PDA

مشاهده نسخه کامل : جزییات جدیدترین مادربرد گیگابایت منتشر شد

life24
24-03-13, 12:47
اخبار منتشر شده در نمایشگاه CeBIT حاکی از آن است که گیگابایت در رابطه با تازه‌ترین مادربردهای خود اطلاعاتی منتشر کرده است.
به گزارش ایتنا Z۸۷X-OC که برای اورکلاکرها طراحی شده است، مبتنی بر چیپ‌ست Z۸۷، جدیدترین چیپ ست کمپانی اینتل است و در واقع پرچمدار سری جدید مادربردها مبتنی بر سوکت ۱۱۵۰ گیگابایت محسوب می‌شود.
این محصول از اورکلاک پردازنده‌های نسل چهارم Core اینتل، Haswell K-series پشتیبانی می‌کند.
همچنین ۳ شکاف PCI-Express ۳.۰ x۱۶ و یک شکاف PCIe Gen ۲.۰ x۴، به علاوه یک PCI-Express ۲.۰ x۱ و دو PCI روی این محصول تعبیه شده است.
HDMI، DisplayPort هم از درگاه‌های تصویری این محصول هستند.

Only the registered members can see the link
به دنبال آن، Z۸۷-UD۵H، Z۸۷X-UD۳H و برای محصولات مقرون به صرفه‌تر، Z۸۷X-D۳H طراحی شده‌اند که هرکدام بسته به کاربری خود، در تعداد فازهای مدار تغذیه، انواع شکاف‌ها و درگاه‌های ورودی و خروجی متنوع هستند.
برای مثال، Z۸۷X-UD۵H دارای ۸ درگاه SATA ۶ است.

گیگابایت معمولاً عرضه سری جدید مادربردهایش را با یک مادربرد تخصصی شروع می‌کند.
از آنجا که گستره مدل‌های مادربردهای گیگابایت بسیار وسیع است، می‌بایست منتظر عرضه چندین مدل متنوع دیگر و مبتنی بر چیپ‌ست‌های Z۸۷، Z۸۵، H۸۷، Q۸۷، Q۸۵ و B۸۵ از سوی گیگابایت باشیم.

اینتل، به طور ذاتی از شش درگاه SATA ۶ و شش درگاه USB ۳.۰ پشتیبانی می کند. این چیپ ست برای اورکلاکر ها و حرفه ای ها طراحی شده است و اجازه می دهد تا از ترکیب های گرافیکی CFX و SLI سه مسیره (استفاده از ۳ کارت گرافیک به طور همزمان) استفاده کنند. همچنین پشتیبانی از فن آوری های جدید اینتل مانند vPro و Rapid Storage Technology توسط این چیپ ست ممکن می شود.

Shahryar
24-03-13, 12:51
دوست خوبم ، خیلی خوشحالیم از فعالیتتون توی انجمن و امیدواریم که به همین شکل ادامه پیدا کنه . :love:

پیشنهاد میکنم سایت اصلی شهر سخت افزار را هم که مدتیه که نسخه جدیدش راه اندازی شده را قبل از هر جایی برای اخبار سخت افزار چک کنید ، برای مثال ببینید :

این خبر که Press Release آواژنگ هست را شهر سخت افزار با تغییرات و تصاویر بهتر منتشر کرده و حیف هست که نسخه عامش را به نسخه خاص شهر سخت افزار ترجیح بدیم . :give_rose:

در آخر باز هم تاکید میکنم فعالیت بسیار خوبی را شروع کردید ، ایشالله که ادامه پیدا کنه و شاهد ترقی شما و همیاری شما در مجموعه باشیم . :great:

life24
24-03-13, 13:01
دوست خوبم ، خیلی خوشحالیم از فعالیتتون توی انجمن و امیدواریم که به همین شکل ادامه پیدا کنه . :love:

پیشنهاد میکنم سایت اصلی شهر سخت افزار را هم که مدتیه که نسخه جدیدش راه اندازی شده را قبل از هر جایی برای اخبار سخت افزار چک کنید ، برای مثال ببینید :

این خبر که Press Release آواژنگ هست را شهر سخت افزار با تغییرات و تصاویر بهتر منتشر کرده و حیف هست که نسخه عامش را به نسخه خاص شهر سخت افزار ترجیح بدیم . :give_rose:

در آخر باز هم تاکید میکنم فعالیت بسیار خوبی را شروع کردید ، ایشالله که ادامه پیدا کنه و شاهد ترقی شما و همیاری شما در مجموعه باشیم . :great:

درود بر شما

چشم حتما و حق با شما هست.من کمی از سایت اصلی فاصله گرفتم و درسته.
اما به عنوان پیشنهاد یا انتقاد از من قبول کنید. سایت اصلی جهت گیری بیشتر شده سمت اخبار و بررسی محصولات .
که خیلی هم خوب است. اما ما افراد مبتدی که قدرت تحلیل و تجزیه سطح بالا نداریم.
افراد تازه کار و مبتدی مثل من بیشتر دنبال آموزش سخت افزار و نحوه عملکرد و علم سخت افزاری هستیم.
اگر امکان داشته باشه در سایت اصلی کمی هم به این سمت توجه بشه . من ممنون میشم و کار کامل میشه
تقدیم به شما :give_rose: