PDA

مشاهده نسخه کامل : آپدیت بایوس مادربرد داریم فقط یا بقیه قطعاتم هست ؟

ارمین خان
22-03-13, 18:10
درود دوستان ایا اپدیتی مثل اپدیت بایوس برایه دیگر قطعات کامپیوتر هست؟مثلا کارت گرافیک؟ منظورم اپدیت درایور نیستا؟مثل اپدیت بایوس که مثلا با عوض کردن ویندوز هم نمیپره . ممنون.

mehrdad_ab
22-03-13, 22:18
درود دوستان ایا اپدیتی مثل اپدیت بایوس برایه دیگر قطعات کامپیوتر هست؟مثلا کارت گرافیک؟ منظورم اپدیت درایور نیستا؟مثل اپدیت بایوس که مثلا با عوض کردن ویندوز هم نمیپره . ممنون.

سلام
خیر ، آپدیت قطعاتی مثل آپدیت بایوس کارت گرافیک یا مادربرد از همدیگر مستقل بوده و نه تنها روی درایورها و برنامه هی نصب شده تغییری ایجاد نمیشه ، بلکله با تعویض ویندوز و برنامه های جانبی هم تغییراتی در آن ایجاد نمیشه

dreamsss2011
22-03-13, 22:21
سلام دوست عزیز
نه بصورت مستقیم ... ولی مثلا اگر بایوس آپدیت بشه که البته کار پر خطر و با احتیاطی باید انجام بشه ... برای مثلا مادربوردی که از روی فلش بوت نمیشه و اگر بخاطر آپدیت بایوس باشه که بوت نشه اینطوری مشکل رفع میشه ...
موفق باشید ...

ارمین خان
24-03-13, 11:28
دوستان ممنونم از پاسختون. پس من میتونم مادر بردمم اپدیت کنم و البته کارت گرافیکمو.بایوس رو هم که اپدیت کردم.خب با این تفاصیل حالا چطور مادر بردمو که گیگا بایتpls3هستش اپدیت کنم؟و کارت گرافیکموکه جی فورسgt520هستش؟

mehrdad_ab
25-03-13, 00:52
دوستان ممنونم از پاسختون. پس من میتونم مادر بردمم اپدیت کنم و البته کارت گرافیکمو.بایوس رو هم که اپدیت کردم.خب با این تفاصیل حالا چطور مادر بردمو که گیگا بایتpls3هستش اپدیت کنم؟و کارت گرافیکموکه جی فورسgt520هستش؟

اگر مشکل خاصی با سیستم ندارین نیازی به آپدیت نیست
در صورت حساس بودن میتونید همیشه آخرین درایور ارائه شده رو دانلود و نصب کنید.