قيمت ها من خودم خريد حضوري رو با طرف مقابلم هزار بار بالا پايين مي كنم تا بتونم اعتماد كنم
وبتونم كمي هم از تجربه ام استفاده كنم تا جنس مورد نظر رو خريداري كنم چون واسه پولي كه براش عرق ميريزم و زحمت مي كشم ارزش قاعلم
وحق رو ميدم به كساني كه كاملاً با چشم باز وبا توجه به شرايط بازار خراب ايران حضوري خريد مي كنن بي احترامي نشه و قصد توهين ندارم بالاخره شما هم پول داديد ولي چرا عاقل كند كاري كه بازدارد پشيماني . مگه شما ميدوني پشت اون كامپيوتر كي نشسته؟؟؟؟

حق با شماست، من به خاطر مشغله کاری که دارم و همچنین به خاطر موجود نبودن این مدل کالا در بازار شهر خودمون

مجبورم که به این شیوه خرید کنم و تا قبل از خرید از این فروشگاه مشکلی با باقی فروشگاهها نداشتم و کالا بدون مشکل

بدستم میرسید ولی این دفعه به مشکل برخورد کردم.

M29O1
09-06-13, 15:48
داداش شكايت كن يك دقيقه هم صبر نكن.
يه سري هستن تا زور رو سرشون نباشه هيج كاري انجام نمي دن..
انشاالله شما هم به نتيجه مي رسيد.

Cyberlife
09-06-13, 22:30
داداش شكايت كن يك دقيقه هم صبر نكن.
يه سري هستن تا زور رو سرشون نباشه هيج كاري انجام نمي دن..
انشاالله شما هم به نتيجه مي رسيد.

مثل اینکه مجبورم اینکار رو بکنم، از بعد از ظهر ساعت 4 به بعد تا ساعت 8 غروب

پشت سر هم شماره تلفن این فروشگاه رو میگرفتم و همش میرفت روی پیغامگیر

جالبش اینه که یک شماره دیگه توی سایتشون هست که وقتی به این شماره زنگ

زدم یک آقایی برداشت و گفت این شماره تلفن منزل مسکونیه و تا حالا هزار نفر با این

شماره تماس گرفتن و اصلاً این تلفن مربوط به فروشگاه پارمیس نیست، شماره اینه :

0511-8820258

دوستان خواهشاً یک نفر با شماره تلفن اصلی این فروشگاه تماس بگیره و کد پیگیری

پست پیشتاز بسته ارسال شده من رو ازشون بگیره، چون من هر چقدر تماس میگیرم

میره روی پیامگیر، شماره فاکتور من هست 792، برای شیرینی هم یک کارت شارژ برای

کسی که کد پیگیری پست پیشتاز رو بگیره میفرستم.

شماره تلفن فروشگاه :

0511-8844852

با تشکر

M29O1
10-06-13, 00:43
معلومه كه كلافه شدي...
درك مي كنم..حس خوشي نيست... اعصاب ادم بهم ميريزه..
ديكه قضيه مالي به كنار...
من سعي مي كنم فردا زنك بزنم...
ولي دوست من خواستي جند روز ديكه هم صبر كن.. اكه به دستت نرسيد. به فكر مراحل قانوني باش.

Cyberlife
10-06-13, 01:31
معلومه كه كلافه شدي...
درك مي كنم..حس خوشي نيست... اعصاب ادم بهم ميريزه..
ديكه قضيه مالي به كنار...
من سعي مي كنم فردا زنك بزنم...
ولي دوست من خواستي جند روز ديكه هم صبر كن.. اكه به دستت نرسيد. به فكر مراحل قانوني باش.

از شما دوست عزیز و سایر عزیزانی این که به این تاپیک سر میزنید و پیگیر هستید و تجربه خودتون رو در اختیار من

و بقیه کاربران قرار میدید خیلی خیلی ممنونم، ای کاش بتونم جبران کنم، هیچ وقت برای مال دنیا افسوس نخوردم

ولی از اینکه یک فروشگاه بخواد اذیت کنه و مشتری رو بلانسبت همه شما گوش مخملی فرض کنه و فقط موقع

پول گرفتن جواب مشتری رو بده و بعد از اون شماره تلفن رو بندازه روی پیغامگیر خیلی اعصابم خرد میشه.

چاره چیه تا آخر این هفته هم صبر میکنم ولی اگه کد پیگیری رو در اختیار مشتری بگذارن، اگه در نهایت جنازه قطعه

بدست گیرنده برسه طرف خیالش راحته که قطعش ارسال شده. اگه تبلیغ نباشه من از فروشگاه اینترنتی مشهد شاپ که اون

هم توی مشهد قرار داره خرید کردم، با این که قطعات زیادی نداره ولی از لحاظ پاسخگو بودن و طرز برخوردشون

و نحوه ارسال کالا و قرار دادن فوری و بلادرنگ کد پیگیری پست پیشتاز بعد از واریز پول به صورت خودکار و ... خیلی خوب

عمل میکنن ولی فروشگاه پارمیس با داشتن محصولات خیلی بیشتر از مشهد شاپ، بسیار مبتدیانه و ناشیانه

کار میکنه.

STUXNET
10-06-13, 07:34
حق با شماست، من به خاطر مشغله کاری که دارم و همچنین به خاطر موجود نبودن این مدل کالا در بازار شهر خودمون

مجبورم که به این شیوه خرید کنم و تا قبل از خرید از این فروشگاه مشکلی با باقی فروشگاهها نداشتم و کالا بدون مشکل

بدستم میرسید ولی این دفعه به مشکل برخورد کردم.

انشالله مشكلت حل باشه داداش كم پولي نيست
توكل كن به خدا
موفق باشي

M29O1
10-06-13, 21:25
سلام....
من امروز جند بار زنك زدم هم عصر هم صبح كسي جواب نداد..
:1. (27):

mohamadrad
10-06-13, 22:01
از فروشگاه هایی که سیستم خرید پستی ندارند اصلا خرید نکنید
ولی برای سخت افزار بحث فرق میکنه
مثلا اگر کالا برگشت بخوره و توی دفتر پستی بمونه و فروشنده نتونه رهگیری کنه - روی جعبه مشخصات مثلا نوشته هارد 500 به نظر شما این کالا به دست فروشنده میرسه؟ یا هاپولی میشه؟

Cyberlife
11-06-13, 11:56
سلام....
من امروز جند بار زنك زدم هم عصر هم صبح كسي جواب نداد..
:1. (27):

خیلی لطف کردید دوست عزیز، پس به تلفن هیچکس جواب نمیدن

Cyberlife
11-06-13, 13:49
امروز که فرصت نکردم برم دادسرا ولی از طریق اینترنت یک فرم شکایت برای پلیس فتا و یکی دیگه هم برای

وب سایت نماد اعتماد الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و یک ایمیل هم به مرکز رسیدگی به جرایم

رایانه‌ ای ارسال کردم و فردا هم اگه فرصت کنم میرم دادسرا و یک شکایت هم اونجا مینویسم.

8742

Cyberlife
15-06-13, 12:31
20 روز از ثبت سفارش من در این فروشگاه گذشته و هنوز چیزی به دستم نرسیده

تلفن فروشگاه هم پاسخگو نیست

M29O1
15-06-13, 15:33
20 روز از ثبت سفارش من در این فروشگاه گذشته و هنوز چیزی به دستم نرسیده

تلفن فروشگاه هم پاسخگو نیست

داداش به فكر شكايت باش خود مراحل شكايت جند روز طول ميكشه..
زود تر دنبالش كن.
توجه كردي تبليغات اون فروشكاه تو سايت نمونده..

Shahryar
16-06-13, 09:19
دوستان من مشکلات شما عزیزان را به Punicom مثل دفعه گذشته اطلاع دادم و حتی یک مرتبه به مدیریت کل این فروشگاه زنگ زدم تا پیگیری کنم ولی کسی پاسخگو نبود تا بتونیم به شما کمک کنیم .

بنر های تبلیغاتیشون هم مدتش تموم و برداشته شده از سایت .

STUXNET
16-06-13, 13:05
جناب شهريار گرامي به من اصلاً ربطي نداره اين موضوع ولي واسه تبليغاتشون اطلاعات يا شماره تماس تلفني به شما ندادن
ببخشيد بازم گفتم شايد شما بگيد به شما چه ربطي داره
ولي ايشون هم مثل داداشه من

Shahryar
16-06-13, 16:48
جناب شهريار گرامي به من اصلاً ربطي نداره اين موضوع ولي واسه تبليغاتشون اطلاعات يا شماره تماس تلفني به شما ندادن

ما از طریق ایمیل در ارتباط بودیم ، شماره تلفن هایی هم که هست هیچ کدوم جواب نمیدند .

Cyberlife
17-06-13, 12:42

داداش به فكر شكايت باش خود مراحل شكايت جند روز طول ميكشه..
زود تر دنبالش كن.
توجه كردي تبليغات اون فروشكاه تو سايت نمونده..

ما از طریق ایمیل در ارتباط بودیم ، شماره تلفن هایی هم که هست هیچ کدوم جواب نمیدند .

از همه دوستان عزیز و مدیریت محترم این انجمن که هنوز به این تاپیک سر میزنن و پیگیر این قضیه هستن و این موضوع براشون

اهمیت داره خیلی خیلی سپاسگذارم و ارزش این موضوع برای من از همه چیز بالاتره، من از طریق یکی از آشنایان در اداره

بازرگانی شماره های دیگر این فروشگاه را بدست آوردم و بعد از کلی تماس و پیگیری، قرار بر این شد که تا چهارشنبه این

هفته، قطعه سفارش داده شده بدست من برسه. فعلاً تا چهارشنبه منتظر میمونم تا ببینم چی میشه.

Cyberlife
20-06-13, 11:41
خوب خدا رو شکر با کلی پیگیری و پیغام و واسطه و .... بعد از 24 روز قطعه در روز چهارشنبه

92/3/29 از شیراز ارسال شد، خدا کنه همون قطعه ای باشه که من سفارش دادم و سالم به

دستم برسه. نکته جالب ارسال این بسته هم اینه که مقصد این بسته یکی از شهرهای استان

لرستان و شاهکار اداره پست اینه که این بسته رو از شیراز به تهران ارسال کرده تا از اونجا به

شهر ما ارسال بشه :1. (27): حالا خدا کنه از تهران مستقیم ارسال کنن به شهر ما و نفرستن به

تبریز و بعد بفرستن به اصفهان و یک دور، دور ایران تابش بدن و بعد تحویل من بدن.

توی تصویر این شاهکار رو مشاهده کنید :

8794

میگم این اداره پست یه چیزیش میشه، از تهران - تجزيه مبادلات لشكر فرستاده برای تجزيه و مبادلات بروجرد

نمیدونم آخه این چه کاریه :1~@$S (8): خوب از تهران مستقیم برای مقصد ارسال میکردی، چون هر روز از طرف پست

از تهران به الیگودرز و بالعکس بار ارسال میشه.

یا اگه از شیراز برای اصفهان ارسال میکردن و بعد از اونجا میفرستادن به شهر ما که خیلی نزدیکتر بود.

8795

Cyberlife
21-06-13, 14:07
امروز رفتم از اداره پست، بسته رو تحویل گرفتم و در نهایت تعجب دیدم که هارد به جای اینکه

داخل یک جعبه کارتنی مقاوم و پیچیده در یک پلاستیک حبابدار به همراه روزنامه در داخل کارتن

باشه در داخل یک پاکت حبابدار بزرگ قرار گرفته و با این شیوه حمل بار اداره پست و انتقال بسته

به تهران و بعد بروجرد و سپس در مقصد معلوم نیست چقدر ضربه و تکان شدید خورده و اینکه آیا

این هارد از زیر این همه ضربه جون سالم به در برده یا نه بعد از نصب معلوم میشه.

این از تصویر پاکت حبابدار :

8800

از پشت وکیوم هارد به نظر سالم میاد ولی همونطور که گفتم تا تست نشه هیچی معلوم نیست،

به نظرتون اگه بر اثر حمل و نقل هارد دچار مشکل شده باشه گارانتی قبول میکنه که هارد رو

تعویض کنه ؟

تصویر هارد درون وکیوم :

8804
تصویر پشت هارد درون وکیوم :

8803

از نکات منفی ارسال هارد که بگذریم، یک نکته مثبت همه وجود داره و اون اینه که هارد سفارشی

من 32 مگ بافر بود ولی این هارد 64 مگ بافر هست.

تصویر فاکتور :

8802

فردا هارد رو تست میکنم و نتیجه رو اینجا میگذارم.

nima_hl
21-06-13, 16:12
از کنار به گوشه هارد نگاه کنید اگر پلیت درب ضربه خورده باشه پلیت به سمت داخل خم میشه و گارانتی قبول نمیکنه

Cyberlife
24-06-13, 11:49
دیروز هارد رو پارتیشن بندی کردم و ویندوز هم روش نصب کردم بعد با نرم افزار Hard Drive Inspector

هارد رو بررسی کردم که قابلیت اطمینان ( Reliability )، کارایی ( Performance )، مقاومت در برابر خطا

( Error Resistance ) همه روی 100 درصد بود مشابه تصویر پایین، البته تصویر پایین رو از توی اینترنت گیر

آوردم.

8810

با نرم افزارهای دیگه مثل CrystalDiskInfo، HDD Health هنوز تست نکردم که به زودی همراه با عکس

در اینجا قرار میدم.

STUXNET
25-06-13, 07:40
مباركتون باشه موفق و مويد باشيد

Cyberlife
03-07-13, 15:46
امروز از پلیس فتا با من تماس گرفتن و پیگیر اون شکایت 4 هفته پیش من از این فروشگاه شدن و من

هم همه چیز رو دوباره براشون توضیح دادم، همچنین پاسخگو نبودن به تماسها و باز نشدن سایت در

چند روز اخیر و مشکل داشتن دیگر کاربران با این فروشگاه رو هم متذکر شدم. در نهایت گفتن که پیگیر

تخلفات این فروشگاه هستند، البته چون کالا بدست من رسیده، شکایت من زیاد اثری نداره، ولی اگه

تعداد شکایات از طرف خریداران بیشتر بشه به وضعیت این فروشگاه بهتر رسیدگی میکنن. خوشبختانه

خود پلیس هم پاسخگو نبودن به تماسها و باز نشدن سایت رو تایید کرده.

mahdi1995
03-07-13, 16:14
امروز از پلیس فتا با من تماس گرفتن و پیگیر اون شکایت 4 هفته پیش من از این فروشگاه شدن و من

هم همه چیز رو دوباره براشون توضیح دادم، همچنین پاسخگو نبودن به تماسها و باز نشدن سایت در

چند روز اخیر و مشکل داشتن دیگر کاربران با این فروشگاه رو هم متذکر شدم. در نهایت گفتن که پیگیر

تخلفات این فروشگاه هستند، البته چون کالا بدست من رسیده، شکایت من زیاد اثری نداره، ولی اگه

تعداد شکایات از طرف خریداران بیشتر بشه به وضعیت این فروشگاه بهتر رسیدگی میکنن. خوشبختانه

خود پلیس هم پاسخگو نبودن به تماسها و باز نشدن سایت رو تایید کرده.
هه هه! فروشگاه و اداره پست یه طرف خود پلیس هم یه طرف! چهار هفته چی کار می کردن؟!:1041:

STUXNET
03-07-13, 16:18
چه فايده اصلاً اينجور جا ها مثل همه جاها بايد پول خرج كني