PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی برترین های زمستان و برگزیده سال 91

M A H R A D
21-03-13, 00:37
بهار بر شما مبارک!

8268

با توجه به رسمی که هر فصل داریم، در پایان هر فصل از سال، برترین های اون فصل رو معرفی میکنیم.

این بار در زمستان 91 اعضای زیر به عنوان اعضای برتر تیم مدیریت انتخاب شدند:

مظاهر عزیز (Over_Cracker (Only the registered members can see the link))
پیام عزیز (Pami (Only the registered members can see the link))

به این دو دوست گرامی تبریک میگیم و از زحماتشون صمیمانه تشکر میکنیم.:love:

===

اما سه تن از کاربرانی که Posting خوبی داشتند به عنوان کاربران برتر فصل انتخاب شدند. این سه دوست عزیزمون:

@STUXNET (Only the registered members can see the link)
@Rezasam1 (Only the registered members can see the link)
@javadshahvand (Only the registered members can see the link)

از این دوستانمون هم تشکر میکنیم و امیدواریم که همچنان شاهد حضور فعالشون در انجمن باشیم :love:

===

با توجه به اینکه مظاهر عزیز در فصول قبل نیز به عنوان همکار برتر انتخاب شده بودند، با تصمیم تیم مدیریت ایشون به عنوان مدیر انجمن سخت افزار ارتقا پیدا کردند.

همچنین اعضای برتری که در سایت اصلی و تیم تحریریه با ما همکاری داشتند :

عرفان عزیز ( .Erfan (Only the registered members can see the link) )
و باز هم پیام عزیز ( Pami (Only the registered members can see the link))

ضمن تشکر از فعالیت این عزیزان در تحریریه سایت اصلی ، امیدواریم شاهد فعالیت متداوم و بیشتر این دوستان در سایت اصلی باشیم .

با سپاس از شما
و با آرزوی آینده ای روشن

مهراد - به نمایندگی از تیم مدیریت

Rezasam1
21-03-13, 01:07
سلام خدمت شما دوستان عزیزم سال نو رو به همه دوستانم تبریک میگم انشالله سال خوبی داشته باشین

از دوستان گلم که در پیغام خصوصی و پروفایل لطف داشتند به من هم تشکر میکنم متاستفانه در 3 هفته اخیر اینترنت من به شدت کند شد و قطع و وصلی های زیادی داشت

و نتونستم امسال برای سال جدید با دست پر خدمت دوستان گلم باشم ازین بابت شرمنده شما هستم و پیامی هم نتونستم بفرستم که بازهم شرمنده شدم

مهراد جان شما خیلی به بنده لطف دارین من کار خاصی انجام نمیدم که لایق این عناوین باشم دوستان زیادی هستند که فعالیت خوب و مفیدی دارند دوستان متخصصی همچون the joker , .Erfan , Lorn و...

به مظاهر عزیز هم تبریک عرض میکنم بیشترین زحمات رو برای انجمن انجام میدهند دستشون درد نکنه

سال خوبی داشته باشین کنار خانواده محترمتون و خانواده دومتون سایت شهرسخت افزار

:give_rose:

smrbh
21-03-13, 02:12
سلام بر همگی
اول از همه حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی دوستان و کاربران عزیز تبریک میگم و امیدوارم که سال خوب و پر برکتی داشته باشند .
ثانیا به همه این عزیزان بابت موفقیت و ارتقای درجه ، تبریک میگم و امیدوارم که هر سال شاهد پیشرفت های بیشتری از این دوستان باشیم .
موفق و پیروز باشید :Love-ssa~! (1):

Shahryar
21-03-13, 12:06
برترین های سایت اصلی در سه ماه گذشته هم به پست اول اضافه شدند !

تبریک میگم به همگی دوستان فعال چه در انجمن چه در سایت ... :give_rose:

life24
21-03-13, 14:15
سلام
تبریک به همه دوستان
خسته نباشید

Over_Cracker
22-03-13, 23:05
درود و تبریک به همه ی دوستان عزیز.سال نو بر همگی شاد و فرخنده

خوشحالم از اینکه بازهم در سال جدید کنار هم هستیم.

دلتنگ دوستانی هستم که پارسال در کنارمون بودند و امسال نیستند.(یادشون گرامی باد)

و در نهایت سپاس از عزیزانی که بنده را قابل دونستند.میدونم که در حد انتظار نبودم. به بزرگی خودتون ببخشید.:give_rose:

شاد باشید.

STUXNET
23-03-13, 15:16
با سلام وخسته نباشید خدمت همه بچه های سخت افزار ومدیریت تیم سخت افزار
اول اینکه سال 92 مبارک از خدا می خوام سال پر برکت وتوام با موفقیت وسلامتی وشادی باشه واسه همه خصوصاً بچه های سخت افزار
من هم به نوبه خودم از مدیریت تیم وهمه بچه های شهر سخت افزار تشکر می کنم که واقعاً من حقیر رو لایق دونستن ومنو یه عنوان کاربر برتر انتخاب کردن من هم هیچ کاری
نکردم به جز وظیفه وافتخار می کنم تو این سایت وتو این تیم به عنوان عضو کوچکتر دارم کاری انجام می دم
با تجدید احترام :give_rose: