PDA

مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس با یک فایل اشتباه

skycrypt
21-04-13, 14:01
سلام
من یک مادربرد الایت h67h2-a3 دارم من بایوس مادربرد الایت p67h2-a3 رو اشتبها از سایت گرفتم و مادربردم رو با اون آپدیت کردم ولی سیستم من روشن میشد ولی مانیتور نمی داد.من هم مادربردم به دلیل اینکه کارت گارانتی اون رو گم کرده بودم پیش یک تعمیرکار بردم و با پرگرامر بایوس اصلی رو روی بایوس دوباره ریخت اما حالا سیستم من مرتب ری استارت میشه و روشن نمیشه لطفا اگر کمک ویا رهنمایی میتونید انجام بدید متشکر میشم.

STUXNET
21-04-13, 14:29
سلام
شما يه بار باطري مادريورد رو در بياريد وحدود 10 ثانيه كامل برق رو از پاور در بياريد
2 وارد بايوس سيستم بشيد وهمه چي رو دي فالت كنيد
3 از جا رفتن فن cpu مطمئن بشيد كه جا رفته باشه نكته : ممكنه سوكت درون مادربورد جا نرفته وcpu داغ مي كنه و restart ميشه
نتيجه رو اعلام بفرماييد تا با بهتر كمكتون كنيم:give_rose:

skycrypt
21-04-13, 18:16
یک ال ای دی سبز رنگ روی مادربرد من هست که هنگام روشن شدن سیستم روشن میشه او دیگه روشن نمیشه من احتیاج به فایل بین که با ایسی پرگرامر از بایوس یک مادربرد دیگه گرفته شده نیاز دارم

nima_hl
22-04-13, 00:37
یک ال ای دی سبز رنگ روی مادربرد من هست که هنگام روشن شدن سیستم روشن میشه او دیگه روشن نمیشه من احتیاج به فایل بین که با ایسی پرگرامر از بایوس یک مادربرد دیگه گرفته شده نیاز دارم

عزیز شما نمیتونید بعد از آپدیت بایوس به ورژن بالا آن را به ورژن پائین بر گردونید

تا اونجائی که میدونم الایت بایوس تکی (قابل پروگرام کردن) توی سایتش نمیگذاره

برای گارانتی هم نیاز به کارت گارانتی نیست ماکزیمم این است که با دریافت هزینه بایوس شما را درست میکنند

skycrypt
22-04-13, 12:44
ابتدا با شرکت گارانتی کننده تماس گرفتم آنها حاضر به تعمیرنشدند.
درهرصورت اگر دوستان واساتید گرام فایل
بایوس تکی (قابل پروگرام کردن) دارند رو قرار بدهند یا به ایمیل من javannehGmail.com بفرستند
متشکر از راهنمایی شما