PDA

مشاهده نسخه کامل : خرابی هارد اکسترنال Mypassport

mohsen_frn
21-04-13, 10:04
سلام
من یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی My passport دارم،که زمانی که داشت اطلاعات روش کپی می شد کامپیوتر هنگ کرد و خاموش شد و از آن زمان به بعد سرعت انتقال اطلاعاتش خیلی آمد پایین.اطلاعاتی از برنامه HD tune را براتون اپلود می کنم.در ضمن Test برنامه Hd tune را بار اول ناقص انجام داد.ایا با این شرایط بدون این که اطلاعات هارد پاک بشن، می شود ایراد هارد را بر طرف کرد،لطفا راهنمایی ام کنید که چه کار کنم.

846684678468

nima_hl
21-04-13, 11:36
سلام
من یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی My passport دارم،که زمانی که داشت اطلاعات روش کپی می شد کامپیوتر هنگ کرد و خاموش شد و از آن زمان به بعد سرعت انتقال اطلاعاتش خیلی آمد پایین.اطلاعاتی از برنامه HD tune را براتون اپلود می کنم.در ضمن Test برنامه Hd tune را بار اول ناقص انجام داد.ایا با این شرایط بدون این که اطلاعات هارد پاک بشن، می شود ایراد هارد را بر طرف کرد،لطفا راهنمایی ام کنید که چه کار کنم.

846684678468

سلام محسن جان

از نزدیک به صدای هارد گوش دهید ببینید صدای تق تق میکنه ؟

این ایراد رایجترین مشکل برای هارد دیسکهای مکانیکی ( بخصوص اکسترنال است )

اگر این مورد را داشت و هارد شما دارای گارانتی است به شرکت مراجعه کنید

در خصوص طاعات هم اگر هنوز هارد باز میشه ه سرعت اطلاعات مهمتون را از روی هارد بر دارید

mohsen_frn
21-04-13, 13:14
سلام محسن جان

از نزدیک به صدای هارد گوش دهید ببینید صدای تق تق میکنه ؟

این ایراد رایجترین مشکل برای هارد دیسکهای مکانیکی ( بخصوص اکسترنال است )

اگر این مورد را داشت و هارد شما دارای گارانتی است به شرکت مراجعه کنید

در خصوص طاعات هم اگر هنوز هارد باز میشه ه سرعت اطلاعات مهمتون را از روی هارد بر دارید
اقا نیما صدایی که شما گفتید از هارد شنیده نمی شود.گارانتی هارد هم تموم شده.حدود 200 گیگ از اطلاعات مهم را با چه سختی تونستم انتقال بدم،ولی باقی اطلاعات دیگه با این سرعتی که داره شاید چند ماه طول بکشه.به نظر شما چه کار کنم.یکی بهم گفت فرمت Low level کنم.آیا راه دیگه ایی هست؟ اگه با نرم افزارهایی که مشکل بد سکتور را رفع می کنن می شه ،مشگل هارد را برطرف کرد بدون این که هارد را فرمت کنم.اگر این کار امکان پذیر است با چه نرم افزاریی این کار را انجام بدم.

STUXNET
21-04-13, 14:31
با نرم افزار H.D.D REGENET.... اسكن كنيد هاردرو بعد ترميم كنيد ولي تايم زيادي ميبره
با اجازه آقا نيما:give_rose:

nima_hl
21-04-13, 23:58
اقا نیما صدایی که شما گفتید از هارد شنیده نمی شود.گارانتی هارد هم تموم شده.حدود 200 گیگ از اطلاعات مهم را با چه سختی تونستم انتقال بدم،ولی باقی اطلاعات دیگه با این سرعتی که داره شاید چند ماه طول بکشه.به نظر شما چه کار کنم.یکی بهم گفت فرمت Low level کنم.آیا راه دیگه ایی هست؟ اگه با نرم افزارهایی که مشکل بد سکتور را رفع می کنن می شه ،مشگل هارد را برطرف کرد بدون این که هارد را فرمت کنم.اگر این کار امکان پذیر است با چه نرم افزاریی این کار را انجام بدم.

اول از همه با یک آنتی ویروس آپدیت کل هارد رو اسکن کن ( شخصا از اسنشیال ماکروسافت استفاده میکنم و راضی هستم )

بعد با نرم افزاری که آرش جان معرفی کردند تست کن ( شخصا با این برنامه کار نکردم ولی تعریفشو شنیدم )

مرحله بعد با یک سیستم عامل لینوکسی مانند اوبونتو یک تست برای کپی نرم افزار ها انجام بده

در نهایت اگر جواب نگرفتی برو سراغ فرمت یطح پائین

اگر اون هم جواب نداد فکر یک هارد نو باش