PDA

مشاهده نسخه کامل : در انتظار کدام بازی در سال 2013 هستید؟

amigames
26-04-13, 00:17
امسال یازی های داغ زیادی عرضه میشه و شدند.در این تاپیک به بحث در مورد بازی هایی که کاربران شهر سخت افزار بیش از همه منتظرشون هستند می پردازیم تا اون هایی که با این بازی ها آشنایی ندارند و یا نمی دونستند که قرار هست امسال عرضه بشه خبردار بشند.

بازی های برتر امسال تا کنون:
Bioshock Infinite
Tomb Raider 2013

بازی هایی که هنوز منتشر نشدند و منتظر هستیم:
Dragon Age: Inquisition که احتمالا عرضه اش به تاخیر بیفته و برای 2014 بشه
GTA V که احتمالا نسخه PC اش 2014 عرضه بشه(اگه اصلا عرضه بشه...)
The Elder Scrolls Online

VFSDF
26-04-13, 01:55
درود

حتی اگه GTA V سال 2014 عرضه بشه باز هم ارزشش بمراتب بیشتر از اینه که رو کنسولهای ضعیف بزور رو رزولوشن 720p بازی کنیم
کما اینکه احتمال داره همزمان عرضه بشه

در هر صورت بیصبرانه منتظر عنوان Metro: Last Light هستم

Over_Cracker
26-04-13, 09:16
درود

GTA V

ahmadeid1362
26-04-13, 13:33
gta v hاگه برا پی سی هم بیاد اگه نه که همون بهتر نیاد...:yes:

amigames
27-04-13, 14:25
درود

حتی اگه GTA V سال 2014 عرضه بشه باز هم ارزشش بمراتب بیشتر از اینه که رو کنسولهای ضعیف بزور رو رزولوشن 720p بازی کنیم
کما اینکه احتمال داره همزمان عرضه بشه

در هر صورت بیصبرانه منتظر عنوان Metro: Last Light هستم

مسلما ارزش GTA V روی PC بیشتره (از لحاظ گرافیکی) فقط یادآور شدم که بعضی ها امسال منتظرش نباشند چون شاید امسال عرضه نشه و یا حتی شاید کلا برای PC عرضه نشه که احتمالش کم هست اما هیچ چیزی محال نیست...

nazyaryan
03-07-13, 07:46
:1. (27): مگه میشه روی پی سی عرضه نشه
یادتون باشه بازی ace combat assault که مخصوص کنسول بود و من خیلی منتظرش موندم و همه میگفتن هیچ وقت نسخۀ پی سیش نمیاد یک سال بعد اومد
هر چند اصلأ راضی کننده نبود و اونی که من انتظار داشتم نشد :whistle:

"این بازی سبک جنگی و نبرد هوائی با هواپیما و هلی کوپتر میباشد و محصول شرکت konami است"

GTA V هم میاد اما نه در سال 2013 :1. (35):

KOOROSH K
03-07-13, 23:37
این موارد هم هستنSplinter Cell: BlacklistCastlevania Lords of ShadowAssassin's Creed IV: Black Flag

mahdi1995
03-07-13, 23:44
فقط Watch Dogs!:party:

alirezairn
03-07-13, 23:51
منتظر یه نید فور اسپید جدیدم!متاسفانه بعد از کربن اندرگرند موس وانت و........ دیگه خیلی نسبت به سری نید فور اسپید دلسرد شدم به نظرم طراحا باید اون روندو ادامه میدادن اون بازیها امکاناتی داشت که تو سری های جدید نیست که از مهمترین اونها ادرنالین!:gasp::1. (27):

mahdi1995
04-07-13, 00:29
منتظر یه نید فور اسپید جدیدم!متاسفانه بعد از کربن اندرگرند موس وانت و........ دیگه خیلی نسبت به سری نید فور اسپید دلسرد شدم به نظرم طراحا باید اون روندو ادامه میدادن اون بازیها امکاناتی داشت که تو سری های جدید نیست که از مهمترین اونها ادرنالین!:gasp::1. (27):
Need For Speed بعدی که خیلی وقته معرفی شده(Need For Speed Rivals) تازه ما توی هیچ کدوم از نسخه های NFS چیزی به اسم آدرنالین نداشتیم!:1. (27):(من همه ی نسخه های NFS رو بازی کردم از NFS 1 که سال 1995 عرضه شد گرفته تا NFS MW 2013)

alirezairn
04-07-13, 10:15
Need For Speed بعدی که خیلی وقته معرفی شده(Need For Speed Rivals) تازه ما توی هیچ کدوم از نسخه های NFS چیزی به اسم آدرنالین نداشتیم!:1. (27):(من همه ی نسخه های NFS رو بازی کردم از NFS 1 که سال 1995 عرضه شد گرفته تا NFS MW 2013)

برادر من منظورم ادرنالین بدن(برای هیجان):lol: منم میدونم از اون سال تا به حال خیلی از سری ها عرضه شده ولی هیچکدوم لذت اون مسابقات خیابونی قبلی رو به ادم نمیده:wink::1. (35):

STUXNET
04-07-13, 11:16
من كه خوراكم MOST WANTED بود اولين روزي كه اومد به خاطرش گرافيكمو عوض كردم :love: يادش بخير

amigames
05-07-13, 08:33
فعلا توی E3 بازی های Watch Dogs و The Divison به نظر میاد بیشترین کولاک رو کردند.توی نظر سنجی سایت گیم اسپات هم انتخاب های اول و دوم مردم بودند.امیدوارم Ubi در ساخت Watchdogs کوتاهی نکرده باشه چون به Assassin's Creed که کم لطفی کرد...