PDA

مشاهده نسخه کامل : همه پیشنهاد بدید : یه مسابقه جالب سخت افزاری !

Shahryar
22-05-13, 16:01
سلام دوستان ...

میخوایم یک مسابقه جالب در زمینه مادربرد و کارت گرافیک برگزار کنیم ، اما فکر میکنیم شما عزیزان پیشنهادات بهتری نسبت به ما داشته باشید ...

اما این بار بر خلاف همیشه ما دنبال پیشنهادات خوب نیستیم صرفاً ! هر پیشنهادی ، ولو مسخره ترین پیشنهادات از دید خودتون را هم بگید ، اسپم و ... هم آزاده . کسی هم حق مسخره کردن پیشنهادات دیگری را نداره . پس هدف صرفاً مطرح کردن پیشنهاده ، حالا هر چی !

خودم استارت میزنم تا ثابت کنیم جو پیشنهادات خیلی جدی نیست و هر چی بخوایند میتونید بگید :1. (35): :

شرکت کنندگان مادربرد هاشون را باز کنند و ببرند بشورند و فیلم یا عکس صحنه های شستشو را قرار بدند !

منتظر شرکت کردن همه شما عزیزان هستیم ...

Moein
22-05-13, 16:10
شهریار جان با یک استادی چند وقت پیش بحث داشتیم که مادربورد در حالتی که قطران روش باشه کار نمی کنه و می سوزه والا فکر نکنم طرف این پست رو بخونه اما امیدوارم روزی روزگاری مسیرش به اینجا بیوفته و این رو ببینه البته قضیه از شبنم و غیره به رد هست :دی

این عکس مربوط به WR تست Wprime میشه البته در قسمت 2 هسته که فکر کنم هنوز هم پا برجاست

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Shahryar
22-05-13, 16:13
شهریار جان با یک استادی چند وقت پیش بحث داشتیم که مادربورد در حالتی که قطران روش باشه کار نمی کنه و می سوزه والا فکر نکنم طرف این پست رو بخونه اما امیدوارم روزی روزگاری مسیرش به اینجا بیوفته و این رو ببینه البته قضیه از شبنم و غیره به رد هست :دی

این عکس مربوط به WR تست Wprime میشه البته در قسمت 2 هسته که فکر کنم هنوز هم پا برجاست

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

:1. (35)::yes:

برادر پیشنهادت برای مسابقه چی هست ؟

Moein
22-05-13, 16:23
:1. (35)::yes:

برادر پیشنهادت برای مسابقه چی هست ؟

دادا مسابقه تا دلت بخواد میشه طرح کرد مثلا دوستان با قطعات قدیمی یا سوخته خدشون چی کار می تونند بکنند

در این زمینه یاد یک بنده خدایی افتادم که با اینتل مشکل داشت سی پی یو 478 اینتل رو عقب ماشین خودش بست و دو 3 تا خیابان رو باش طی کرد برای اینکه ثابت کنه با اینتل بد هست البته این موضوع مال زمانی هست که این سی پی یو ها ارزش داشت

lorn
22-05-13, 16:52
سلام دوستان ...

میخوایم یک مسابقه جالب در زمینه مادربرد و کارت گرافیک برگزار کنیم ، اما فکر میکنیم شما عزیزان پیشنهادات بهتری نسبت به ما داشته باشید ...

اما این بار بر خلاف همیشه ما دنبال پیشنهادات خوب نیستیم صرفاً ! هر پیشنهادی ، ولو مسخره ترین پیشنهادات از دید خودتون را هم بگید ، اسپم و ... هم آزاده . کسی هم حق مسخره کردن پیشنهادات دیگری را نداره . پس هدف صرفاً مطرح کردن پیشنهاده ، حالا هر چی !

خودم استارت میزنم تا ثابت کنیم جو پیشنهادات خیلی جدی نیست و هر چی بخوایند میتونید بگید :1. (35): :

شرکت کنندگان مادربرد هاشون را باز کنند و ببرند بشورند و فیلم یا عکس صحنه های شستشو را قرار بدند !

منتظر شرکت کردن همه شما عزیزان هستیم ...
سلام شهریار جان حرکت خوبیه و امیدوارم مورد استقبال قرار بگیره
فکر نکنم کسی همچین کاری بکن تو این چون همه می ترسن و فکر می کنن اگر مادربرد رو بشوری چی می شه (د.ستان هیچی نمی شه ولی سعی کنی از مادربرد سوخته ای یا بی ارزشی چیزی استفاده کنید ) :whistle:
اما من یه پیشنهاد خیلی جالبتر و ترسناک تر می دم دوستان من پیشنهادم اینه بیاید مادربرد هاتون رو رنگ آمیزی یا نقاشی کنیدو فیلم و عکس مراحل رنگ کردن رو قرار بدیم خیلی جالب و زیبا می شه اگر با علاقه انجام بگیره :love:
خیلی هم جالب می شه اگر بیایم با خلاقیت رم و گرافیک رو هم رنگ بزنیم مثل کاری که شرکت معظم colorful کاربرانش رو تشویق به رنگ آمیزی کارتهای گرافیکیش می کنه
خلاصه بیاید کار هنری انجام بدیم با مادربردهامون :lol:
من می خواستم تو تاپیک مودینگ کیس پیشنهاد کنم به جایی اینکه بچه ها بیان از ابر قطعه های چند میلیونی استفاده کنن با یه ابتکار زیبا کاری کنن یه مادربرد 10000 تومانی زیبا تر از یه مادربرد چند میلیونی به نظر برسه متاسفانه نبود وقت اجازه فعالیت هایی مثل oc از من گرفته و گرنه خیلی دوست داشتم با این ایده و یه کیسه خیلی ساده تو مسابقه مودینگ کیس شرکت کنم امیدوارم با ادامه این مسابقه از طرف شهر سخت افزار و شرکت گرین من بتونم در اوقات دیگری با این ایده در اون مسابقه هم شرکت کنم

مثل عکسهای زیر واقعا زیبا
خواهند بود :

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

djembe
22-05-13, 21:09
من پیشنهاد میدم هرکی قطعات قدیمی داره عکسش رو بزاره تا خاطرات سیستم های قدیم دوباره زنده بشه :1. (35):

.D3VIL.
23-05-13, 00:34
به قطعات قدیمی برق 110 ولت یا 220 ولت به صورت مستقیم وصل کنیم (به همراه فیلم برداری ) اینقدر حال میده :yes:

Rezasam1
23-05-13, 01:04
آقا ببخشید من این وسط یه پارازیت بدم یک سوالی دارم واقعا" نمیسوزه مادربرد اگه آب بریزه روش ؟

پس تو کارت گارانتی چی میزنن خسارت بر اثر اب شامل ضمانت نمیشه ؟

.D3VIL.
23-05-13, 01:12
اگه بشوری بزاری خشک بشه بعد استفاده کنی اتفاقی نمیفته معمولا

ganboo
23-05-13, 04:12
شهیار جان خیلی لیسانسی حرف میزنی...
فارسی رسی صلیص و زیر دیپلم بگو از چی عکس بزاریم؟؟

Shahryar
23-05-13, 08:27
شهیار جان خیلی لیسانسی حرف میزنی...
فارسی رسی صلیص و زیر دیپلم بگو از چی عکس بزاریم؟؟

عزیز اصلاً قرار نیست از چیزی عکس بگذاریم ! من صرفاً یه پیشنهاد دادم ، شما هم باید پیشنهاد بدید . حالا هر چیزی میتونه باشه . قراره یه مسابقه با پیشنهاد های بچه ها بگذاریم .

برای نمونه من یه پیشنهاد دیگه هم میدم :

تست 3DMark اجرا کنند کاربران و ما به صورت قرعه کشی بهشون جایزه بدیم !

STUXNET
25-05-13, 07:46
واقعاً جايه خوبه براي خراب كردن
يه 478 خسته دارم بايد يه حالي بهش بدم

javadshahvand
25-05-13, 14:36
پیشنهاد بنده اینه هرکی بتونه روی پردازنده نیمرو درست کنه قبلاً من این کار رو انجام دادم

Shahryar
26-05-13, 19:08
پیشنهاد بنده اینه هرکی بتونه روی پردازنده نیمرو درست کنه قبلاً من این کار رو انجام دادم

جواد جان بیشتر توضیح میدی ؟

بچه ها خیلی بی حالید :1. (35): دیگه همه چیز آزاده ، پیشنهاد بدید دیگه !

Rezasam1
26-05-13, 20:42
من میگم 20 تا پردازنده 3770 برای جایزه بگذار بعد ده بیست سی چهل کن ببین کی نزدیکتر میوفته یکی بهش بده اینطوری ثواب هم میکنی :whistle:

Moein
26-05-13, 20:47
من میگم 20 تا پردازنده 3770 برای جایزه بگذار بعد ده بیست سی چهل کن ببین کی نزدیکتر میوفته یکی بهش بده اینطوری ثواب هم میکنی :whistle:

رضا پیشنهاد خوبی داده من می دونم دلش هم می خواد اسپانسر بشه اقا من به عنوان نماینده شهر سخت افزار از اینکه می خواهید اسپانسر این کار بشید استقبال می کنم و قبول می کنم :دی:lol:

Rezasam1
26-05-13, 20:59
نه دیگه گفتم با اینکار ثواب میکنی نگفتم ثواب میکنم که

بزن دست قشنگرو به افتخار آقا معین اولین اسپانسر داوطلب مسابقه :1. (5):

Moein
26-05-13, 21:01
نه دیگه گفتم با اینکار ثواب میکنی نگفتم ثواب میکنم که

بزن دست قشنگرو به افتخار آقا معین اولین اسپانسر داوطلب مسابقه :1. (5):

والا من پیشنهاد ندادم اصولا کسی که پیشنهاد میده باید پیش قدم هم بشه :دی

بعد از اون بچه می ترسونی دادا 2 تا 3770k سوخته هست می تونم تقدیمت کنم

Rezasam1
26-05-13, 21:07
من گفتم سه مترو هفتصدو هفتاد سانت پرده اندازه کنید بدین شما پردازنده خوندین اشتباه تایپی پیش میاد بلاخره

حالا باشه پرده ندارین همون دوتا پردازنده رو بدین مرسی معین جان :lol:

Moein
26-05-13, 21:18
من گفتم سه مترو هفتصدو هفتاد سانت پرده اندازه کنید بدین شما پردازنده خوندین اشتباه تایپی پیش میاد بلاخره

حالا باشه پرده ندارین همون دوتا پردازنده رو بدین مرسی معین جان :lol:

رضا جان داشتیم پردازنده = پرده اندازه ؟؟؟؟ پس اگه اینطوری من هم اشتباه خوندم شما دلت می خواست شهریار اسپانسر بشه واسه گرفتن هدایا !! باشه اقا مشکلی نداره من به نمایندگی از شهریار تمامی هدایا رو قبول می کنم : LOL

Rezasam1
26-05-13, 21:22
رضا جان داشتیم پردازنده = پرده اندازه ؟؟؟؟ پس اگه اینطوری من هم اشتباه خوندم شما دلت می خواست شهریار اسپانسر بشه واسه گرفتن هدایا !! باشه اقا مشکلی نداره من به نمایندگی از شهریار تمامی هدایا رو قبول می کنم : LOL
اگه اینطوریه که شهریار این تایپیک رو زده خودش باید متقبل بشه خودت گفتی هر کی پیشنهاد داد

شهریارجان درسته من AMD بازم ولی اینبارو قبول میکنم فنوم 1055 رو میدم 2تا اینتل 3770 معمولی ولی سالم میگیرم

Moein
26-05-13, 21:29
اگه اینطوریه که شهریار این تایپیک رو زده خودش باید متقبل بشه خودت گفتی هر کی پیشنهاد داد

شهریارجان درسته من AMD بازم ولی اینبارو قبول میکنم فنوم 1055 رو میدم 2تا اینتل 3770 معمولی ولی سالم میگیرم

دادا شهریار که پیشنهاد نداده تو پیشنهاد دادی باز باید ببینیم خودش چی می گه Shahryar

nima_hl
26-05-13, 21:30
شهریار جان جذاب ترین قسمت مسابقاتی برای سخت افزار بنظرم آور کلاک است

پیشنهاد میکنم یک مسابقه خاص آورکلاک روی ایر برگذار کنیم که هر قطعه فقط با رکورد دیفالت خودش مقایسه بشه

مثلا من با یدونه 8400 در مسابقه شرکت کنم شما با یدونه 7970 ( هر کس با قطعه ای که داره )

من مثلا بنچمارک 100 دیفالت را میکنم 150 ( 50% افزایش بازدهی ) شما 1000 را میکنید 1400 ( 40% )

این یه ایده خامه که فکر کنم اگر جوایز مسابقه خوب باشه استقبال خوبی ازش بشه

Rezasam1
26-05-13, 21:32
اتفاقا" شهریار گفت پیشنهاد آزاده منم گفتم باشه سه متروهفتصدوهفتاد سانت پرده بدین شما بحث کشوندی به پردازنده 3770 خب حالا چرا میزنی زیرش ؟

همون دوتا 3770 رو بده میفروشم باهاش 4 متر پرده میخرم

Rezasam1
26-05-13, 22:31
شهریار جان جذاب ترین قسمت مسابقاتی برای سخت افزار بنظرم آور کلاک است

پیشنهاد میکنم یک مسابقه خاص آورکلاک روی ایر برگذار کنیم که هر قطعه فقط با رکورد دیفالت خودش مقایسه بشه

مثلا من با یدونه 8400 در مسابقه شرکت کنم شما با یدونه 7970 ( هر کس با قطعه ای که داره )

من مثلا بنچمارک 100 دیفالت را میکنم 150 ( 50% افزایش بازدهی ) شما 1000 را میکنید 1400 ( 40% )

این یه ایده خامه که فکر کنم اگر جوایز مسابقه خوب باشه استقبال خوبی ازش بشه

من موافقم نیما جان نمیخواستم بگم ولی من خودم اورکلاک میکنم کاری نداره که ! من موندم چرا اینهمه سی پی یو میسوزونن که اورکلاک کنن !

Vlid HWBOT REz@-OC (Only the registered members can see the link)

javadshahvand
27-05-13, 14:22
جواد جان بیشتر توضیح میدی ؟

بچه ها خیلی بی حالید :1. (35): دیگه همه چیز آزاده ، پیشنهاد بدید دیگه !

یه سینی چیزی ببندیم رو پردازنده حرارت پردازنده رو به سینک یا سینی بدیم تا بتونیم یه تخم مرغ یا نیمروه درست کنیم

Shahryar
27-05-13, 17:01
یه سینی چیزی ببندیم رو پردازنده حرارت پردازنده رو به سینک یا سینی بدیم تا بتونیم یه تخم مرغ یا نیمروه درست کنیم

خب پردازنده میسوزه که ! نه ؟

یه فیلم بدید لطفاً . :1. (27):

Moein
27-05-13, 17:59
خب پردازنده میسوزه که ! نه ؟

یه فیلم بدید لطفاً . :1. (27):

قاعدتا نباید بسوزه !!!:cool:

Shahryar
27-05-13, 19:52
قاعدتا نباید بسوزه !!!:cool:

چرا ؟

ما تا نبینیم قبول نمیکنیم :1. (35):

Moein
27-05-13, 20:20
چرا ؟

والا هر کی ندیده باشه فکر کنم من و تو انقدر دیدیم که حد نداره یاد اون تاول خوشگل روی دستت بیوفت که تا یک هفته نمی تونستی تایپ کنی بعد اون موقع خوب یادت میاد :دی البته شاید دوستان ندیده باشن :دی

Shahryar
27-05-13, 20:49
والا هر کی ندیده باشه فکر کنم من و تو انقدر دیدیم که حد نداره یاد اون تاول خوشگل روی دستت بیوفت که تا یک هفته نمی تونستی تایپ کنی بعد اون موقع خوب یادت میاد :دی البته شاید دوستان ندیده باشن :دی

آقا اینا حرفه ! :دی

شما یه نیمرو درست کن فیلمو بگذار تا بتونیم روی طرح برای مسابقه فکر کنیم !

ganboo
27-05-13, 21:43
وای شهیار جان یادمه 4 یا 5 سال پیش یه کارت گرافیک داشتم که خیلی خوب فرکانس میزد منم تا خرخره اورش میکردم ولی خنک کنندش نمیکشید...
منم از طرحایی که داشتم یه خنک کننده ی ایر براش ساختم توووپ...مراحلشم تایپیک کرده بودم توی انجمن H*T OVERCLOCK ولی الان بستنش...حیف
الان یاد اون افتادم-ایکاش عکساشو داشتم و مراحلشو براتون میشد بزارم

alksdj
27-05-13, 22:49
یک عکس زیبا و دیدنی از یک مادربورد خاص
تکنولوژی جدید و پیشرفته 3way agp
دوستان این مادربورد رو از کلکسیون مادربورد هام پیدا کردم
اگر قسمت بشه میخوام ببرم حموم و بشورمش
و بعدش اگر بشه یک عکس خوشگل هم روی مادربورد طراحی کنم

ganboo
27-05-13, 22:53
و بعدش اگر بشه یک عکس خوگل هم روی مادربورد طراحی کنم
خوب این کارش چیه اونوقت؟؟؟

alksdj
27-05-13, 23:13
خوب این کارش چیه اونوقت؟؟؟
عزیز با این مادربورد میشه 3 تا کارت گرافیک agp رو با هم sli یا croosfirex کرد

ganboo
27-05-13, 23:22
عزیز با این مادربورد میشه 3 تا کارت گرافیک agp رو با هم sli یا croosfirex کرد
اون موقع SLI یا crossfire بوده؟؟؟
چه جالب..:gasp:

alksdj
27-05-13, 23:27
اون موقع SLI یا crossfire بوده؟؟؟
چه جالب..:gasp:

والا من هم اون زمانی که این ماردبورد رو خریدم خیلی برام جالب بود :lol:

تازه قابلیت dual channel memory هم داره

Moein
27-05-13, 23:38
و بعدش اگر بشه یک عکس خوشگل هم روی مادربورد طراحی کنم

مهدی جان اطلاعات مربوط به این برد و درگاه هایی که روی اون قرار داره رو می تونی در پایین مطالعه کنی اون ها اصلا پرت هایی نیستند که بتونند به هم دیگه وصل بشند!

- ASRock K8 Bridge Port (Orange-colored): Flexible Socket754 upgrade interface for ASRock 754Bridge card
- AGP1: AGP8X slot for socketA(462)
- AGP2: AGP8X slot for socket754

alksdj
27-05-13, 23:43
مهدی جان اطلاعات مربوط به این برد و درگاه هایی که روی اون قرار داره رو می تونی در پایین مطالعه کنی اون ها اصلا پرت هایی نیستند که بتونند به هم دیگه وصل بشند!

- ASRock K8 Bridge Port (Orange-colored): Flexible Socket754 upgrade interface for ASRock 754Bridge card
- AGP1: AGP8X slot for socketA(462)
- AGP2: AGP8X slot for socket754

بله آقا معین شما درست فرمودین
ولی برای بعضی فکر کنم خیلی جالب باشه سه تا اسلات agp روی یک مادربورد
فقط این عکس رو گذاشتم برای اینکه جوء تاپیک رو عوض کنم

javadshahvand
28-05-13, 12:24
چرا ؟

حتما اینکارو انجام میدم و فیلمشو میزارم

Shahryar
28-05-13, 15:01
دوستان طبق قانون فعلاً روی نظر هیچ کسی نظری نمیدیم و فقط پیشنهاد میدیم همه :yes:

یه پیشنهاد دیگه : مادربردتون را آکواریوم کنید ! یعنی به یه نحوی یا آکواریوم درست کنید و اینو بندازید توش با ماهی یا یه جوری بندازیدش توی آب و ماهی بگیرید و عکس و فیلم بگیرید روش .

Rezasam1
28-05-13, 15:28
آقا بفرما مادربردم هست که تو امضام هم هست فقط بخاطر شما

جایزه منو نقدی پرداخت کنید سی پی یو که معین میفرسته منم یه مادربرد میخرم

Only the registered members can see the link

javadshahvand
30-05-13, 19:35
بابا رضا جان آخه این چه کاریه میکنی!
آقا نمی خواهی بده به من چرا منو زجر میدی عزیز:lol:

Rezasam1
30-05-13, 21:44
شهریار بعد از دیدن این تصویر از سایت بیرون رفته و تاکنون مراجعت ننموده از شما تقاضا داریم

چنانچه ایشان را دیدید بگید این تصویر فتوشاپی هست جای نگرانی نیست :lol:

Shahryar
09-06-13, 10:02
نظرتون با یک مسابقه Low-Score چیه ؟ یک دورهمی خنده دار و دوستانه میشه هدفش ...

یعنی امتیاز هر چی پایین تر در یک تست مشخص ، امتیاز نهایی بیشتر ! در جایی که نتایج هم مشابه هم ، سیستم گرون تر امتیاز بیشتر !

STUXNET
09-06-13, 12:02
مادربورد فداي سرت ماهي ها نميرن
جدي چيزيشون نميشه آخه روي خازن ها بار الكتريكي جمع ميشه
قبلش تميز نكردي ؟؟؟

Shahryar
09-06-13, 14:32
مادربورد فداي سرت ماهي ها نميرن
جدي چيزيشون نميشه آخه روي خازن ها بار الكتريكي جمع ميشه
قبلش تميز نكردي ؟؟؟

نه عزیز ...

چند دقیقه میخوایند بگذارید ، فیلم بگیرید دیگه :دی

Pami
09-06-13, 16:17
اتفاقا برق برای بدن خوبه ، یه بار زمان دانشگاه روز قبل امتحان برق منو گرفت امتحان رو در کمال تعجب و حیرت دیگران و استاد 20 شدم :دی :1. (27):

Rezasam1
09-06-13, 16:20
نه دیگه همینطوری گذاشتم تو اکواریوم عکس گرفتم ماهیا چیزیشون نشد ولی سیستمم یهو گیر میکنه ول میکنه سکته ای شده

خوب شد شهریارجان ؟ حالا من چکار کنم ؟

Shahryar
09-06-13, 22:47
عزیز راه حل کار شما اینه که کمتر از فتوشاپ استفاده کنید . :1. (35):

پی نوشت : دوستان روی طرح های هم دیگه از الان میتونید به طور جدی نظر بدید ، چون قراره یکی از این طرح ها را احتمالاً مسابقه کنیم ...:yes: