PDA

مشاهده نسخه کامل : فورمت dvr

mmjiran
12-04-13, 06:38
با سلام خدمت شما
بنده یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی دارم که وقتی به تلویزیون ال جی مون برای ضبط کانال های دیجیتالش میزنم ، رو دستگاه تی وی مینویسه باید هارد رو فورمت dvr کنید و بعد از انجام این فورمت دیگر قادر به استفاده از هارد با کامپیوتر نخواهید بود
تایید کردم و ضبط کردم ، ولی وقتی وصلش کردم به Pc ، اصلا بالا درایو هارد بالا نیومد و فقط هارد رو شناسایی میکنه.

سوالم اینه که آیا میشه هاردم رو فورمتی وجود داره که هم به تلویزیونمون برای ضبط کانال های دیجیتال بخوره ، و هم به کامپیوتر برای پخشش؟؟
اگه نه ، راه حل شما برای اینکه داخل pc هم پخش بشه چیه؟

ممنون اگه پاسخ بدید

javadshahvand
12-04-13, 11:59
با سلام خدمت شما
بنده یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی دارم که وقتی به تلویزیون ال جی مون برای ضبط کانال های دیجیتالش میزنم ، رو دستگاه تی وی مینویسه باید هارد رو فورمت dvr کنید و بعد از انجام این فورمت دیگر قادر به استفاده از هارد با کامپیوتر نخواهید بود
تایید کردم و ضبط کردم ، ولی وقتی وصلش کردم به Pc ، اصلا بالا درایو هارد بالا نیومد و فقط هارد رو شناسایی میکنه.

سوالم اینه که آیا میشه هاردم رو فورمتی وجود داره که هم به تلویزیونمون برای ضبط کانال های دیجیتال بخوره ، و هم به کامپیوتر برای پخشش؟؟
اگه نه ، راه حل شما برای اینکه داخل pc هم پخش بشه چیه؟

ممنون اگه پاسخ بدید

فکر کنم تلویزیون شما smart باشه؟
کلاً برای تلویزیون های ال جی باید یک هارد اکسترنال تعیین کرد(نباید کمتر از 500 گیگ هم باشه) چون بعد از رکورد تصویر توی هیچ دستگاهی حتی کامپیوتر پخش نخواهد کرد فقط باید روی همون تلویزیون تماشا کنید