PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمايي براي ارسال اطلاعات با پورت USB به يك رم Micro SD

rk1001
27-03-13, 00:13
سلام دوستان.

من ميخوام از طريق كابل USB اطلاعاتي رو از كامپيوتر (كه در فاصله حدودا 6 ، 7 متري از رم قرار داره) به يك رم Micro SD بفرستم آيا وسيله اي براي اين كار وجود داره ؟

در واقع تقريبا يه همچين چيزي ميخوام :

8294

كه سمت چپ رم ميكرو SD من جايي هست كه بهش دسترسي ندارم و نميتونم هر دفعه درش بيارم و اطلاعات رو روش بريزم و دوباره سر جاش بزارم ، بنابراين دنبال راهي ميگردم كه بدون اينكه نيازي باشه رم رو از جاش در بيارم اطلاعات رو روش بفرستم مثلا در سمت راست ، يه كابل USB حدودا 6 ، 7 متري وصل كنم و انتهاش رو به كامپيوتر وصل كنم و اطلاعات رو مستقيما از كامپيوتر به رم بريزم.

كسي راهي به ذهنش ميرسه يا وسيله اي تو بازار ايران هست كه اين كار رو براي من انجام بده ؟

ممنون

Over_Cracker
27-03-13, 00:40
درود.

اون چیزی که در تصویر گذاشتید یک رم ریدر اکسترنال هستش که انواع مختلفش در بازار موجود هست. اما اینکه با یک کابل 6 متری USB سیگنال دوام بیاره و کارایی بده بعید میدونم. معمولا حداکثر طول تائید شده برای USB 2.0 پنج متر هستش.

Hub های USB از نوع مرغوبش را اگر تهیه کنید(معروف به هاب های اکتیو/Active) میتونید طول کابل را بدون افت ولتاژ و سیگنال افزایش بدید.

نکته:حتما از پورت های USB پشت کیس استفاده کنید.

rk1001
27-03-13, 08:19
حالا تا 5 متر هم مشكلي نيست.

يعني اگه طول كابل 5 متر باشه ميشه اين كار رو كرد ؟

من وقتي سرچ ميكردم اينا رو ديدم. آيا اينا كار من رو راه ميندازه ؟
Only the registered members can see the linkکابل-افزایش-طول-5-متری-USB-2-0/

يا اين يكي

Only the registered members can see the linkکابل-افزایش-طول-10-متری-USB-2-0/

توي توضيحات اين 10 متري نوشته كه اكتيو است ، اما توي 5 متري ننوشته.ميخوام ببينم اين 5 متريه كار من رو راه ميندازه (با توجه به قيمتش شايد اين برام مناسب تر باشه) ؟

(اين توضيح رو بدم كه من براي تابلو LED روان ميخوام اين كابل رو . تابلو رواني كه قابليت پخش فيلم رو داره . چون من ميخوام هي تند و تند مطالب و فيلم رو عوض كنم و تابلو هم جايي هست كه دسترسي بهش ندارم كه رم رو دربيارم و اطلاعات رو روش بريزم ، به همين خاطر دنبال يه راهي هستم كه بتونم اطلاعات رو با كابل به رم تابلو برسونم)

Over_Cracker
28-03-13, 00:40
اگر کابل کیفیت لازم را داشته باشه نهایتا تا 5 متر را ساپورت میکنه.نمیتونم 100% بگم که کار میکنه یا خیر و بهتره قبلش از جایی که میخواهید خرید کنید،تست بشه.