PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در روشن ماندن چراغ هارد

hooman_per
24-05-13, 01:07
سلام.
من 1 هارد 1 ترا وسترن خریدم.الان میخوام مثلا 1 فایل 500 600 مگابایتی از 1 درایو به درایو دیگه بریزم چراغ هاردم روشن میشه و تا زمانی که اون انتقال پایان پیدا نکنه کلا سیستمم هنگ میکنه نمیشه هیچ کاری کرد،بعضی وقت ها هم که حتی کار انتقال تموم میشه بازم چراغ هارد روشن میمونه چند دقیقه ای که کلا همش باعث هنگی سیستمم میشه.قبلا که هارد 500 داشتم همچین مشکلی نداشتم.
درضمن نه ویروس داره نه بد سکتور اینا رو امتحان کردم.نمیدونم مشکل از چیه
اینم از مدل دقیق هاردم 1 ترا گرین
wd10ears-00y5b1

Moein
24-05-13, 09:58
با سلام

دوست عزیز هاردتون از حالت استند بای روشن میشه و فایل ها رو انتقال میدید؟ یا اینکه هارد کاملا روشن هست و این انتقال انجام میشه؟

ganboo
24-05-13, 10:04
سلام دوست عزیز
اگه میشه مشخصات دقیق سیستمتونو بنویسید تا بیشتر اطلاعات داشته باشیم...

hooman_per
25-05-13, 15:49
با سلام

دوست عزیز هاردتون از حالت استند بای روشن میشه و فایل ها رو انتقال میدید؟ یا اینکه هارد کاملا روشن هست و این انتقال انجام میشه؟

نه هاردم روشنه رو استند بای نیست.به نظر خودم مثل اینکه وقتی 1 فایل رو میخوام انتقال بدم از کل پهنای باندش استفاده میکنه که دیگه نمیشه هیچ کاری کرد.تا کار انتقال تمام بشه.
خلاصه هرچی هست زیر سر هارده.

STUXNET
25-05-13, 15:58
فايلي رو كه مي خوايد كپي كنيد تو محيط هايرن بوت يه امتحان كنيد نتيجرو اعلام كنيد

hooman_per
25-05-13, 16:01
سلام دوست عزیز
اگه میشه مشخصات دقیق سیستمتونو بنویسید تا بیشتر اطلاعات داشته باشیم...

cpu:amd athlonII x2 250 3.00gh
4gig ram ddr2
moderbord:msi k9a2 platinum
Only the registered members can see the link

hooman_per
25-05-13, 16:02
فايلي رو كه مي خوايد كپي كنيد تو محيط هايرن بوت يه امتحان كنيد نتيجرو اعلام كنيد

داداش متوجه نشدم منظورت چیه از هایرن بوت؟
چطوری میشه رفت به اون حالت؟ویندوز 7 دارم

nima_hl
25-05-13, 17:58
یک اسکرین شات از تب health برنامه hd tune بگذارید

با این کانفیگ بعید میدونم مشکل از پلتفرمتون باشه ( احتمالا خود هارد یک مشکلی داره )

hooman_per
25-05-13, 18:57
یک اسکرین شات از تب health برنامه hd tune بگذارید

با این کانفیگ بعید میدونم مشکل از پلتفرمتون باشه ( احتمالا خود هارد یک مشکلی داره )

اینم از اسکرین شات

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

nima_hl
25-05-13, 19:43
اینم از اسکرین شات

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

1- این هارد برای نصب کردن سیستم عامل مناسب نیست . اگر ویندوز را روی این هارد نصب فرمودید به شما پیشنهاد میکنم یا هارد را تعویض بفرمائید یا یک هارد دیگر برای ویندوز تهیه کنید ( وسترن مشکی ، سیگیت یا ssd ) و این هارد را برای آرشیو استفاده بفرمائید

2- کابل ساتای متصل به این هارد را تعویض بفرمائید

3- اگر پاورتون مناسب نیست از مسزان برق خروجی آن اطمینان پیدا کنید ( با اهمتر تست بفرمائید )

hooman_per
25-05-13, 23:33
1- این هارد برای نصب کردن سیستم عامل مناسب نیست . اگر ویندوز را روی این هارد نصب فرمودید به شما پیشنهاد میکنم یا هارد را تعویض بفرمائید یا یک هارد دیگر برای ویندوز تهیه کنید ( وسترن مشکی ، سیگیت یا ssd ) و این هارد را برای آرشیو استفاده بفرمائید

2- کابل ساتای متصل به این هارد را تعویض بفرمائید

3- اگر پاورتون مناسب نیست از مسزان برق خروجی آن اطمینان پیدا کنید ( با اهمتر تست بفرمائید )

دقیقا خودمم به این نتیجه رسیدم که فقط بدرد آرشیو میخوره این هارد.مخصوصا وقتی ویندوز 8 نصب کردم روش که اصلا یه وضی بود همش هنگ میکرد بعدش هم کلا ویندوز بالا نمیامد.3 بار ویندوز 8 نصب کردم.دیدم اصلا نمیشه ویندوز سون نصب کردم بهتر شد.
فقط توی ویندوز سون هم چند باری صفحه آبی معروف اومد و سیستمم ریست شد.
کابل رو عوض کردم مشکل از اون نیست پاور هم پاور خیلی خوبی دارم که مطمئن هستم مشکلی نداره.
ممنون از همه دوستان.ظاهرا یه هارد دیگه باید بخرم