PDA

مشاهده نسخه کامل : گارانتی آوات بدقول ترین گارانتی ایران

taefi
11-05-13, 17:37
سلام حضور دوستان عزیز
من یک padfone 2 دارم که گارانتی شرکت آوات هستش. بلندگوی گوشی دچار اشکال و نویز هست. من 27 فروردین برای درست شدن گوشی به آوات مراجعه کردم، ایشان گوشی و همچنین تبلتش رو ( که تبلتش سالم بود) از من تحویل گرفتند. و به من گفتند که گوشیم تا 10 روز دیگه آماده میشه. اما تا امروز که 21 اردیبهشت هست (یعنی بعد از 25 روز) هربار که تماس می گیرم و می پرسم که گوشی من کی آماده می شه، می گویند که گوشی شما نیاز به قطعه داره و ما هم تحریم هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
حالا سوال من اینه که :

1- آیا یک شرکت گارانتی نباید قطعات دستگاه هایی را که گارانتی کرده است را داشته باشد؟( یا باید بنشیند تا خدای نکرده دستگاهی خراب شود بعد برود دنبال قطعات؟)
2- اسپیکر موبایل آیا استفاده هسته ای داره که جزو اقلام تحریمی باشه؟!!! چطور است که خود گوشی تحریم نیست و میشود وارد کرد و فروخت اما اسپیکرش تحریم است؟ ( خدا رو شکر تحریم ها اگه نون خیلی ها رو برید، برای خیلی ها هم نون شد!!)
3- اصلا گیرم که تحریم باشد، آیا در یک شرکت گارانتی برای حفظ آبروی خود نمی تواند یکی از دستگاه های مشابه را خرد کرده و از قطعاتش به عنوان لوازم یدکی استفاده کند؟
4- گیرم که این کار را هم نمی تواند بکند، آیا نباید دستگاه مشتری را پس دهد و بگوید هر وقت تحریم ها برداشته شد گوشی را بیاورید درست کنیم؟

این موضوع را برای یکی از دوستانم که تعریف کردم گفت: بدم نیست یه شرکت گارانتی بزنم، اصلا گارانتی هر نوع گوشی ای، چون ظاهرا قرار نبست کار خاصی انجام بدی، فقط کافیه اگه گوشی ای خدای نکرده خراب شد، تحویل بگیری و اگر هم کسی آمد دنبالش، بگی تحریم هستیم!!!!!!!!

رسید شرکت رو دارم و هرجا لازم باشه می فرستم

Pami
11-05-13, 17:54
سلام
به نظر من تشریف ببرید همونجا و با مدیرشون صحبت کنین ، حتی لازم شد همونجا تهدید به شکایت کنین تا دستگاه تون رو سالم بهتون برگردونن

STUXNET
12-05-13, 07:51
دقيقاً اگه سرشون داد نزني كارتو راه نميدازن
يه زره سفت صحبت كني حساب كار مياد دستشون

hamid7777
10-09-14, 12:01
من لپ تاپ فرستادم برای گارانتی هارد بعدش گفتن که ضربه خورده و لپ تاپ شامل گارانتی نمیشه بعد از 3 ماه تماس گرفتن و گفتند 491400 تومان به حسابشون واریز کردم که لپ تاپ برام ارسال کنند !!!
باید از کی شکایت کنم ؟
اداره پست یا شرکت !!!؟

haj_farbod
10-09-14, 12:17
من لپ تاپ فرستادم برای گارانتی هارد بعدش گفتن که ضربه خورده و لپ تاپ شامل گارانتی نمیشه بعد از 3 ماه تماس گرفتن و گفتند 491400 تومان به حسابشون واریز کردم که لپ تاپ برام ارسال کنند !!!
باید از کی شکایت کنم ؟
اداره پست یا شرکت !!!؟

وقتی گفتن شامل نمیشه ، شما یا باید سر و کله میزدی که شاملش کنن یا اگه دادی به تعمیراتش که پول تعمیرات رو داره میگره ( خارج گارانتی )