PDA

مشاهده نسخه کامل : اور کلاک و تست 3d mark zotac gtx 460

badboy11
25-05-13, 22:02
با سلام
میخواستم نظر دوستان رو در مورد نتایج زیر بدونم. اگه جایی از کار ایراد هم داره لطفا راهنمایی کنید.
87058706

ganboo
25-05-13, 22:58
ببخشید دوست عزیز کارتتون الان اور شده؟؟
یا این که میخواید اور کنید؟؟

badboy11
25-05-13, 23:08
کارت نسخه رفرنس هست .اینجا هم اور شده .

nima_hl
25-05-13, 23:09
با سلام
میخواستم نظر دوستان رو در مورد نتایج زیر بدونم. اگه جایی از کار ایراد هم داره لطفا راهنمایی کنید.
87058706

در مورد زوتاک تجربه ای ندارم ولی evga خودم بدون اعمال ولتاژ تا همین حدود آورکلاک میشد و با افزایش ولتاژ تا حدود 1.1 به فرکانس 960 هم رسیدم

البته اگر تجربه آورکلاک ندارید به دلیل خطرات احتمالی پیشنهاد نمیکنم این کار را انجام بدید ولی اگر تجربه کافی دارید سعی کنید بایوس evga آورکلاکی را روش بریزید

باز تاکید میکنم که با این برد کار نکردم و اگر خواستید گرافیک را بایوس کنید حتما باید گرافیک دیگر در اختیار داشته باشید که در صورت بروز مشکل بتونید بایوس قبلی را برگردانید

ببخشید دوست عزیز کارتتون الان اور شده؟؟
یا این که میخواید اور کنید؟؟

عزیز کلاک رفرنس 460 حدود 720 است و دوستمون کارت را آورکلاک کردند

badboy11
25-05-13, 23:34
در مورد زوتاک تجربه ای ندارم ولی evga خودم بدون اعمال ولتاژ تا همین حدود آورکلاک میشد و با افزایش ولتاژ تا حدود 1.1 به فرکانس 960 هم رسیدم

البته اگر تجربه آورکلاک ندارید به دلیل خطرات احتمالی پیشنهاد نمیکنم این کار را انجام بدید ولی اگر تجربه کافی دارید سعی کنید بایوس evga آورکلاکی را روش بریزید

باز تاکید میکنم که با این برد کار نکردم و اگر خواستید گرافیک را بایوس کنید حتما باید گرافیک دیگر در اختیار داشته باشید که در صورت بروز مشکل بتونید بایوس قبلی را برگردانید

عزیز کلاک رفرنس 460 حدود 720 است و دوستمون کارت را آورکلاک کردند
با تشکر از شما اقا نیما
چطوری میتونم بایوس evga رو بریزم رو این کارت؟ در مورد گرافیک دیگر منظورتون یه گرافیک زوتاک 460 دیگه هست یا همین گرافیک انبرد هم کافی هست؟

alksdj
26-05-13, 00:40
با تشکر از شما اقا نیما
چطوری میتونم بایوس evga رو بریزم رو این کارت؟ در مورد گرافیک دیگر منظورتون یه گرافیک زوتاک 460 دیگه هست یا همین گرافیک انبرد هم کافی هست؟
در مورد گرافیک دیگه شما میتونید از گرافیک آنبورد استفاده کنید
Only the registered members can see the link

nima_hl
26-05-13, 00:53
با تشکر از شما اقا نیما

خواهش میکنم

لطفا یک لینک از گرافیکتون بدین تا ببینم وضعیت هیت سینکش چیه ( با افزایش ولتاژ دمای گرافیک بالا میره )

گرافیک آنبرد کافیه ( احتمالا پردازندتون سندی/آی وی بریجه )

قبل از هر کاری بایوس فعلی را با gpu-z سیو کنید

مراحل کار به این شرحه

اول باید یک فلش بوت بسازید ( گوگل کنید آموزشش را پیدا میکنید )

دوم برنامه nvflash و بایوس را از techpowerup دانلود و داخل فلش بریزید ( بایوس دیفالت خودتون را هم بریزید که اگر به مشکل خوردید بتونید به حالت اول برگردید )

سوم با فلش بوت کنید و یا دستور nvflash -4-5-6 biosfile بایوس گرافیک را تعویض کنید ( biosfile اسم فایلیه که میخواهید روی گرافیک بریزید )

سیستم را ریست کنید اگر مشکلی وجود نداشته باشه ویندوز بالا میاد و گرافیک را از نو شناسائی میکنه بعد از یک ریبوت مجدد کانفیگ جدید اعمال میشه و کنترل ولتاژ اکتیو میشه

با بالا بردن ولتاژ میتونید به فرکانسهای بالاتر برسید

نکته مهم : من این کارها را بارها انجام دادم و مشکلی نداشتم ولی با این وضعیت قیمتها به دلیل ریسک بالای آورکلاک به شما پیشنهاد میکنم بی خیال آورکلاک بیشتر بشید چون به صورت 7/24 نمیتونید از آن استفاده کنید و فقط جنبه رکورد زدن خواهد داشت

به هر حال ریسک این کار به عهده خودتون هستش :wink:

ganboo
26-05-13, 01:32
البته من بهتون پیشنهاد میکنم کارت رفرنس رو اورکلاک نکنید
به دلیل این که خنک کننده ی خوبی نداره و ممکنه کم بیاره یا به کارت آسیب برسونه...
در کل بیاید سعی کنیم کارت رفرنس رو اور کلاک نکنیم

badboy11
26-05-13, 13:44
خواهش میکنم

لطفا یک لینک از گرافیکتون بدین تا ببینم وضعیت هیت سینکش چیه ( با افزایش ولتاژ دمای گرافیک بالا میره )

گرافیک آنبرد کافیه ( احتمالا پردازندتون سندی/آی وی بریجه )

قبل از هر کاری بایوس فعلی را با gpu-z سیو کنید

مراحل کار به این شرحه

اول باید یک فلش بوت بسازید ( گوگل کنید آموزشش را پیدا میکنید )

دوم برنامه nvflash و بایوس را از techpowerup دانلود و داخل فلش بریزید ( بایوس دیفالت خودتون را هم بریزید که اگر به مشکل خوردید بتونید به حالت اول برگردید )

سوم با فلش بوت کنید و یا دستور nvflash -4-5-6 biosfile بایوس گرافیک را تعویض کنید ( biosfile اسم فایلیه که میخواهید روی گرافیک بریزید )

سیستم را ریست کنید اگر مشکلی وجود نداشته باشه ویندوز بالا میاد و گرافیک را از نو شناسائی میکنه بعد از یک ریبوت مجدد کانفیگ جدید اعمال میشه و کنترل ولتاژ اکتیو میشه

با بالا بردن ولتاژ میتونید به فرکانسهای بالاتر برسید

نکته مهم : من این کارها را بارها انجام دادم و مشکلی نداشتم ولی با این وضعیت قیمتها به دلیل ریسک بالای آورکلاک به شما پیشنهاد میکنم بی خیال آورکلاک بیشتر بشید چون به صورت 7/24 نمیتونید از آن استفاده کنید و فقط جنبه رکورد زدن خواهد داشت

به هر حال ریسک این کار به عهده خودتون هستش :wink:
این لینک محصول نیما جان:
پردازنده هم g620 اینتل هستش.
حدود قیمت این کارت الان چند هستش؟
اگه فلش بایوس هم به کارم نمیاد بیخیال این کار میشم . حالا ببینم قیمت کارت چقدر هست:lol:

nima_hl
26-05-13, 14:37
این لینک محصول نیما جان:
پردازنده هم g620 اینتل هستش.
حدود قیمت این کارت الان چند هستش؟
اگه فلش بایوس هم به کارم نمیاد بیخیال این کار میشم . حالا ببینم قیمت کارت چقدر هست:lol:

هیت سینکش خیلی خوب نیست بنظرم بی خیال بشی بهتره :wink:

قیمت دست دومش بین 300 تا 400 تومنه ( بسته به تمیزی و دارا بودن گارانتی )

badboy11
26-05-13, 16:31
هیت سینکش خیلی خوب نیست بنظرم بی خیال بشی بهتره :wink:

قیمت دست دومش بین 300 تا 400 تومنه ( بسته به تمیزی و دارا بودن گارانتی )پس بیخیالش میشم .قیمتش هم بالاست . گارانتی هم داره یه 2سالی هنوز .
راستی نیما جان از amd ه کارتی رقیب 460 به حساب میاد؟

nima_hl
26-05-13, 16:58
پس بیخیالش میشم .قیمتش هم بالاست . گارانتی هم داره یه 2سالی هنوز .
راستی نیما جان از amd ه کارتی رقیب 460 به حساب میاد؟

6870 تقریبا قدرت یکسانی با 460 داره