PDA

مشاهده نسخه کامل : dota 2 ===دوتا ال استار 2 ===

SOHR@B
20-04-13, 12:21
سلام به همه دوستان
از اونجایی که مدت زمانیست که از دوتا 1 کوچ کردیم و به دوتا 2 رفتیم خالی از لطف نیست بودن این تاپیک
لازم به ذکره چون این بازی فعلا با بتا کی انجام میشه و دوستان باید دعوت نامه داشته باشن برای بازی کردن بر ان شدیم تا حد توان برای دوستان مشتاق دعوت نامه جور کنیم و بفرستیم
والا چون معیار و محکی برای سنجش دوستان نداریم خواهشمندیم کسی راهکاری داره بیان کنه
البته فعلا تا جون گرفت تاپیک از دوستانی که گیفت دارن خوهاش دارم تو پیغام خصوصی اعان کنن تا بتونیم به کاربران مشتاق هدیه بدیم
ممنون از همه دوستان
سهراب:give_rose:

lorn
20-04-13, 16:01
سلام و عرض ادب
والا من خیلی دوتا دوست دارم خیلی هم بازی کردم ولی اصلا با دوتا 2 آشنایی ندارم و کلا نمی دونم چه فرق های داره
بنظر من اول بیای با توضیحات و عکس هایی از بازی شروع کنیم بعد هم قوانین و طریقه بازی کردن رو مرور کنیم به شخصه خیلی دوستارم بدونم چطوریه این مراحل چون هیچ اطلاعی هم ندارم در حال حاضر

SOHR@B
21-04-13, 07:38
سلام و عرض ادب
والا من خیلی دوتا دوست دارم خیلی هم بازی کردم ولی اصلا با دوتا 2 آشنایی ندارم و کلا نمی دونم چه فرق های داره
بنظر من اول بیای با توضیحات و عکس هایی از بازی شروع کنیم بعد هم قوانین و طریقه بازی کردن رو مرور کنیم به شخصه خیلی دوستارم بدونم چطوریه این مراحل چون هیچ اطلاعی هم ندارم در حال حاضر

خواهش.......
والا هرو ها و قوانین و ایتما 99 % همونا هستن ولی خوب گرافیک بازی کلا عوض شده یعنی شما وارد یه دنیای دیگه میشی و متحول میشی

دوتا 2 کلا یه بازی انلاینه یعنی شما نمیتونی خودت خونه مثل دوتا 1 بشینی بازی کنی حتما باید به اینترنت وصل بشی واسه اینکار نیاز به یه نرم افزار به اسم استیم داری که یه گیم نت مجازی هست
steam
که قیلتر هست
تو اون یه کانت برا خودتون میسازین بعد دوتا 2 رو از تو خودش دانلود میکنین ( که من خودم خریدم دانلود نکردم کپی کردم توش حدود 10 گیگ هست یه جورایی برنامه رو گول زدیم )
بعد یه سری تنظیمات داره که اونارم تو برنامه نجام میدین همه اینکارا رو که کردی میرسی به دعوت نامه که باید داشته باشی واسه دوتا 2 که بتونی بازی کنی
اونم که رسید دستت و قوبل کردی یه دوره اموزشی داره که ببینه اصلا میدونی دونا چیه یا نه اونم 10 دقیقه بشتر طول نمیکشه و قبول که شدی میری تو بازی دوتا

SOHR@B
21-04-13, 14:11
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link 16 + 1.80
Only the registered members can see the link 12 + 1.40
Only the registered members can see the link 22 + 2.50
Only the registered members can see the link 24 - 34
Only the registered members can see the link 300
Only the registered members can see the link 2.68

Only the registered members can see the link
Fissure Slams the ground with a mighty totem, fissuring the earth while stunning and damaging enemy units in a line. Creates an impassable ridge of stone.

Enchant Totem Empowers Earthshaker's totem, causing it to deal extra damage on the next attack.

Aftershock Causes the earth to shake underfoot, adding additional damage and stuns to nearby enemy units when Earthshaker casts his abilities.

Echo Slam Shockwaves travel through the ground, damaging enemy units. Each enemy hit causes an echo to damage nearby units. Upgradable by Aghanim's Scepter.

SOHR@B
21-04-13, 14:17
Melee - Disabler - Initiator - Carry - Support
Overview Only the registered members can see the link

Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link اینتلجنس و مقداری که اینتل و هوش این کراکتر در هر لول زیاد میشه 14 + 1.30
Only the registered members can see the link اگیلیتی و مقداری که ارمور و اتک اسپید کراکتر زیاد تر میشه 21 + 2.00
Only the registered members can see the link استرنج و مقداری که هیت پوینت کراکتر تو هر لول اضافه میشه 23 + 2.70
Only the registered members can see the linkمقار اتک 31 - 33
Only the registered members can see the linkسرعت حرکت 295

Only the registered members can see the link مقدار ارمور 1.94

Storm Hammer Sven unleashes his magical gauntlet that deals damage and stuns enemy units.

Great Cleave Sven strikes with great force, cleaving all nearby enemy units with his attack.

Warcry Sven's Warcry heartens his allies for battle, increasing their movement speed and armor. Lasts 7 seconds.

God's Strength Sven channels his rogue strength, granting bonus damage for 25 seconds.

amigames
25-04-13, 23:30
خسته نباشی ممنون از مطالبت.واسه بحث Giftها میتونید اول معیار این رو قرار بدید که مطمئن شید کسی که بهش گیفت رو می دید از بازی و این سبک کلا خوشش میاد یا نه تا گیفت هدر نره و در رده بعد اگه خوشش میاد اگه از قبل توی این سبک بازی ای انجام داده باشه شانسش بره بالاتر برای گرفتن گیفت و یه چیزی تو این مایه ها!اگه اکانت Xfire ای چیزی داشته باشه که بازی هاش ثبت شده باشه که دیگه چه بهتر البته اگه بقیه هم چیزی به دهنشون میرسه خوشحال میشیم بشنویم.دوستانی هم که گیفت اضافی هدیه می دند خوبه که اسمشون حداقل اینجا ثبت بشه.