PDA

مشاهده نسخه کامل : قالب شهر سخت افزار عوض بشه ؟

Shahryar
08-04-13, 12:56
سلام دوستان !

راستش این قالب فعلی را ما برای عید ترتیب داده بودیم و عید تموم شد اما ...

اما این قالب همون طوری که از بازخورد ها دیدیم مورد توجه اکثریت شما عزیزان قرار گرفت و حالا ماییم و نظر ارزشمند شما دوستان خوبمون در شهر سخت افزار :1. (35):

آیا میخواهید این قالب با کمی تغییرات که غیر نوروزی و کمتر بهتر بشه تا آخر بهار بمونه و سعی کنیم در آینده هم فصل به فصل قالب عوض کنیم یا این قالب عوض بشه ؟

نظر ما ، نظر شماست دوستان ؛ در نظرسنجی شرکت کنید ! :Love-ssa~! (1):

Haswell
08-04-13, 17:57
دلیل نمیشه چون کاربرها از یک قالب خوششون اومده لزوماً اون رو پیاده کنید
این قالب سفارشی الان واقعاً سنگین و آزار دهنده هست. ضمن اینکه رنگ سبز روشنی که داره قدری توی چشم میزنه و از رنگ سبز سیر و یا همون آبی سیر پیشفرض استفاده کنید بهتر هست
بهمین خاطر پیشنهاد می کنم از قالب های پیشفرض ویبولتن استفاده کنید

از این بگذریم من بعد از یک عمر فروم چرخی هر از گاهی که میام توی این فروم واقعاً گیج میشم و اعصابم بهم می ریزه! لینکی که باهاش وارد اینجا میشم صفحه ی CP خودم هست اما
وقتی میخوام برم توی ص اصلی فروم، هر چی میگردم و روی هر گزینه ای میزنم می بینم یا پیغام های سیستم میاد که فلان جا رو ببینید یا لینک به ص اصلی منتهی نمیشه. مجبورم برم به Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) و بعد بزنم روی تالار گفتگو!!!
بعبارت دیگه، ارگونومی توی قرار دادن عناصر صفحه در این قالب بدرستی رعایت نشده مخصوصاً برای کسی که با قالب های پیش فرض و اصلی در فروم های دیگه آشناست

pc_hex
08-04-13, 20:16
بنظر من که عوض بشه بهتره . سبز تو سبز شده چشم آدم رو اذیت میکنه . بجای سبز پشتی از آبی استفاده کنید بهتره . البته نظر دیگر دوستان هم مهمه .

Shahryar
09-04-13, 21:02
این قالب سفارشی الان واقعاً سنگین و آزار دهنده هست. ضمن اینکه رنگ سبز روشنی که داره قدری توی چشم میزنه و از رنگ سبز سیر و یا همون آبی سیر پیشفرض استفاده کنید بهتر هست

از این بگذریم من بعد از یک عمر فروم چرخی هر از گاهی که میام توی این فروم واقعاً گیج میشم و اعصابم بهم می ریزه! لینکی که باهاش وارد اینجا میشم صفحه ی CP خودم هست اما
وقتی میخوام برم توی ص اصلی فروم، هر چی میگردم و روی هر گزینه ای میزنم می بینم یا پیغام های سیستم میاد که فلان جا رو ببینید یا لینک به ص اصلی منتهی نمیشه. مجبورم برم به Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link) و بعد بزنم روی تالار گفتگو!!!
بعبارت دیگه، ارگونومی توی قرار دادن عناصر صفحه در این قالب بدرستی رعایت نشده مخصوصاً برای کسی که با قالب های پیش فرض و اصلی در فروم های دیگه آشناست

سلام دوست عزیز ؛

این قالب اتفاقاً نسبت به قالب قبلی خیلی سنگین تر نیست و متد های پیاده سازیش هم خیلی اصولی و خوبه ....

در رابطه با ارجاع لینکتون من متوجه نشدم ، شما در هر صفحه اصلی لاگین کنید ، به همون صفحه منتقل میشید ، غیر از اینه براتون ؟ مثلاً شما اگه در صفحه اصلی انجمن که shahrsakhtafzar.com/forum هست لاگین کنید به همون صفحه میرید و بالای انجمنم که نوشته Forum و حتی روی لوگو هم کلیک کنید میاند صفحه اول انجمن ها ، میشه مشکلتون را واضح تر بیان کنید ؟

ما سنگینی و ... را مورد بررسی قرار میدیم و در نهایت نظر اکثریت کاربران هست که تعیین کننده است . :give_rose:

ahmadeid1362
09-04-13, 21:50
رنگ سبزش توچشمه ..چشمو اذیت می کنه

hosseinbrusli
09-04-13, 22:12
خوب منم چند تا ایراد اساسی قالب وفروم رو بگم گه خیلی اماتوریه واصلا حرفهای نیست :

1- قالب که باعث کند شدن شده . ( وقتی اسکرول رو پایین میاریم ، صفحه انگار لگ داره !!! و کند پایین میاد )
2- رنگ قالب که اگر سبز تیره بود ، بهتر میشد . سبز روشن اصلا جالب نیست .
3- فونت پیش فرض که سایزش رو هست !!!! در صورتی که باید رو 2 باشه . مشکل دیگه فونت اینه که به صورت اتوماتیک روی Arial هست ، در صورتی که فونت استاندارد Tahoma است که به زیبایی مطالب فروم هم کمک میکنه .
4- ویرایشگر فروم . اینکه خیلی از امکانات به صورت پیش فرض تو پاسخ سریع باشن اصلا جالب نیست و این هم باعث کندی میشه و تو لود تایپیک تاثیر گذاره . حتی خود صفحه ویرایشگر ( پاسخ سریع هم نباید معلوم باشه ) . هر وقت کاربر خواست میتونه فعالش کنه و هر وقت کاربر نیاز به امکانات بیشتری داشت ، میتونه از گزینه " ویرایشگر پیشرفته " استفاده کنه .
5- امار انجمن هم به نظرم جای درستی نیست ( طبق استاندارد های VB ) .

ببخشید که ایراد غیر مرتطگرفتم . تو قالب بود ، گفتم بگم .

smrbh
10-04-13, 07:08
سلام
به نظر منم این قالب با این رنگ اصلا مناسب این سایت و مطالب مربوط به سخت افزار نیست و خوب دیده نمیشود و به نظرم بهتره که یه تغییراتی در شکل و شمایل و به خصوص رنگ قالب داده شود .
موفق و پیروز باشید :Love-ssa~! (1):

STUXNET
10-04-13, 07:43
با سلام
به نظر من اگه بتونيد رنگ سبز رو عوض كنيد خيلي بهتره چون من زياد تو فروم هستم اين رنگ چشمواذيت مي كنه ولي فونتاش خوبه يه مقدار شكل آيكون ها هم بزرگ بشه بهتره البته نظر كله هم مهمه

به هر حال لطف مي كنيد :give_rose:

Over_Cracker
10-04-13, 11:34

درود.

با نظر ایشون 100% موافقم که از قالب پیشفرض ویبولتن استفاده بشه. اکثریت کاربران با قالب پیشفرض VB راحت هستند و خیلی از انجمن های پربازدید و معروف از قالب پیشفرض استفاده می کنند.

Rezasam1
11-04-13, 15:40
من به همین قالب رای دادم به این خاطر که هماهنگی رنگ داره قالب قبلی رنگ ابی روشن با مشکی بود که کمی سرد و دلگیر بود

تم دیفالت هم شبیه انجمنهای متروکه یا تازه تاسیس میشه بنظر من روی رنگ آمیزی همین قالب کار بشه عالی هست استایلش قشنگه

ganboo
12-04-13, 12:25
من که این قالبو دوست دارم:1. (21):

mehrdad_ab
14-04-13, 00:12
به نظرم یا روی رنگ بندی قالب فعلی کار بشه یا از قالب پیشفرضی که قبلاً داشتیم استفاده بشه

mom
14-04-13, 09:35
من با قالب قبلی خیلی وقته که عادت کردم:Love-PCN~!: مخصوصا در بخش اخرین ارسالها گاهی بعد از چند روز چند صفحه از اخرین ارسالها را میتونم مشاهده کنم

Shahryar
25-04-13, 11:19
دوستان قالب جدیدی در دست طراحیست ، منتظر باشید ... :yes:

Exclusive
25-04-13, 18:15
(ای بابا بازم که مدرسه ام دیر شد)
فکر کنم که نه , قطعا دیر رسیدم اما نظر میدم
این قالب خوبه فقط با یه کم تغیرات مثل:

اگر رنگبندی قالب با دو رنگ متمایز گرم وسرد باشه و یه زمینه خنثی,اونوقت از خستگی چشم جلوگیری میکنه ( مثل آبی / بنفش روشن/ طوسی )

تو FORUM باید بشه حداقل سه چهار صفحه قبل رو دید (شاید در یک روز تعداد نوشته ها زیاد باشه اونوقت دسترسی سریع ... :1. (27): )

به امید روزهای خوش

Shahryar
25-04-13, 22:03
(ای بابا بازم که مدرسه ام دیر شد)
فکر کنم که نه , قطعا دیر رسیدم اما نظر میدم
این قالب خوبه فقط با یه کم تغیرات مثل:

اگر رنگبندی قالب با دو رنگ متمایز گرم وسرد باشه و یه زمینه خنثی,اونوقت از خستگی چشم جلوگیری میکنه ( مثل آبی / بنفش روشن/ طوسی )

تو FORUM باید بشه حداقل سه چهار صفحه قبل رو دید (شاید در یک روز تعداد نوشته ها زیاد باشه اونوقت دسترسی سریع ... :1. (27): )

به امید روزهای خوش

سلام دوست عزیز ؛

مرسی بابت پیشنهادت خوبتون ؛ حتماً در طراحی قالب جدید بهشون توجه میکنیم . :give_rose:

amigames
25-04-13, 23:43
منم فکر کنم دیر رسیدم اما خوب یه نظر میدم خالی از لطف نیست ! حتما لازم نیست فصلی عوض بشه یه لوگو برای اول هر تغییر فصل و هر جشن خاصی که داریم عوض بشه کافیه مگر اینکه وقتشو داشته باشید کارای دیگه ام بکنید :lol: منتهی هر فصل قالب عوض کردن انرژی هدر دادنه چون تا بچه ها عادت می کنن سریع عوض میشه 3 ماه مثل برق میگذره.به نظر من قالب بعدی رو که گذاشتید حداقل شش ماه تا یک سال بهش قالب عوض نشه.

Shahryar
14-05-13, 20:14
خب قالب جدید داره آماده میشه و طی روز های آینده میاد بالا ....

امیدواریم نظر کاربران مشکل پسند شهر سخت افزار را بتونیم جلب کنیم :1. (35):

hosseinbrusli
16-05-13, 03:53
سلام دوست عزیز ؛

مرسی بابت پیشنهادت خوبتون ؛ حتماً در طراحی قالب جدید بهشون توجه میکنیم . :give_rose:

تو این قالب جدید ، سایز پیش فرض نوشته ها رو لطفا ( 2 ) بذارید . واقعا برای اونایی که از مانیتورهای واید یا 24 ، 21 استفاده میکن ، فونت به شدت ریزه !!!!

Shahryar
16-05-13, 14:09
تو این قالب جدید ، سایز پیش فرض نوشته ها رو لطفا ( 2 ) بذارید . واقعا برای اونایی که از مانیتورهای واید یا 24 ، 21 استفاده میکن ، فونت به شدت ریزه !!!!

دوست خوبم با توجه به میانگین استفاده کاربران سایز فونت های انجمن در Body ( متون ) فونت Tahoma 10pt هست ...

hosseinbrusli
16-05-13, 23:20
دوست خوبم با توجه به میانگین استفاده کاربران سایز فونت های انجمن در Body ( متون ) فونت Tahoma 10pt هست ...

10pt یعنی چند ؟! 2 یا 1 ؟ شمااگر مثل زیر بکنید فونت رو خیلی زیباتر و بهترنمیشه به نظرتون ؟

تست تست تست یا تست تست تست

Shahryar
17-05-13, 19:59
10pt یعنی چند ؟! 2 یا 1 ؟ شمااگر مثل زیر بکنید فونت رو خیلی زیباتر و بهترنمیشه به نظرتون ؟

تست تست تست یا تست تست تست

تقریباً 2 میشه ( با تقریب خیلی زیاد ... )

iSteve
17-05-13, 21:32
سلام بنده همین امشب عضو شدم، به نظر من قالب سایت قشنگه و ازش خوشم اومده. موفق باشید:11():

Haswell
20-05-13, 17:33
قالب خوبیه
برای تم اصلی رنگ آبی سیر بهتر نیست؟

Shahryar
26-05-13, 19:10
سلام بنده همین امشب عضو شدم، به نظر من قالب سایت قشنگه و ازش خوشم اومده. موفق باشید:11():

ممنون دوست عزیز .

قالب خوبیه
برای تم اصلی رنگ آبی سیر بهتر نیست؟

دوست عزیز n تا رنگ هست که میشه استفاده کرد و خیلیاشم تقریباً خوب میشه ، سبز ، آبی سیر یا باز یا ... . این سری این رنگ را انتخاب کردیم به خاطر ملایمت ، خاص بودن و ... در آینده دوباره عوض میشه .

به نظرم بهتری در کار نیست زیاد ، هر کدوم زیبایی خودشو داره . :give_rose: