PDA

مشاهده نسخه کامل : بستن دو مانیتور در یه کیس

hesam_dj10
26-03-13, 16:01
سلام خدمت اساتید بزرگ
اقا من یه سوال دارم
من چه جوری میتونم دو تا مانیتور رو به هم وصل کنم؟
یعنی من هر کار این ور میکنم اون طرف ببینن
مثل این کافی نت ها
کی بورد چی ؟؟؟ ایا از اونم میشه دو تا بزاریم البته در یه سیستم؟

Over_Cracker
27-03-13, 00:55
درود.

می خواهید دو مانیتور تنها را به یک کیس وصل کنید؟ و یا اینکه مثلا سیستم دوم بتونه هر کاری که در سیستم اول انجام میشه رو ببینه؟

hesam_dj10
27-03-13, 13:34
درود.

می خواهید دو مانیتور تنها را به یک کیس وصل کنید؟ و یا اینکه مثلا سیستم دوم بتونه هر کاری که در سیستم اول انجام میشه رو ببینه؟

بله، دقیقا میخوام همیجور بشه ، البته میخوام کیبورد هم همینجوری بشه ، یعنی طرف بتونه تایپ کنه،لطفا کمک کنید

BestBoy1
29-03-13, 08:12
سلام.یه زمانی منم تو کافی نت بودم یه دستگاه بود که پرت گرافیک رو میزدی بهش و از اون طرف چندتا سوکت داشت که مانیتورای دیگه رو بهش وصل میکردی و بعد نشون میداد البته هرکاری روی سیستم خودت انجام میدی اونم نشون میده
اگر اشتباه نکنم kvm یا kbm بود.که کابل مخصوص هم داشت.حالا میپرسم خبر میدم همینجا.با سپاس

hesam_dj10
30-03-13, 14:11
سلام.یه زمانی منم تو کافی نت بودم یه دستگاه بود که پرت گرافیک رو میزدی بهش و از اون طرف چندتا سوکت داشت که مانیتورای دیگه رو بهش وصل میکردی و بعد نشون میداد البته هرکاری روی سیستم خودت انجام میدی اونم نشون میده
اگر اشتباه نکنم kvm یا kbm بود.که کابل مخصوص هم داشت.حالا میپرسم خبر میدم همینجا.با سپاس

دمت جیز
منتظرم:wink:

BestBoy1
30-03-13, 18:11
سلام دوست عزیزم
این سایت کاملا مشخصات و شکل و طرز کارشو زده

Only the registered members can see the link

pc_hex
31-03-13, 12:36
سلام خدمت اساتید بزرگ
اقا من یه سوال دارم
من چه جوری میتونم دو تا مانیتور رو به هم وصل کنم؟
یعنی من هر کار این ور میکنم اون طرف ببینن
مثل این کافی نت ها
کی بورد چی ؟؟؟ ایا از اونم میشه دو تا بزاریم البته در یه سیستم؟

2 مانیتور را به کارت گرافیک وصل کنید . تنظیمات گرافیک برید و تصویر رو روی Dublicate قرار بدید . تصویرکپی میشه و میتونید هر جا که خاستین قرار بدین .