PDA

مشاهده نسخه کامل : عدم بازگشت اطلاعات به هنگام ریکاوری

life24
07-04-13, 16:32
سلام
من میخواهم لپ تاپ را تحویل دهم. اما اطلاعات شتخصی دارم و نمیخواهم با نرم افزار های ریکاوری مخصوصی اطلاعاتم فاش شود.
باید چه کاری انجام دهم و اگر برنامه هست لطفا بفرمائید با تشکر

nima_hl
07-04-13, 20:01
سلام
من میخواهم لپ تاپ را تحویل دهم. اما اطلاعات شتخصی دارم و نمیخواهم با نرم افزار های ریکاوری مخصوصی اطلاعاتم فاش شود.
باید چه کاری انجام دهم و اگر برنامه هست لطفا بفرمائید با تشکر

سلام

راه حل اول و ساده

بعد از اینکه فایلهاتون را پاک و یا هارد دیسک را فرمت فرمودید یک فایل بزرگ مثلا یک ایزوی بلوری را به صورت تکراری ایقدر روی هارد کپی کنید تا تا هارد کاملا پر بشه

راه حل دوم استفاده از نرم افزرارهائیه که بعد از فرمت همه سکتورها را با 0 پر میکنه که میتونید گوگل کنید

Only the registered members can see the link=en&safe=off&client=firefox-a&hs=dIt&rls=org.mozilla:en-US%3Aofficial&sclient=psy-ab&q=%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA+%D8%BA%DB%8C%D8%B1+%D9% 82%D8%A7%D8%A8%D9%84+%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%8 8%D8%B1%DB%8C&oq=%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%AA+%D8%BA%DB%8C%D8%B1+%D9 %82%D8%A7%D8%A8&gs_l=serp.3.1.0i22i30l4.334943.340164.3.343224.12. 9.0.3.3.1.969.5182.2-2j1j0j4j2.9.0...0.0...1c.1.8.psy-ab.BJD2yHqxWck&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44770516,d.Yms&fp=5fbb19cdac8bb820&biw=1920&bih=953

ravegoat
07-04-13, 20:09
سلام!

ضمن تشكر از راه حل هايي كه نيما جان پيشنهاد كردند...

قبلا" در انجمن يه بحث تخصصي پيرامون اين موضوع شكل گرفت كه نتايجش هم خوب بود. در بين پست هاي تاپيك زير گرچه يكم قديمه ولي نرم افزار هاي خوبي براي Shred كردن فايل ها پيشنهاد شده كه ديدنشون خالي از لطف نيست:
Only the registered members can see the link

موفق باشيد
آرمين:give_rose:

life24
08-04-13, 22:29
سلام
اما من یک درایو سی دارم در کل.این نرم افزار چطور کار میکنه ؟ وقتی همه چیز رو پاک میکنه و دوباره اطلاعات میریزه پس تکلیف ویندوز چی میشه؟
رو بستر چه سیستم عاملی کار میکنه؟

nima_hl
09-04-13, 00:15
سلام
اما من یک درایو سی دارم در کل.این نرم افزار چطور کار میکنه ؟ وقتی همه چیز رو پاک میکنه و دوباره اطلاعات میریزه پس تکلیف ویندوز چی میشه؟
رو بستر چه سیستم عاملی کار میکنه؟

سلام

پس راه حل اول را استفاده کنید

بعد از اینکه اطلاعاتتون را از روی هارد پاک کردید و یا هارد را فرمت و مجددا ویندوز ریختید تمام فضای خالی را با اطلاعات پر کنید

مثلا یک دایرکتوری بسازید و داخل آن چند فیلم بریزید

مجددا یک دایرکتوری بسازید و فیلمها را دو مرتبه کپی کنید

اینقدر این کار را تکرار بفرمائید تا هارد شما کاملا پر شود

بعد این فایلها را از روی هارد پاک بفرمائید

در این حالت اگر هارد ریکاوری شود فقط همان فیلمها بازگردانده خواهد شد

life24
09-04-13, 00:57
سلام
برنامه active kill disk رو اجرا کردم.
بعد از ری استارت. الان لپ تاپ اصلا بالا نمیاد.
تنظیم کردم برای نصب ویندوز هیچی نمیاد بالا.
دکمه رو کیبورد میزنم . بوق میزنه. یک صفحه مشکلی میاره بالا. اما اگر بخوام تو بایوس میره.
چه کنیم؟ باید صبح تحویل بدم لپ تاپ. حداقل یک ویندوز بریزم. بالا بیاد
Cursor خاموش و روشن میشه بالای صفحه سمت راست

nima_hl
09-04-13, 01:37
سلام
برنامه active kill disk رو اجرا کردم.
بعد از ری استارت. الان لپ تاپ اصلا بالا نمیاد.
تنظیم کردم برای نصب ویندوز هیچی نمیاد بالا.
دکمه رو کیبورد میزنم . بوق میزنه. یک صفحه مشکلی میاره بالا. اما اگر بخوام تو بایوس میره.
چه کنیم؟ باید صبح تحویل بدم لپ تاپ. حداقل یک ویندوز بریزم. بالا بیاد
Cursor خاموش و روشن میشه بالای صفحه سمت راست

سلام

تنظیم بوت را روی dvd انجام داده سپس سیو و ریبوت کنید

یک dvd ویندوز داخل درایو بگذارید و سیستم را راه اندازی کنید

باید سیستم شروع به نصب کنه و بقیه مراحل

اگر همه این کارها را کردید و باز سیستم بوت نمیشه هارد نوت بوک را خارج کنید و بر روی یک سیستم یک مرتبه فرمتش کنید بعد داخل نوت بوک قرارش بدین و مراحل را از اول انجام دهید