PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید کارت گرافیک

Persiastore
27-09-06, 07:39
با سلام
من می خواستم با بودجه نود تومن یه کارت گرافیک agp بخرم حالا 6600 بگیرم یا رادئون 9600xt
یا x700
بعدش باچه بردی باتوجه به ام اس آی بودن مادربورد بعدش این بازار آنلاینتون کجا هستش

M A H R A D
27-09-06, 13:38
سلام دوست عزیز ...

عضویتتون رو صمیمانه تبریک میگم ...

اول از همه آدرس فروشگاه آنلاین :Only the registered members can see the link

------------------

به نظر من در حال حاضر دادن هزینه برای خرید کارت گرافیکی از نوع AGP فقط هدر دادن پوله ...

شما اگه براتون مقدوره میتونید تا اون موقعی که بودجه بیشتری گیرتون بیاد صبر کنید تا در آینده بتونید یه کارت گرافیک PCI-E به همراه یه مادربرد خوب دارای PCI-E بگیرید

حالا اگه باز با همه این موارد عجله دارید و حتما میخواید AGPبگیرید با بودجه 90 تومن کارتی که خودتون معرفی کردید رو پیشنهاد میکنم ( یعنی همون 6600)

در مورد برد هم باید بگم که Asus و XFX خوبن ....

ali16437
26-11-06, 18:58
ینجاها هم یک سر بزنی بد نیست.
Only the registered members can see the link

WORYA_SH
19-12-06, 22:27
خوب هر کسی نظری داره به نظر من ati9600xt از geforce6600 به شرط هر دو agp بهتر هستش.

اینم چندتا بنچ :

KING
19-12-06, 23:49
سلام دوست عزیز ...

عضویتتون رو صمیمانه تبریک میگم ...

اول از همه آدرس فروشگاه آنلاین :Only the registered members can see the link

------------------

به نظر من در حال حاضر دادن هزینه برای خرید کارت گرافیکی از نوع AGP فقط هدر دادن پوله ...

شما اگه براتون مقدوره میتونید تا اون موقعی که بودجه بیشتری گیرتون بیاد صبر کنید تا در آینده بتونید یه کارت گرافیک PCI-E به همراه یه مادربرد خوب دارای PCI-E بگیرید

حالا اگه باز با همه این موارد عجله دارید و حتما میخواید AGPبگیرید با بودجه 90 تومن کارتی که خودتون معرفی کردید رو پیشنهاد میکنم ( یعنی همون 6600)

در مورد برد هم باید بگم که Asus و XFX خوبن ....

آقا مهراد درست ميفرمايند كارت گرافيك AGP بدرد سيستم هاي امروزي نميخوره شما اگه يه كارت 256 AGP بگيري جاي يه كارت 128 PCI-E جواب نميده
موفق باشي بهنام :83:

Mehdi_Full
20-12-06, 00:11
حالا که صحبت کارت گرافیک شد اگه میشه مدلهای مختلف PCI-E رو تو مدل جیفورس و چیپ لدتک بصورت کامل با مموری و بی زحمت با قیمت مرحمت بفرمایید. ممنون

Shahryar
20-12-06, 18:55
با سلام
من می خواستم با بودجه نود تومن یه کارت گرافیک agp بخرم حالا 6600 بگیرم یا رادئون 9600xt
یا x700
بعدش باچه بردی باتوجه به ام اس آی بودن مادربورد بعدش این بازار آنلاینتون کجا هستش

عزیزم سلام خوبی ؟
ببین عزیزم من توی تجربه دیدم اگه شما برای بازی میخوای MSI 6600 بهتر جواب میده در ضمن بدون که این کارت امکاناتش خیلی زیاد هست و امکانات اورکلاک و دو تا بازی اورجینال و ... داره ...
اما در کل AGP به دردت دیگه نمیخوره اما کارت را تا دو سال را میندازه....
ببینم شما عزیزم تهرانی؟ اگه راستش را بخوای همین XFXForce خودمون که 6800 XFX را خریده بود 128 را تهران 100 تومن به نظرمن این بیشتر به صرفه هست تا 6600 یا ای تا آی ...
در مورد 9800 XT هم دوستان عزیزم موافق باشند بحث میکنیم تا به نتیجه برسیم اما من پیشنهادم روی 6600 ام اس آی هست چون XFX گرونه...
در ضمن فروشگاه آنلاین بعد از اون چند روز مشکلات سرور پاک شد!!! و ما شکایت کردیم اما کو گوش شنوا ... خلاصه دوباره دارم روی برنامه نویسیش کار می کنم و از بهمن با پرداخت شروع به کار میکنه با تمامی بانک ها هم احتمال 80 در صد مشکلی نداره برای همین الان تا اون موقع به صورت یک پرتال کوچیک به همون آدرسی که مهراد جان داد داره کار میکنه..
قربانت شهریار:26:

Persiastore
23-12-06, 07:55
با سلام
یا x700

عزیزم سلام خوبی ؟
ببین عزیزم من توی تجربه دیدم اگه شما برای بازی میخوای MSI 6600 بهتر جواب میده در ضمن بدون که این کارت امکاناتش خیلی زیاد هست و امکانات اورکلاک و دو تا بازی اورجینال و ... داره ...
اما در کل AGP به دردت دیگه نمیخوره اما کارت را تا دو سال را میندازه....
ببینم شما عزیزم تهرانی؟ اگه راستش را بخوای همین XFXForce خودمون که 6800 XFX را خریده بود 128 را تهران 100 تومن به نظرمن این بیشتر به صرفه هست تا 6600 یا ای تا آی ...
در مورد 9800 XT هم دوستان عزیزم موافق باشند بحث میکنیم تا به نتیجه برسیم اما من پیشنهادم روی 6600 ام اس آی هست چون XFX گرونه...
در ضمن فروشگاه آنلاین بعد از اون چند روز مشکلات سرور پاک شد!!! و ما شکایت کردیم اما کو گوش شنوا ... خلاصه دوباره دارم روی برنامه نویسیش کار می کنم و از بهمن با پرداخت شروع به کار میکنه با تمامی بانک ها هم احتمال 80 در صد مشکلی نداره برای همین الان تا اون موقع به صورت یک پرتال کوچیک به همون آدرسی که مهراد جان داد داره کار میکنه..

این قضیه مال سه ماه پیش هستش و من همون موقعه خرید کردم و یه 6200

M A H R A D
23-12-06, 10:19
آرش جان توربوکش گرفتی ؟!